Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Представете си как вървите по главната и ви се спуква чисто новия парфюм на Boss шишето на сол и на всичкото отгоре на дънките се изля и остави трайни петна :angry1 :angry1

 

Да не си жонглирал бре?

 

Иначе да кофти е.... парфююмииии :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

преди 2-3 месеца ми бяха разбили квартирата и съответно откраднали квото намерят включително и лаптопа ми. Отивам в полицията, давам показания, описвам и т.н.

 

Днес, няква ми звъни и ми казва, че пак съм трябвало да ходя (до 4то РПУ София) за да съм дал показания отново за да можели да придвижат делото. (разбирай показания на смачкан лист от тетрадка). Питам ги, е добре нали дадох ? Оная вика ами трябва пак такава е процедурата. Викам, ами аз неща да се занимавам повече, ясно е, че нищо няма да направите. Оная - аа трябва иначе подлежите на глоба до 500 лв. :) Върховната мизерия...е тва полицията.

Link to comment
Share on other sites

преди 2-3 месеца ми бяха разбили квартирата и съответно откраднали квото намерят включително и лаптопа ми. Отивам в полицията, давам показания, описвам и т.н.

 

Днес, няква ми звъни и ми казва, че пак съм трябвало да ходя (до 4то РПУ София) за да съм дал показания отново за да можели да придвижат делото. (разбирай показания на смачкан лист от тетрадка). Питам ги, е добре нали дадох ? Оная вика ами трябва пак такава е процедурата. Викам, ами аз неща да се занимавам повече, ясно е, че нищо няма да направите. Оная - аа трябва иначе подлежите на глоба до 500 лв. :) Върховната мизерия...е тва полицията.

Ахахах , искат да те глобят 500 кинта , щото ще ги оставиш да си барат ташаците? Е тва определено е мизерия...

Link to comment
Share on other sites

Ахахах , искат да те глобят 500 кинта , щото ще ги оставиш да си барат ташаците? Е тва определено е мизерия...

 

Аааа, тва нищо не е ! На мене преди време ми бяха откраднали един мотор, после както си му е редът жалби, показания, описания и т.н. Почнаха значи ченгетата издирване и издирваха в продължение на повече от два месеца. Да, ама един ден идат аверите от компанията и ми казват, че мотора ми бил в еди-кой си град, при което се вдигаме от тука силно група (мо)тУристи, отиваме и со кротце со благо си прибирам машинката. После както си му е редът оттегляне на жалба, снемане от издирване пак показания и т.н. Мина време и го продадох на един пичага. Той пък нещо се понаакал пред чичовците и му прибрали мотора в полицията. Още на следващият ден сутринта точно в 06:30 патрулкаджиите едва ли не с шутове нахлуха в нас и ме арестуваха. Като ме замъкнаха в районното и най - накрая ми дадоха обяснение за к'ъв х.й са ме прибрали, оказа се, че видиш ли бил съм продал мотоциклет, който се издирва. Трябваше да им видите мутрите, когато погледнаха кой е пуснал жалбата (Me) и свериха с личната ми карта ! :woot

 

Добре, че следователя излезе мъжко момче (преписката по снемането от издирване се била изгубила някъде между РПУтата) та набързо скалъпихме с него някаква постановка как съм го бил намерил и познал на улицата. То и трябваше да ме глобяват някакви май към 350лв, но всичко се потули.

 

Та така бях арестуван, защото съм "откраднал" и продал откраднатият си мотоциклет.

Мен ме арестуваха и щяха да ме глобяват, щото не съм ги оставил да си барат ташаците ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм спал, ще съм на работа 15 часа, утре съм на сватба и трябва да съм барнат...

Link to comment
Share on other sites

Още едно малко котенце се появи на прага ми, този път е малко по-голямко и прогледналко и очевидно е изоставено домашно коте, защото постоянно търси как да се сгуши при някой. Няма как да го прибера... не знам какво да правя... защо точно на мен със слабата воля ми се случват тези неща.... мрън........... ;(

Link to comment
Share on other sites

Още едно малко котенце се появи на прага ми, този път е малко по-голямко и прогледналко и очевидно е изоставено домашно коте, защото постоянно търси как да се сгуши при някой. Няма как да го прибера... не знам какво да правя... защо точно на мен със слабата воля ми се случват тези неща.... мрън........... ;(

 

Дръпни му една снимка да видя как изглежда. Ако го харесам може аз да го взема. Между другото как си си хванала тая беля с другото просто ти се чудя... Като ги знам какви мрънкалници и беладжии са като бебета не знам как търпиш...

Link to comment
Share on other sites

Дръпни му една снимка да видя как изглежда. Ако го харесам може аз да го взема. Между другото как си си хванала тая беля с другото просто ти се чудя... Като ги знам какви мрънкалници и беладжии са като бебета не знам как търпиш...

Ето го сладура :) Малко е мърлявичък, не съм го къпала още...

post-3441-1219691247_thumb.jpg

post-3441-1219691270_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам скъпа, но такова имам... Ако беше оранжево или сиво го отнасях веднага... Това според мен е по-добре да го оставиш навън, едва ли майката ще е далече. Задържиш ли го после няма да може да се оправя само навън...

Link to comment
Share on other sites

az pyk zarydi 2 prokleti oreha si chupih kraka vchera :angry:

Не се вика проклети,а шибани.И то за един крак.Аве,Гогоо!Иначе да не съм офф,си счупих мемори стика на телефона.Бачка,ама няма вадене.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Не се вика проклети,а шибани.И то за един крак.Аве,Гогоо!Иначе да не съм офф,нещо е много умрял нета по тва време.

 

dobre shibani orehi

Link to comment
Share on other sites

Уффф, четвърто дежурство за девет дни....нямам търпение да отстъпя утре в 8.00 жив и здрав!

Link to comment
Share on other sites

една тъпа кифла от германос ми чукна 16лв на бележката за телефона, при положение, че сметката беше 15лв 90 и нещо си стотинки. разбирам да не ми върне 2-3стотинки, но тя просто ги маркира. хем набута мен, хем тя не печели, ами печели фирмата като цяло. отдавна не ми се беше случвало нещо толково тъпо :blink:

Link to comment
Share on other sites

една тъпа кифла от германос ми чукна 16лв на бележката за телефона, при положение, че сметката беше 15лв 90 и нещо си стотинки. разбирам да не ми върне 2-3стотинки, но тя просто ги маркира. хем набута мен, хем тя не печели, ами печели фирмата като цяло. отдавна не ми се беше случвало нещо толково тъпо :blink:

Ако съм разбрала правилно - си плащал сметка за телефон. В такъв случай можеш да доплатиш и с 50 лева отгоре, но те ще ти се приспадат в следващите сметки. На мен ми се е случвало много често подобно нещо, то е за улеснение.

Link to comment
Share on other sites

Ако съм разбрала правилно - си плащал сметка за телефон. В такъв случай можеш да доплатиш и с 50 лева отгоре, но те ще ти се приспадат в следващите сметки. На мен ми се е случвало много често подобно нещо, то е за улеснение.

ще видим. за тия работи много ме е яд. на мен до сега нито един път не са ми "закръглили" сметката и за тва се ядосах. то другия месец ще си каже, дано да си права.

бтв - добре че хвърлих извлеченията, че щях да хода да се разправям...и без тва до довечера няма кво да правя :devil

Link to comment
Share on other sites

на глобул е така , което за мене е донякъде по удобно примерно сметката ми е 12лв оставям и 20 и другият месец тези 8 лв ми ги приспадат от новата сметка

Link to comment
Share on other sites

Ми не ми се учи пък... :(

Same old song... Ужас, дойде ли време за учене правя какви ли не неща, които при нормални обстоятелства не бих и пипнал... Днес примерно си отворих щайгата, обстойно я изчистих, смазах си вентилатора на процесора, смених термопастата, захванах кабеляците, да не пречат на въздушните потоци на охлаждането, почистих си лещата на лазера на DVD-то и въобще куп други неща, а съм минал само три урока...

Да, и сега пиша във форума...

Link to comment
Share on other sites

Да дойде времето на попрафките . На есен с песен ама коя ли ще е песента ;) НП 1341 от 05.08.08г. чл.81 ал.1 т.5 от ЗБДС - глоба 20лв . Хм като го прочетох установих , че са ме направили жена кво да се прави ушеви ...

Link to comment
Share on other sites

една тъпа кифла от германос ми чукна 16лв на бележката за телефона, при положение, че сметката беше 15лв 90 и нещо си стотинки. разбирам да не ми върне 2-3стотинки, но тя просто ги маркира. хем набута мен, хем тя не печели, ами печели фирмата като цяло. отдавна не ми се беше случвало нещо толково тъпо :blink:

На мен пък в тазмесечната ми сметка на Мтел са ми отчели 24.90 лева от 9 разговора към номер във Великобритания, които нито съм провел, нито ми е познат този номер. Странното е, че всички разговори са продължили едно и също време и струват едни пари :blink: Няма такава обърквация. Утре май трябва да си подам една жалба в офиса им :pirate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...