Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

kvo mi govori6 minalta sedmica skapanqcite ot marsiliq za poreden pat me izdaniha za 3000 evra i to sas zalog ot 5 evro , i az imam gadniq navik kato nqma kakvo da pravq da nablaskam 10 ma4a ...... lo6oto e kato me izdani 1 i ........ ina4e 2-3 pati sam gi poznaval i 10te :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сърцето ми се къса, момчетааа!!! А не знам от какво!!!

И на мен ми се късаше...аз знаех от какво и когато осъзнах колко глупаво се държа просто рестартирах системата и вече съм айляк :lol: (незнам дали някой ме разбра...все пак :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Сърцето ми се къса, момчетааа!!! А не знам от какво!!!

 

Я пий една ракия... И хич да не ти пука! :wir

Link to comment
Share on other sites

Дам, хубавата ракия е мехлем за душата.В неделя/понеделник вечерта/сутринта с едно шишенце( домашна ) и 2-ма приятели( след 2 бутилки уиски ) и добре разпален огън така гот си изкарах...не му трябва много на човек...

Link to comment
Share on other sites

губя доста пари на ефу и продължавам да залагам. осъзнавам, че съм болен, но не мога да спра...трябва ми заместител :bgrin:

Пращай парите към мен. 100% няма да спечелиш нищо. Всеки път ще си на косъм от печалбата, ама ще ти се разминава и ще искаш пак да опиташ. Много ще се зарибиш :)

Link to comment
Share on other sites

Пращай парите към мен. 100% няма да спечелиш нищо. Всеки път ще си на косъм от печалбата, ама ще ти се разминава и ще искаш пак да опиташ. Много ще се зарибиш :)

Може да спретнеш игра Евробира. Човек залага определена сума при предварително определен коефицент дали ще го черпиш бира или не. Чувствам как ще станеш bIRCata ;]

Link to comment
Share on other sites

Сакам да се оплачем, че нема къде да паркираме пред нас вече... Тоя панаир направо ми взима тока - като се връщам от университета навсякъде няма къде игла да пуснеш. А днес нямах избор - трябваше да ходя с кола, щото почвнах в 7.

 

Отивам да си сипя една малка! :bgrin:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

губя доста пари на ефу и продължавам да залагам. осъзнавам, че съм болен, но не мога да спра...трябва ми заместител :bgrin:
Постави си седмичен лимит за залагане! Ако залагаш по доста постепенно го смали до сума за която ти е безразлично дали с нея или без нея :)
Link to comment
Share on other sites

Откраднаха ми телефона. Днес в районното ми казаха, че трябвало да мине поне 1 седмица (барем някой познае къде живея, че да ми го върне). Закарах Авто CD-то на рекламация и се оказа, че са ми дали гаранционна карта на чуждо име и с изтекъл срок. А касовата бележка съм почти сигурен, че съм я хвърлил. Изобщо тези дни хич не ми върви. :blink:

Добре че поне в събота се отказах да си мия колата, та дъжда да ми свърши работата на аванта. От целия минус до тук, поне съм с +5 лева от нещо. :)

 

EDIT: И още нещо. Не купувайте от Зора (поне от там ми е авто касетофона).

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Баси гадния дъжд. Отидох до центъра обедната почивка и ме наваля. А си носих чадър в раницата, че кола пред офиса съм паркирал, ама кво? Като ги забравих/оставих та се върнах вир вода :angry1

Link to comment
Share on other sites

Откраднаха ми телефона. Днес в районното ми казаха, че трябвало да мине поне 1 седмица (барем някой познае къде живея, че да ми го върне).

В България е много гадно, защото нашите оператори не използват регистъра за оборудване. С него само като им кажеш, че ти е откраднат, могат да го хвърлят на боклука, защото вече не може да се ползва => няма да има за какво да ти го крадат.

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да ми го хвърлят. Нека си го ползват, даже ще се радвам ако го ползват. Така по-бързо ще си го прибера (надявам се). :) Телефона ми е прекалено специален, за да го оставя да ми го хвърлят в коша. Променил съм му софтуерно абсолютно всичко, което може, така че да работи по начина, по който ми харесва и изведнъж хоп, телефон няма. Поне си запаметих наскоро всички телефони и файлове в компютъра (каква щастлива случайност).

 

П.П. Не мислех, че още има хора, които си мислят че може да се открадне телефон, но явно съм се лъгал. Сега вместо да им дам 50 лв. да се почерпят, че са го намерили, ще се издирваме за кражба.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Болен съм, мамка му, главата ми ще се пръсне, носа ми е запушен, гърлото боли, направо ще си отрежа главата и всичко ще се оправи

Link to comment
Share on other sites

Болен съм, мамка му, главата ми ще се пръсне, носа ми е запушен, гърлото боли, направо ще си отрежа главата и всичко ще се оправи

Мани.. и мен главата ме е заблъскала много жестоко от няколко дена , чак не се трае

Link to comment
Share on other sites

днес излизах с колелото,

както обикновено го вързах за една врата.

След няколко часа се връщам и гледам - няма ми задния фар !?

гледам по-обстойно и -> отскубнат е , разбирате ли пластмасата е изкривена и е отскубнато.

Т.е. не може да се монтира другаде = неизползваемо !

 

Яд ме е и за презареждащите батерии вътре и че се прибирах като нинджа.

 

А да , и да му еба майката на тоя педерас дет ми е направил тая мръсотия :angry1

Link to comment
Share on other sites

Като погледнах днеска дневника и се оказа че 12ти клас го започнах по абитюрентски :bgrin:

 

БЕЛ - 4

Математика -3

Английски - 2

География - 2

 

А къв ше го ям на матурата никва идея . От 3 години насам съм отказал ученето ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...