Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ужас, току що се инсталира последния Winning 11 вкъщи. Добре дошли самотни дни и нощи...

В този ред на мисли:

 

http://www.google.com/trends?q=boobs%2C+world+of+warcraft

 

:devil

 

Като не ни пускате и цифрите ще говорят... :lol:

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че в главата си имам невидим брояч, който отмерва всички постове на afx, които не са свързани по някакъв начин с жени. И имам чувството, че броячът още е занулен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че в главата си имам невидим брояч, който отмерва всички постове на afx, които не са свързани по някакъв начин с жени. И имам чувството, че броячът още е занулен :laughing:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че в главата си имам невидим брояч, който отмерва всички постове на afx, които не са свързани по някакъв начин с жени. И имам чувството, че броячът още е занулен :laughing:

дигни си пръста от ресета.

 

 

онтопик: в края на работната седмица ще предявавам скъп чаркалак(монитора от по-горе) за подмяна. щеше ми се да мога да изчакам до следобед, но няма как да стане. ето и на мен се падна веднъж да се разходя по нечии нерви в деня на майстора. чакам с нетърпение да почнат с обичайните измъквания и изхлузвания от гаранцията, но всичко ми е написано както си му е реда. може би ще има разревани рецепционистки, почервенели сервизни техници, шефове с угасени телефони, охрана седяща в небрано лозе, други клиенти блееещи кат тръби и чудещи се дали да не избягат с писъци, и тогава вече ще започна наистина сериозно да се разправям......

или пък ще минем мирно, тихо и учтиво. винаги им оставям възможност да си изберат.

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че в главата си имам невидим брояч, който отмерва всички постове на afx, които не са свързани по някакъв начин с жени. И имам чувството, че броячът още е занулен :laughing:

Е нали форума се казва "Тя и Той". Какво очакваш :D

Link to comment
Share on other sites

дигни си пръста от ресета.

онтопик: в края на работната седмица ще предявавам скъп чаркалак(монитора от по-горе) за подмяна. щеше ми се да мога да изчакам до следобед, но няма как да стане. ето и на мен се падна веднъж да се разходя по нечии нерви в деня на майстора. чакам с нетърпение да почнат с обичайните измъквания и изхлузвания от гаранцията, но всичко ми е написано както си му е реда. може би ще има разревани рецепционистки, почервенели сервизни техници, шефове с угасени телефони, охрана седяща в небрано лозе, други клиенти блееещи кат тръби и чудещи се дали да не избягат с писъци, и тогава вече ще започна наистина сериозно да се разправям......

или пък ще минем мирно, тихо и учтиво. винаги им оставям възможност да си изберат.

Има ли как да направиш запис? Дори сам звук да е пак ще е интересно ;).

Link to comment
Share on other sites

Усмивката ми ПАК е крива за целия свят! Почнах да намразвам Петъците... А преди ги обичах! Докато не ми я изтриха от физиономията, не спряха!!! Но аз няма да се предам. На пук на всички ще продължа да се усмихвам и да си пея! Те просто не знаят в какво са се забъркали.

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че в главата си имам невидим брояч, който отмерва всички постове на afx, които не са свързани по някакъв начин с жени. И имам чувството, че броячът още е занулен :laughing:

 

Как бе човече, ела в темата за изборите да видиш какво количество изписахме и 2мата и изобщо никъде не се споменават жени.

 

Усмивката ми ПАК е крива за целия свят! Почнах да намразвам Петъците... А преди ги обичах! Докато не ми я изтриха от физиономията, не спряха!!! Но аз няма да се предам. На пук на всички ще продължа да се усмихвам и да си пея! Те просто не знаят в какво са се забъркали.

 

Ааа малко по малко ще се стигнеш и ти до извода че човек трябва да е пълен темерут и да не му пука от нищо (не ми се удава д***а, поне не много често но се старая в това отношение) и още по-малко да взима чуждите неволи присърце защото за една част от тях са си виновни самите те, но мрънкат на всички останали в самозаблудата си. Така де, 1 път се живее и живота си е твой, тъй че гледай си кефа и си свиркай! :)

Link to comment
Share on other sites

Сам в гората с две жени :wacko: Че и в една палатка...Усещам кой пак ще трябва да пали огън, да мъкне дърва, да готви, да пие...А за носенето на трите(!!!) раници.... :cry От кога стана модно сред жените да се шматкат по горите?

Link to comment
Share on other sites

Сам в гората с две жени :wacko: Че и в една палатка...Усещам кой пак ще трябва да пали огън, да мъкне дърва, да готви, да пие...А за носенето на трите(!!!) раници.... :cry От кога стана модно сред жените да се шматкат по горите?

Дано поне са пекани, че да можеш да си пърдиш и да се оригваш на спокойствие :P

Link to comment
Share on other sites

Дано поне са пекани, че да можеш да си пърдиш и да се оригваш на спокойствие :P

Офф/ Ми то аз досега не съм виждал жена дето да не те поглежда погнусено след като си освободил напрежението.... :rolleyes: :bgrin:

 

 

NEO_DDT@ Късметлия си ти.... , поне отчасти

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

:lol:
Офф/ Ми то аз досега не съм виждал жена дето да не те поглежда погнусено след като си освободил напрежението.... :rolleyes: :bgrin:
За пърденето не, ама за уригването съм намирал доста на който не им пречи :lol:
Link to comment
Share on other sites

:lol: За пърденето не, ама за уригването съм намирал доста на който не им пречи :lol:

 

То не е за хвалене но с жена ми поне на тази тема нямаме никакви разногласия - лошо нещо в хубав човек не стои! Само дето нейните са по-коварни ако мога така да се изразя :)

Link to comment
Share on other sites

То не е за хвалене но с жена ми поне на тази тема нямаме никакви разногласия - лошо нещо в хубав човек не стои! Само дето нейните са по-коварни ако мога така да се изразя :)

Мдам, и Салвадор Дали е на това мнение относно женските фъсни ;)

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Ооофф стана много студено вече и не можем да си кибичим на пейката пред блока...а така бяхме свикнали цяло лято да си бичим до 2 часа през ноща и да чоплим семки :D

Link to comment
Share on other sites

През цялата събота се борих с някаква брутална вирусна история, която не ми позволи 14 часа да мръдна. Гадене, стомашни проблеми... Кошмар. И туй след като веднъж минах по тая пътека в понеделник... Чак днес успях да се изправя и да се почувствам жив... На село обаче и болен да лежиш пак е по-добре :devil

Link to comment
Share on other sites

На село обаче и болен да лежиш пак е по-добре :devil

Със какво те лекуваха? Греяна ракия?

Винаги съм си мечтал да имам къща в някое село...

Link to comment
Share on other sites

То не се лекува - просто го изтърпяваш - убедих се. Такива чудеса от години не са ми се случвали. Отделно че вече има толкова мутирали вируси, че човек не знае как и къде ще го прасне. Мен ме кара стомашно-чревно, като дори и на йота да мръдна ми се повдига. Другото се търпи - не се развива нито хремата, нито кашлицата - просто все едно Шай Гулуд минава през тебе отгоре до долу

Link to comment
Share on other sites

Има ли как да направиш запис? Дори сам звук да е пак ще е интересно ;) .

избраха си лесния път и отговориха с вежлива усмивка на моята и приеха всичко без забележки, отбивки, занимавки и разправии. изобщо не ми дадоха повод да им обърна усмивките. гадове. остават за края на тази седмица.

 

за сметка на това следобед спаружена лелка, мислеща се за център на вселената и контролен орган на вселенските закони, се оказа в позиция да избира дали е некадърна, мързелива и нискообразована или просто проявява лично отношение. не можа да си избере.

 

понеже тия работи не са ми много за хвалене, си ги пускам тука. тъпо е да се налага да се държиш така с хората за да получиш търсения резултат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...