Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да си взема коте. Ама няма как - живея с куче, което тежи около шестдесет килограма и никак, ама никак не обича котки.

И дори и да свикне с котицата, каква е гарацията, че няма да я настъпи и да я повреди, докато си играе?

Гадна история...

 

ПС - И тук има едно BlackBerry, дето май ще си го чукам в главата. Нямам нужда от такъв телефон.

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

искам да се оплача от новите технологии при телефоните , до преди седмица имах телефон за 1000+++ лв и скапаната му батерия държеше има няма 2 дни със средно говорене , подарих го на сестра ми и си взех 2 нокии 1200 за общо 80лв и батериите им държат общо 10тина дена..... да ти еба технологиите повече няма да си купя нов телефон на които батерията му да държи под 5-6 дни ......

Link to comment
Share on other sites

ПС - И тук има едно BlackBerry, дето май ще си го чукам в главата. Нямам нужда от такъв телефон.

 

:ghost

Drooling_emoticons_by_PinkFloydRocker.gif

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача, че последните 3 дни взех да се чувствам все едно живея в някое забутано село... 2 дни без вода, сутринта нямаше кабелна, а през целия ден имаше към 9-10 прекъсвания на тока :lol:

 

искам да се оплача от новите технологии при телефоните , до преди седмица имах телефон за 1000+++ лв и скапаната му батерия държеше има няма 2 дни със средно говорене , подарих го на сестра ми и си взех 2 нокии 1200 за общо 80лв и батериите им държат общо 10тина дена..... да ти еба технологиите повече няма да си купя нов телефон на които батерията му да държи под 5-6 дни ......

Като ти трябва батерия можеше да пробваш сони, поне в това отношение са добри...

Link to comment
Share on other sites

Ебахти тая нощ може да се каже че почти изобщо не спах и ми е много непонятно как стана тва при положение че през деня спах до 1 часа на обяд а след това си леганха в 4 сутринта и отделно трябва да се добави факта че през деня бях на фитнес и на пътеката се назoрих доволно много и всички тия факти трябваше да предполагат един пулзотворен сън ама на от 4 до 7 се въртях в леглото в безуспешни опити да заспа като от време на време успявах да задряма но след около 30 мин се събуждах от няква незнайна и шибана причина

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Преди малко черен мангал ми сви портфейла от офиса, ПАК :angry1 Позеленявам от яд! Най-тъпото е, че вместо да свие този с парите, взел този с документите, малоумника! Ама сега ме връща пак светлинни години назад - лична карта, шофьорска книжка, документите на колата и още куп полезна за мен информация отиде... :cry :angry1 :cry Стискайте палци да го намерят подхвърлен някъде! А сега как ще карам возилото си по пътищата, как ще отида на почивка, как, как? :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Преди малко черен мангал ми сви портфейла от офиса, ПАК :angry1 Позеленявам от яд! Най-тъпото е, че вместо да свие този с парите, взел този с документите, малоумника! Ама сега ме връща пак светлинни години назад - лична карта, шофьорска книжка, документите на колата и още куп полезна за мен информация отиде... :cry :angry1 :cry Стискайте палци да го намерят подхвърлен някъде! А сега как ще карам возилото си по пътищата, как ще отида на почивка, как, как? :cry :cry :cry

Ми като си оставяш портфейла на място , на което лесно може да се свие всеки "черен мангал" (аз бял не съм виждал :/ ) ще го направи. А и щом казваш , че не е за първи път... прави си сметка ;)

Link to comment
Share on other sites

Tomahawk ,забележката ти е крайно неуместна, а и не виждам как би помогнала в случая :excl:

 

да не ти се случи да разбереш какво е...

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Забележката му е с цел поучаване и аз съм на неговото мнение иначе наистина супер неприятно е съчуствам й но съм сигурен че и ако на теб преди това ти бяха крали портфейла един -два пъти по един и същи начин след като си го оставил на лесно достъпно място след тва би трябвало да го държиш на по- сигурно място

Link to comment
Share on other sites

Tomahawk ,забележката ти е крайно неуместна, а и не виждам как би помогнала в случая :excl:

 

да не ти се случи да разбереш какво е...

Еми брао на забележката ми , ся ше и се скарам.. Как би помогнала? Ми като прочете и усмисли кво и казах , може би ще си прибира портфейлите на места , където трудно биха видени от грабливи птици и сичко ше е ок ;]

Link to comment
Share on other sites

Вие сте болни бе..тя е жена мнооого по-голяма от вас и с доста по-голям опит.Точно вие ли ще я поучавате какво да прави?!Стегнете се малко...

Link to comment
Share on other sites

Вие сте болни бе..тя е жена мнооого по-голяма от вас и с доста по-голям опит.Точно вие ли ще я поучавате какво да прави?!Стегнете се малко...

Щото е много по-голяма от мен за еди-кой-си път остава без портфейл , а моя си е тука? Ай моля ти се не ми казвай да се стягам...

Link to comment
Share on other sites

Абе всичко хубаво за нейния опит и т.н ама тва незначи ли че тояно поради тея причина е било доста глупаво да позволява няколко пъти да и откраднат портфейла по един и съш начин от едно и също място

Link to comment
Share on other sites

Бисмарк е изчезнал някъде снощи и още го няма :cry А на стълбищата на входа в Пловдив се беше свило на кълбо едно малко котенценце - колкото да легне на дланта ми голямо (с огромни уши though) и изглеждаше най-самотното нещо на света... :(

Link to comment
Share on other sites

Тези поучения ги чух отвсякъде :angry:

ЕТО ви я цялата история и тогава пак ми кажете същото, но все си мисля, че ако не беше портфейла ми щеше да е нещо друго :pirate А това все пак се оказва малкия дявол, което не пречи да ме побърква от яд :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ееее, толкова нагли хора никъде не съм виждала освен в България. След като вчера реших да ходя на кино в един от центровете в София, първите пет минути на филма ме евакуираха зради съмнения за бомба.

Аз обаче днес решавам да видя докъде може да стигне наглостта на българина. Не, че съм за парите, които дадох за кино, важен беше принципът. Отивам аз да проверя дали ще има компенсация за вчерашното неудобство и ме пращат при "управителя" на киното или какъвто там беше (на мен определено не ми приличаше на управител, а по-скоро на мутра). И поставям въпроса така: не е ли възможно да ни пуснат на някаква прожекция след като са влезли всички с редовни билети, а ние останалите да бъдем настанени на свободните места, които със сигурност ще останат, защото вчера на "Ханкок" имше 8 души в залата.

И той ми казва, че не могло да се направи нищо и че работата е принципна.... е кажете, не е ли въпрос на принцип да обезщетиш тези хора за неудобството? Не е ли принципно това да не загубиш клиентела, още повече, че това няма да навреди по никакъв начин нито на материалното ти състояние, нито на имиджа ти? Ама не...Хората са казали : "Прост народ, слаба държава" :sick

Link to comment
Share on other sites

Вчера си легнах към 5 и днеска съм като парцал, а не мога да поспя повече, че чакам посетители :zzz Стигам до извода, че трябва да спра да пия кола :(

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Вчера си легнах към 5 и днеска съм като парцал, а не мога да поспя повече, че чакам посетители :zzz Стигам до извода, че трябва да спра да пия кола :(

 

Грешка ! Трябва да пиеш още повече кола и след определено изконсумирано количество спира да ти действа :D Снощи си направих 2 литра и си спах кат пич :lol:

Link to comment
Share on other sites

Грешка ! Трябва да пиеш още повече кола и след определено изконсумирано количество спира да ти действа :D Снощи си направих 2 литра и си спах кат пич :lol:

Така е , и на мен не ми действа вече мамицата и :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...