Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Като погледнах днеска дневника и се оказа че 12ти клас го започнах по абитюрентски :bgrin:

 

БЕЛ - 4

Математика -3

Английски - 2

География - 2

 

А къв ше го ям на матурата никва идея . От 3 години насам съм отказал ученето ...

Ами ако караш така, най-вероятно ще го ядеш "мек" :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Края на живота ми отново дойде.

Здравей мое робство от утре!

 

Йееее, Психара се женииии ^^!!!

Link to comment
Share on other sites

При лошо стечение на обстоятелствата се очертава да остана 3 месеца без автомобил. Не, че е болка за умиране. Винаги съм обичал зимата, не ме е страх от студа, по принцип съм си пешеходец, НО това значи да си търся жена с кола или жена от квартала. Което не е FUN.

Link to comment
Share on other sites

При лошо стечение на обстоятелствата се очертава да остана 3 месеца без автомобил. Не, че е болка за умиране. Винаги съм обичал зимата, не ме е страх от студа, по принцип съм си пешеходец, НО това значи да си търся жена с кола или жена от квартала. Което не е FUN.

Вариант 3 - жена с пари - да се шматкате с таксита?

Link to comment
Share on other sites

Имам да пера 30 кила екипировка....Ако си мислите, че е лесно, пробвайте да изперете на ръка 50м въже, като следвате инструкциите...Щот не може да го бухнеш в пералнята...

Link to comment
Share on other sites

Смахнатия ми съквартирант току-що ми опърли половината бедро на левия крак с дезодорант и запалка/по хавлия се подмотвам, щот бях в банята/.Вкъщи ще се развихри огнено шоу....

Link to comment
Share on other sites

Дистанционното на климатика ми се оказа дефектно.За 1 седмица и се скапа... :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Дистанционното на климатика ми се оказа дефектно.За 1 седмица и се скапа... :angry1

Само бой за техниците на климитици, бой, бой, секс и сръбска музика. Ся отиваш и им го блъскаш по главата :angry1

Link to comment
Share on other sites

Само бой за техниците на климитици, бой, бой, секс и сръбска музика. Ся отиваш и им го блъскаш по главата :angry1
Че какво е виновен техника :confused Единствената глава, вкоято трябва да бъде блъскано дистанционното е неговата, никой не го е карал на сила да купува боклуци.
Link to comment
Share on other sites

Че какво е виновен техника :confused Единствената глава, вкоято трябва да бъде блъскано дистанционното е неговата, никой не го е карал на сила да купува боклуци.
  1. Техниците когато и да ги набиеш, все им е късно
  2. Някой може ли да ми даде гаранция, че някоя стока кято си я купя, няма да се развали, при условие, че вече всичко се прозвежда за количество, а не за качество

Link to comment
Share on other sites

Техниците когато и да ги набиеш, все им е късно

Аааа. Недей така. Аз от моите останах много доволен. Много добре си свършиха работата, работеха бързо и много чисто.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Само бой за техниците на климитици, бой, бой, секс и сръбска музика. Ся отиваш и им го блъскаш по главата :angry1

 

Това и направих.Занесах си го в магазина сега казаха че ще ми се обадят да ми кажат какво ще се прави.

 

Че какво е виновен техника :confused Единствената глава, вкоято трябва да бъде блъскано дистанционното е неговата, никой не го е карал на сила да купува боклуци.

 

Хехехехехе.Климатикът е Осака и според мен хич не са боклуци.Разбирам да беше Нео,Якин,Дайкин и незнам още кви китайски и турски боклуци да го кажеш.

 

Някой може ли да ми даде гаранция, че някоя стока кято си я купя, няма да се развали, при условие, че вече всичко се прозвежда за количество, а не за качество

 

Има нещо вярно.Дистанционото си работеше перфектно.Реших да си пусна климатика в това хладно време и гледам не бачка.Сменям батерии почнаха да греят.Някав фабричен дефект е.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...