Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Така е , и на мен не ми действа вече мамицата и :lol:

На мен ми действа добре само след тежка вечер за хидратация :punk

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пешо а така се надявах да се врежеш с байка в него.... :devil

 

И аз, ама ако можеше така още няколко пъти , ;) случайно

Link to comment
Share on other sites

Братя тва все пак не е Хамилтън на излизане с ЧЕРВЕН светофар :bgrin:

 

Ако беше Хамилтън той в последния момент щеше да кривне и да нацели Пешо :devil

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача от жена ми която стои тук до мен и ми надува главата от почти час с наи разни характеристики за зодиите ни. Докопала е някаква книга и не спира.

Дрън, дрън, дрън.

 

Казвам аз не ми се слуша вече а тя продължава и се хили.

Link to comment
Share on other sites

Пешо а така се надявах да се врежеш с байка в него.... :devil
При подобна катастрофа обикновено го отнася и велосипедиста. Хейтъри...
Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача от жена ми която стои тук до мен и ми надува главата от почти час с наи разни характеристики за зодиите ни. Докопала е някаква книга и не спира.

Дрън, дрън, дрън.

 

Казвам аз не ми се слуша вече а тя продължава и се хили.

 

Да вярваш на зодии е все едно да вярваш в Дядо Коледа :lol:

 

 

При подобна катастрофа обикновено го отнася и велосипедиста. Хейтъри...

До някъде това е част от глобалния замисъл ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Мишката ми след като и изпуши адаптора за зарядното един месец преди да и свърши гаранцията, сега започна да ми щрака по два пъти чат пат. :angry1

Повече няма да си купя нищо на Logitech от Ресет-а. Преди това си бях купил тонколони от тях - пак Logitech и 4 месеца след като им свърши гаранцията ми се прецака копчето за захранване. А е така сложено, че трябва да разкова целия субуфер да видя може ли да се оправи.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Ето! Мирка, без да го приемаш като заяждане лично към теб, защото и не е, но... всички, които познавам казват с(ъ/у)бБУФЕР.

 

Е просто не е subbuffer, a subwoofer, второ Б там просто няма. Вероятно проблема, ако не идва от незнание, идва от това, че в българския реално няма дифтонги и хората си изчекват езика да кажат subwoofer. Реално звука на woofer не е дълго у, а дифтонг, почти същия като този в думата "уиски".

 

Но вече навлизам в лингвистични глупости. Произнасяйте си го дори само с едно у, просто не казвайте суб БУФЕР :D

Link to comment
Share on other sites

Ааа, няма проблем. Аз докато се оплаквах, се чудех как се пише. До преди твоя пост, не го знаех.

Нито на английски съм го гледал как се пише, нито знаех как се произнася точно. Затова го написах суб. Ся вече ще знам.

Link to comment
Share on other sites

Двойка австрийци пристигат 3 дни по-рано от очакваното...и трябва да измисля къде да ги настаня, защото не върви просто да ги оставя на улицата ;)

Link to comment
Share on other sites

няма какво да правя цяла седмица то хем не искаш да се занимаваш с досадни задачи а като ги няма изпростявяш

 

Искам да се оплача от жена ми която стои тук до мен и ми надува главата от почти час с наи разни характеристики за зодиите ни. Докопала е някаква книга и не спира.

Дрън, дрън, дрън.

 

Казвам аз не ми се слуша вече а тя продължава и се хили.

кажи и да зареже книгата и да чете тука има мн интересни работи :D http://www.yes.bg/category.php?city=&cat=155

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

няма какво да правя цяла седмица то хем не искаш да се занимаваш с досадни задачи а като ги няма изпростявяш

кажи и да зареже книгата и да чете тука има мн интересни работи :D http://www.yes.bg/category.php?city=&cat=155

 

 

Блогодаря ти за линка колега, наистина има интересни неща.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача от жена ми която стои тук до мен и ми надува главата от почти час с наи разни характеристики за зодиите ни. Докопала е някаква книга и не спира.

Дрън, дрън, дрън.

 

Казвам аз не ми се слуша вече а тя продължава и се хили.

 

Така си е ! Жените (съпругите) нямат спирачки ! А ако им се озъбиш се започва едно мърморене...... пишман да станеш !

Link to comment
Share on other sites

Така си е ! Жените (съпругите) нямат спирачки ! А ако им се озъбиш се започва едно мърморене...... пишман да станеш !

 

 

Пишман е меко казано. До сега сме скиторили по центара от магазин на магазин.

Направо в това слънце ми се взе ума, но немога и да откажа защото ще се почне, че за всичко друго имам време но за нея не. :D

 

Та бях подложен днес на терор да скитосвам по магазини в таз жега. Но имаше и нещо хубаво, направихме си и доста приятна почивка в градската градини и доста добри снимки си щракнахме там.

Link to comment
Share on other sites

Откраднали са ми капачките на винтилите и съм направо бесен :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Ако го хвана тва лапенце просто ще му счупя всичките кокалчета :angry1 :angry1 :angry1 И то само предните 2 са ми откраднали сигурно някой си е сложил хубави капачки на колелцето, бахти крадливата нация, дет сме, за капачки за 1лев ше открадне да еба майка му да еба и нещастници :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Пфф.. Аз пък се ги губя, като лепя в полеви условия...

 

Баси, не се бях сещал да тараша кварталните коли... Ха, т'ва е идея - някой като паркира така, че да не може да се мине по тротоара - свалям му капачките :] Може и игличката на винтила ;]

Link to comment
Share on other sites

Искам да си шибна главата в някой ръб. Спазих всички ограничения от Приморско до Пловдив. Само на едно карах с колоната........и сега си чакам снимката. Майка му проклета :(. Тия куки направиха мнооого снимков матрЯл....Това иди дойде. Пари са - пак ще се спечелят, ама ония гнусен дебил със ЕС 500(сив на цвят), дано си намери майстора за тва, че ме мина с поне 100 км над мойта скорост на магистралата и то.....през аварийната лента. Докато от ляво ме минаваше Зафира....Такава лютеница щеше да стане. За протокола карах със 130. Луда работаааа.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Изложих се пред колегите, защото не знаех къде се намира Предела. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Представете си как вървите по главната и ви се спуква чисто новия парфюм на Boss шишето на сол и на всичкото отгоре на дънките се изля и остави трайни петна :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...