Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Миналия ден успях да сътворя един особено върл дебилизъм неволно, не без помощта на Bitcomet....

 

Успешно затрих над 50 гигабайта филми и игри, задавайки команда "Remove task and all files", която задавах само за един такъв....

 

Като си спомня старите времена за загубени 50 гиги човек самоубийство можеше да извърши... Сега си ги върнах за няма и няколко часа.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Миналия ден успях да сътворя един особено върл дебилизъм неволно, не без помощта на Bitcomet....

 

Успешно затрих над 50 гигабайта филми и игри, задавайки команда "Remove task and all files", която задавах само за един такъв....

 

Като си спомня старите времена за загубени 50 гиги човек самоубийство можеше да извърши... Сега си ги върнах за няма и няколко часа.... :bgrin:

Оо , аз преди време си бях изгубил всичката музика... щях да строша всичко , което виждах..

Link to comment
Share on other sites

никога не сядайте да пиете в коктейл бар занзибар в смирненски , днеска по обяд пийнах 4 коронки и хапнах едни бадеми и след като дойде сметката изпаднах във финансова криза..... ебати цените разбирам че имат да избиват ама тва е нечовешко :angry1

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден успях да сътворя един особено върл дебилизъм неволно, не без помощта на Bitcomet....

 

Успешно затрих над 50 гигабайта филми и игри, задавайки команда "Remove task and all files", която задавах само за един такъв....

 

Като си спомня старите времена за загубени 50 гиги човек самоубийство можеше да извърши... Сега си ги върнах за няма и няколко часа.... :bgrin:

System Restore му е майката :D

Link to comment
Share on other sites

никога не сядайте да пиете в коктейл бар занзибар в смирненски , днеска по обяд пийнах 4 коронки и хапнах едни бадеми и след като дойде сметката изпаднах във финансова криза..... ебати цените разбирам че имат да избиват ама тва е нечовешко :angry1

Колко пари ти взеха?

 

Аз да се оплача. В четвъртък вечерта ми отне 18 часа за да стигна от Пловдив до Сараево. Обикновено е около 10 часа, понякога 12. Взимал съм го и за 8.

Link to comment
Share on other sites

никога не сядайте да пиете в коктейл бар занзибар в смирненски , днеска по обяд пийнах 4 коронки и хапнах едни бадеми и след като дойде сметката изпаднах във финансова криза..... ебати цените разбирам че имат да избиват ама тва е нечовешко :angry1

много ясно - скъпотия голяма е.Само на диско там :)

Link to comment
Share on other sites

никога не сядайте да пиете в коктейл бар занзибар в смирненски , днеска по обяд пийнах 4 коронки и хапнах едни бадеми и след като дойде сметката изпаднах във финансова криза..... ебати цените разбирам че имат да избиват ама тва е нечовешко :angry1
Колко ти взеха ве ? Аз съм бил там веднъж още преди да отворят дискотеката и се напихме с едни приятели, пък не помня да са били стряскащи цените... Да не са те изментили нещо?
Link to comment
Share on other sites

30те кинта са само мит .....

 

4 бири по 9лв

бадеми по 8лв

1 кафе - 1.50 май беше

1 пепси - 2лв

 

това бяха единствените бири за който някога съм съжалявал че съм ги изпил ....... мислехме да пием по още 2-3 хубаво че се отказахме...

Link to comment
Share on other sites

30те кинта са само мит .....

 

4 бири по 9лв

бадеми по 8лв

1 кафе - 1.50 май беше

1 пепси - 2лв

 

това бяха единствените бири за който някога съм съжалявал че съм ги изпил ....... мислехме да пием по още 2-3 хубаво че се отказахме...

 

Кви са тея бири за 9лв, да не ги поднасят в комбинация със свирка от сервитьорката?

Link to comment
Share on other sites

Никой не ще да пие с мен :(

Не съм ти в категорията , иначе с удоволствие :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да се оплача , че събота вечер си пиша курсовата работа по статистика вместо да съм някъде навън и да си гледам кефа с авери :sick ! Иначе мога и да се похваля , че ще успея да я напиша цялата (над 20 страници) за една нощ (защото утре е изпита) :sick Като се сетя че имам общо 5 поправки :sick

Link to comment
Share on other sites

Колко пари ти взеха?

 

Аз да се оплача. В четвъртък вечерта ми отне 18 часа за да стигна от Пловдив до Сараево. Обикновено е около 10 часа, понякога 12. Взимал съм го и за 8.

Леле сериозно ли??? Какво стана, да нямаше проблеми с колата?

Link to comment
Share on other sites

Леле сериозно ли??? Какво стана, да нямаше проблеми с колата?

Колата си е наред :). Всичките турци обаче се прибират понеже е 1-ви Септември. На Калотина се чакаше по 7 часа. Аз реших да мина през един друг граничен пункт. Всичко хубаво. Обаче като сложим че малко се омотах заради едни ремонти в София след това един полицай в Перник ми направи просто уникално обяснение от къде е пътя резултата не беше добър. Беше учтив човека и се опита да помогне, но по - добре да не го бях слушал. От там на границата се оказа че също има задръстване и ми отне 3 часа за да я мина. При това доста нахално изпреварих голяма част от колоната. Реално това че отидох до друга границата а не чаках на Калотина ме забави с около час. Но едва ли щеше да е голяма разликата. Нямаше да пътувам 18 часа ами 17 :lol:. Хем си знаех и предупреждавах колегите да не пътуват около тази дата, а аз направих точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

Далече е магазина, а току-що изпих всичко!...Минавам на ракия...

 

 

Че то ракията си е много хубаво нещо, особенно когато към нея има и добра салата.

Тогава нещата са направо... :D

Наздраве.

 

И да се оплача, че не ми се ходи на работа утре понеже ще съм до 22:00 и докато се прибера няма да ми остане време за нищо.

Link to comment
Share on other sites

Kato purvo se izvinqvam za ezika no nqmam nito flex type nito nishto .... Da zapochnem s tova 4e bashta mi zapo4na rabota v posolstvoto v kosovo i v rezultat na tova i az bqh prinuden da zamina zanasam .... Ta v momenta sum v ASK of kosovo toest Chastnoto Amerikansko Uchilishte v kosovo ..... Ta zaebah si daskaaloto v bg toest ruskata v pld s ispasnki ekoeto sushto beshe mn dobro uchilishte ... zaebah si vsi4kite priqteli .... i vmomenta to4no imam Media toest JUJRNALISTIKA i se 4udq kakvo da pravq ta reshih da vi se oplacha za vsi4kite gadosti .... Nihsto ne im razbiram na tezi albanci okolo men i ne sum hodil na bar ot okolo 1 sedmica tova dobre li vi zvuchi ? ;( Abe vsi4ko e mn shibano v momenta .... vse oshte ne moga da svikna s obstanovkata i mi e super precakano ... a da otbeleja 4e sum v Prishtina (stolicata na Kosovo za koito ne znaqt ) ..... Izvinqvam se otnovo za ezika ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...