Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Вероятно няма да го върна по друга причина.

 

Оплакването ми беше не заради самата покупка. Това мога да го послушам, след време да го продам и т.н.  но как да направя така, че да спра да съм недоволен от всичко. Е, не е от всичко, защото миналия месец сглобих гардероб от Икеа и ми харесва. И диван имам от Икеа, който .... ок е. Ся, за телевизора, има някои неща, които не ми харесват. Трябва да спра да търся недостатъците. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 minutes ago, vikktor said:

Ся се оказа и ползвам. Има устройства запаметени в блутута. Отивам да си искам парите 

 

Супер късмет. Вземи Самсунга онлайн. :D

Link to comment
Share on other sites

1 месец ще минава през сервиз. Мошеници. Викам на няква където се представи за управител че не искам да минава сервиз, защото той работи. Няма проблем, но продуктите, които са ползвани, се предлагат на намалена цена. И тя вика може да е тествам. Показвам и скрийншот с 5 блутут устройства запаметени и тя се смее, вика е тогава не знам. Наглост. Гхррр. Мразя физическите магазини.

 

И преди месец една цена в спорт депо вика ей сега преди 10 мин купих това, обаче искам да го върна. Отговориха й че не може само онлайн. Пред текста на жената беше, че са им пълни пробните и няма как да го тества. Отказаха й шибаняците. Те не осъзнават ли, че ще останат без работа, ако промотират само онлайн поръчките? 

Link to comment
Share on other sites

Ами то има за кво. Те са нещастници. Нагли. Да не говорим, че изобщо не са адекватни като ценообразуване.  Жена ми има 3 поръчки за едно и също нещо и никой не я потърси 2 месеца. 

Дано да ми одобрят връщането. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ли развитие със ситуацията, че ми стана любопитно? В сервиз ли го взеха?

 

Преди време един приятел имаше разправии с гаранцията на един телефон Sony. 1-вия път уж го ремонтираха, но след време пак се появиха проблеми. 2-рия път го взеха и казаха, че няма проблем. 3-тия път го взеха и пак казаха, че няма проблем. Писа писма с искане за замяна, говори с управители, но нищо не стана. Пусна жалба до КЗП, остави телефона в Технополис и уж го пратиха на друг независим сервиз, но пак нищо не стана. Всичко му било наред, а по спомен имаше проблем с обхвата, сензора за близост и май с пръстовия отпечатък... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ебасии…

 

вчера уж понеделник минахме за час и половина през Кулата, май на връщане ще минем през Илинден. Въпреки, че е по-дълго.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Строших заден носач преди малко.  Утре сутринта трябва да тръгвам за Букурещ за концерта на Guns and Roses. От 3 други коли с никоя не мога да мина границата щото нямам пълномощно. Шансът ми е с една служебна Дачия ама има шанс да се заядат, че се води бяла на цвят, а цялата е брандирана. Коли под наем няма налични или искат някви зверски такси. Ебаси меча, пак хубаво, че тука ми се счупи, а не в Румъния.

Link to comment
Share on other sites

Вземи собственика на някоя от колите с теб. Ще го черпиш едно пътуване, малко ядене, спане. Освен ако не е няколкодневно. Зависи от желанието да ги чуеш колко е голямо

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, XMD said:

Строших заден носач преди малко.  Утре сутринта трябва да тръгвам за Букурещ за концерта на Guns and Roses. От 3 други коли с никоя не мога да мина границата щото нямам пълномощно. Шансът ми е с една служебна Дачия ама има шанс да се заядат, че се води бяла на цвят, а цялата е брандирана. Коли под наем няма налични или искат някви зверски такси. Ебаси меча, пак хубаво, че тука ми се счупи, а не в Румъния.

 

Не можеш ли да си извадиш едно пълномощно за някоя от тия 3 коли? Аз съм ходил в Румъния с кола, която карам с пълномощно, но не си спомням дали ме караха да го показвам. Със сигурност не съм го превеждал при заклет преводач, та дори да съм го показал е било просто един хвърчащ лист с печат на нотариус.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, w00x said:

 

Не можеш ли да си извадиш едно пълномощно за някоя от тия 3 коли? Аз съм ходил в Румъния с кола, която карам с пълномощно, но не си спомням дали ме караха да го показвам. Със сигурност не съм го превеждал при заклет преводач, та дори да съм го показал е било просто един хвърчащ лист с печат на нотариус.

Няма работещи нотариуси след 5 часа.

1 hour ago, mIRCata said:

Вземи собственика на някоя от колите с теб. Ще го черпиш едно пътуване, малко ядене, спане. Освен ако не е няколкодневно. Зависи от желанието да ги чуеш колко е голямо

Тва ми е идеята, ся чакам кумеца да се навие :) Иначе съм там Събота, Неделя и Понеделник. То зора е да се добера дотам някакси.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, XMD said:

Няма работещи нотариуси след 5 часа.

Тва ми е идеята, ся чакам кумеца да се навие :) Иначе съм там Събота, Неделя и Понеделник. То зора е да се добера дотам някакси.

Има съботно работещи. Но няма да си единствения чакащ ред, а и път имаш бая.

Караш го д Русе, минавате моста, той се връща пеша в Русе. После в понеделник преди да минеш моста идва и те прибира :):):)

Link to comment
Share on other sites

Обаче да те предупредя нещо. Недей да имаш големи очаквания за Гънс. Аксел не просто не може да пее, а е мега зле. Иначе музикантите са топ.

Link to comment
Share on other sites

Я и ние за музикантите отиваме, гледах го Аксел в тубата от тазгодишното турне, пълна трагедия. Живот и здраве да стигна ще кача някой друг клип.

55 minutes ago, mIRCata said:

Има съботно работещи. Но няма да си единствения чакащ ред, а и път имаш бая.

Караш го д Русе, минавате моста, той се връща пеша в Русе. После в понеделник преди да минеш моста идва и те прибира :):):)

Тръгвам с Дачията дано не се заядат за брандирането.

Link to comment
Share on other sites

Баси умрялата работа!Гредите продължават. Сканират ми билетите упс има проблем, оказват се невалидни, звъня на продавача на билети, 7 минути разговор ( 52 лв. сметка, отваряли ми кейс да ми върнат парите. От там хайде на касите за нови билети, единствените  що годе читави места по 330 лв. Дейба умрелия концерт, толкоз мъки, дано да си струва.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, XMD said:

Баси умрялата работа!Гредите продължават. Сканират ми билетите упс има проблем, оказват се невалидни, звъня на продавача на билети, 7 минути разговор ( 52 лв. сметка, отваряли ми кейс да ми върнат парите. От там хайде на касите за нови билети, единствените  що годе читави места по 330 лв. Дейба умрелия концерт, толкоз мъки, дано да си струва.

Още на носача бих се отказал аз. Явно имаш бая свободно време и пари - евала, за което. 

 

 

Иначе и аз се оплаквам - утре съм на работа щото имам още по 20 да умножа месечния дивидент, че да спра да бачкам...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XMD said:

Баси умрялата работа!Гредите продължават. Сканират ми билетите упс има проблем, оказват се невалидни, звъня на продавача на билети, 7 минути разговор ( 52 лв. сметка, отваряли ми кейс да ми върнат парите. От там хайде на касите за нови билети, единствените  що годе читави места по 330 лв. Дейба умрелия концерт, толкоз мъки, дано да си струва.

 

Трябва и да те компенсират за разликата в цената. Те си я взимат от продавача, който ти е продал невалидни билети.

Пази си билетите и касовата бележка в случай, че са нужни.

Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2023 at 8:29 PM, w00x said:

 

Трябва и да те компенсират за разликата в цената. Те си я взимат от продавача, който ти е продал невалидни билети.

Пази си билетите и касовата бележка в случай, че са нужни.

Днес получих мейл, върнали са парите, до 3-4 дни трябвало да постъпят в сметката. Всичко го пишат страшно сложно и все още не мога да им разбера схемата на такива гадове. Как и защо продават невалидни билети за различни събития, взимат пари, после да ги връщат…. имаше доста хора върнати с билети закупени от ViaGogo.

Тея дни ще търся да разбера дали са ми истински билетите за Image Dragons, че и тях ги купих от някъв посредник EPAY GO.

On 7/16/2023 at 7:26 PM, DON_CHEFO said:

Още на носача бих се отказал аз. Явно имаш бая свободно време и пари - евала, за което. 

 

 

 

Нито едното, нито другото хахаха!  Иба ми са майката да зареждам и разпределям, от Метро в петък излезнах  в 22:30 натоварен на макс, до 1 часа съм оправял и подреждал стока, малко сън и камшика към Букурещ. Днес тръгнах в 8 часа наобратно, прибрах се в 18:00, сефте минавам толкоз тегав и бавен маршрут.  
Равносметката -  тотална липса на сън, много път, много нерви и проблеми, с екстра билетите, към 2000 лв. похарчени, за 3 часа концерт, от които само 4 песни харесвам, пък бяха зле изпяти :) , но пък жената доволна, и щастлива, че си изпълнила мечтата да ги чуе на живо. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...