Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След 5 годишна пауза, миналата събота получих припадък и гърч. Последно ми се беше случвало 2018 и то в спящо състояние. Сега, за съжаление, бях буден и ми предстоеше да шофирам с жена ми и дъщеря ми. Тъжно ми е цяла седмица. Направих скенер, в петък ще ходя на ядрено магнитен резонанс и се надявам да не се наложи операция на мозъка, макар че по-сигурно от това няма. Имам предвид ще се кача ли на кола ако знам, че разчитам на някакво лекарство.... Май съм в онзи период, в който осъзнаваш, че малко неща имат значение и колко е незначителен живота.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, vikktor said:

След 5 годишна пауза, миналата събота получих припадък и гърч...


Въх... Това звучи страшно! Стискам палци да се намери решение!

Link to comment
Share on other sites

ЯМРто ще покаже дали може да се излекува неоперативно. Малко ме е страх от операция на главата. Признавам си, страх ме е. 

Link to comment
Share on other sites

Стискаме палци всичко да е може да се нареди без операция!

 

На тая тема и аз имам какво да се оплача. Преди 2 седмици бях на излседвания, после трябваше да ида на други. Като бях на вторите взех че припаднах и бам на земята. Сестрата ме свестява, вика да не мърдам да не е нещо лошо. Хайде скенер на глава, добре че се оказа само повърхностно, после в хирургията 5 шева на кратуната. В понеделник ми махнаха шевовете, но сега пия хапове за други проблем.

Link to comment
Share on other sites

Да сме живи и здрави всички! Скоро и аз минах през сходни драми и всичко е наред слава Богу….Живейте си живота пълноценно и не се напрягайте за глупости

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Mockingbird said:

Примерно…:). Киста, чакам хистология…, но позитивно.

 

И при мен е такъв случая. Киста, за сега е с размери 4х/5х мм. Като малък имах травма на главата и от там се е образувало нещо такова.

Кажи малко повече? А получавал ли си пристъпи в следствие на тази киста? Как ти я откриха?

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

Не съм получавал. При мен беше подкожна, но мнооого близо до костта и доста голяма 18 мм… Съмняваха се, че притиска черепа и правих ЯМР, но извадих късмет. Сега чакам само изследването.

 

Link to comment
Share on other sites

Моята е 44 на 54 мм ама една лекарка каза, че е малка и ако не се уголемява с времето, може да стои. Оф стискам палци резултатите ти да са добри. И моят ЯМР да е ок. 

Link to comment
Share on other sites

Един съвет е да потърсиш още едно мнение независимо какво ще ти кажат докторите при които си сега. Успех и дано всичко мине наред.

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2023 at 5:58 PM, vikktor said:

След 5 годишна пауза, миналата събота получих припадък и гърч. Последно ми се беше случвало 2018 и то в спящо състояние. Сега, за съжаление, бях буден и ми предстоеше да шофирам с жена ми и дъщеря ми. Тъжно ми е цяла седмица. Направих скенер, в петък ще ходя на ядрено магнитен резонанс и се надявам да не се наложи операция на мозъка, макар че по-сигурно от това няма. Имам предвид ще се кача ли на кола ако знам, че разчитам на някакво лекарство.... Май съм в онзи период, в който осъзнаваш, че малко неща имат значение и колко е незначителен живота.

 

Пожелавам ти всичко да е наред и да се стабилизираш (оздравееш) напълно много скоро!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За последните две седмици, последователно диария, хранително натравяне с жестока уртикария, а сега, за капак - ковид... Нямам търпение да разбера какво ще е следващото :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

За последните две седмици, последователно диария, хранително натравяне с жестока уртикария, а сега, за капак - ковид... Нямам търпение да разбера какво ще е следващото :lol:

На море ли си бил?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...