Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Вчера местих едни малини от предната градина в една от новите ми повдигнати лехи... Докато измъквах едно от коренищата, макар да не влагах кой знае колко сила, нещо в гърба ми прищрака... Явно някакъв нерв е прискрипан... В момента при всяко кашляне, дори пръдване виждам звезди, а като кихна направо мога да броя звездите в пениса на Орион... А имам работа като за целия китайски народ... :sad2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Щях да ти препоръчам доктор, ама последния път като ходихме при него реши, че жена ми е със скъсан минискус и искаше да я реже. В последствие ЯМР показа, че травмата е далеч по-лека. Хубаво е все пак да те види някой, щото не се знае дали е само нерв..

Link to comment
Share on other sites

Не си разгрял добре, движението е било непривично, Меркурий е бил третия гараж на четвъртата небесна къща, пръскали са с кемтрейл за сецване, или някой форОмен хейтър те е проклел :lol: Нейсе, бързо оправяне :)

Link to comment
Share on other sites

Оооо - ръсят ни отвсякъде! Пък моето село е точно под коридора, та направо ми е мокра фланелката по цял ден от бром, хром и не помня вече какви други глупости се приказваха... 

Link to comment
Share on other sites

5 цифрени данъци като не лъжеш. Преди хем правих повече, хем плащах 3 цифрени данъци.

3 цифрени данъци??? Хехе, мечтател си ти! Само отчисленията за безработица ми са хилядарка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 цифрени данъци??? Хехе, мечтател си ти! Само отчисленията за безработица ми са хилядарка. :lol:

И то на 10 бона повече. Така ме е яд, че цялата ми документация с фирмата е изрядна и не мога д работя на черно. Побеснях. Платих колкото вноска за апартамент на чичо сам щото им празен пенсионния фонд, мамицата им да еба гладна.
Link to comment
Share on other sites

Ти все още не си и вероятно нямаш всъщност, но това е което левите правят - вдигат данъците за да има ужким повече за социални цели и на теория безплатни неща. Трудно се осъзнава момента, че тези неща ще дойдат за сметка на почти всеки работещ.

Link to comment
Share on other sites

Ти все още не си и вероятно нямаш всъщност, но това е което левите правят - вдигат данъците за да има ужким повече за социални цели и на теория безплатни неща. Трудно се осъзнава момента, че тези неща ще дойдат за сметка на почти всеки работещ.

Безплатни? Америка? Да не си пил нещо силно и некачествено? Това, което направиха със здравните застраховки е да събират пари от всеки един човек от тая страна, който попълни данъчна декларация. Всеки един, без изключение. Ако нямаш застраховка - глоба. Вчера го изпитах на мой гръб, въпреки че имах застраховка, но пък лъгах данъчните. Е, тука явно всички софтуери на всички държавни служби са свързани защото на секундата се разбра, че лъжа. Имах шанс да мина метър ако все още получавах пари под масата. Мило и драго давам да се случи отново защото в момента ми липсва една много, много хубава сума, с която две години можех да живея в бг. Три години поред бачках и правих повече, а данъците бяха 30(тридесет) пъти по-малко.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не знам защо не разглеждаш опцията да се придвижиш малко по на север в същия континент-в Канада. :))

За мен USA е доста прехвалена от гледна точка на установяване за едно българче в общия случай.

Link to comment
Share on other sites

Безплатни? Америка? Да не си пил нещо силно и некачествено? Това, което направиха със здравните застраховки е да събират пари от всеки един човек от тая страна, който попълни данъчна декларация. Всеки един, без изключение. Ако нямаш застраховка - глоба. Вчера го изпитах на мой гръб, въпреки че имах застраховка, но пък лъгах данъчните. Е, тука явно всички софтуери на всички държавни служби са свързани защото на секундата се разбра, че лъжа. Имах шанс да мина метър ако все още получавах пари под масата.

Ами да, не са безплатни ама така звучаха, когато Обамата ги обещаваше. Достъпно, качествено и за всеки. Е да ама не. Нито е качествено, нито е толкова достъпно за повечето работещи, а за всеки се оказа отново че става дума за онези пиявици, без които всички биха били по-добре.

 

 

Мило и драго давам да се случи отново защото в момента ми липсва една много, много хубава сума, с която две години можех да живея в бг. Три години поред бачках и правих повече, а данъците бяха 30(тридесет) пъти по-малко.

Я, Чефо плати данъци и осъзна до какво води социализма и преразпределението... отивам да си сипя.

 

За да осъзнае всеки за какво става дума трябва фирмите да изплащат брутната заплата на всеки един човек и той сам да ходи да си плаща всички данъци за да му светне колко пари подарява на държавата ей така за една година.

 

После ще последва едно масово закупуване на хеликоптери...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ако купиш хеликоптер ти се опрощават данъците ли?

Не. Държавата ги купува и започва да предлага нова услуга "безплатни еднопосочни полети с хеликоптер за комунисти". Единствения доказано работещ начин за оправия на марксистите. (Чили)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Глупости на квадрати. Стотици милиони хора по света работят и си плащат данъците, понякога надвишаващи 50% - как един хеликоптер не купиха! Не само това ами наскоро в Швейцария в един от кантоните хората САМИ гласуваха УВЕЛИЧЕНИЕ на данъците. Но там не ги харчат уродливи боклуци на държавна заплата, а съвестни хора и по предназначение, без ХХХ% раздувки, за да има и за Пенчо и за Кънчо. 

Link to comment
Share on other sites

Лично трябва да се плащат. Навсякъде фирмата удържа една част и ги плаща от името на работника. Трябва да му се връчват всичките и после всеки до банката да ходи да дава от неговите си дето вече са му в ръката.

Link to comment
Share on other sites

Оплаквам се, че Дедо непрекъснато говори - звъня му от сумати време и все ми казва, че номерът е зает. Дедо, затвори го тоя телефон най-после! :woot

 

...че и намира време да пише из форума докато говори...пълен професионалист!

 

Едит: Разгеле, прáти ми SMS, че след малко свършвал...какво ли? :lol:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Дедо,отново си в грешка-и по-специално  пост 4560.Като събира данъци държавата може да издържа голям полицейски апарат,с който да крепи статуквото и държи стадото в кошарата.Иначе могат да излезнат на улицата едни много недоволни и люти хора с определени мераци за капиталисти кат тебе :lol:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Дедо,отново си в грешка-и по-специално  пост 4560.Като събира данъци държавата може да издържа голям полицейски апарат,с който да крепи статуквото и държи стадото в кошарата.Иначе могат да излезнат на улицата едни много недоволни и люти хора с определени мераци за капиталисти кат тебе :lol:

 

Въпросните кокошкари и обирджии на мандри за които говориш ако не са имали подкрепата на червената армия са можели да се снимат... откъм вътрешната страна на затвора или 2 метра под земята...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Споря с кемтрейлъри....  Те знаят истината! Те са чели много информация! Ние сме заблудени! 

 

Какво по дяволите ми става?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...