Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Не можеш, колкото и да искаш. Навремето Дедо ми беше изпратил една бутилка и гадовете от CBSA я конфискуваха. :evil

Пак греда. Аз при "арабина" намирам много такива работи, но пък не се възползвам. Напъвам на Корони и уискита
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз отдавна съм намерил начин да се снабдявам с качествено вино и бира по поръчка при това без да пълня гушите на изедниците в ликъра, обаче само с ракията единствено разчитах на вноса, мамка му. На този етап няма друг начин.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ами... в hwbg ми писа един пич, че всичките "low end" (баси, 120 кинта се води нисък клас) джойстици били така... Започна да бяга от център. Пускам, а корабчето продължава да снишава нос, диодите продължават да светят (отчита натиск в някоя посока)...

Link to comment
Share on other sites

За да продължа в EMO темата - мишката ми е изостави. На всеки, който някога реши да даде повече пари за "геймърска" мишка - бягайте далеч от продуктите с бранд "Saitek", "Mad Catz", "R.A.T."....

Дадох 170 лева за това изчадие и за двете години и половина, които съм я ползвал съм ѝ правил три или четири ремонта, до днешния ден, в който окончателно ме изостави.

Link to comment
Share on other sites

170 лева за мишка от непознат (за мен) бранд?? Чакай да го изчисля на колко мои 'геймърски' (масивна, colorful LED, плаващи 5500dpi, 7 бутона) мишки от непознат (за теб) бранд се равнява....15...или не - 16...и за няколкото месеца непрекъснато ползване досега не ми се е налагало да правя някакъв  "ремонт". Не го приемай като "злобеене" от моя страна, а като учудване как са ти са се откъснали тия 170 лева за такъв род мишка. Нямаше ли някаква гаранция, за да я смениш при първия проблем...или гаранцията е била 1 година, а проблемът очаквано се е появил на 366-я ден...?

Link to comment
Share on other sites

170 лева за мишка от непознат (за мен) бранд?? Чакай да го изчисля на колко мои 'геймърски' (масивна, colorful LED, плаващи 5500dpi, 7 бутона) мишки от непознат (за теб) бранд се равнява....15...или не - 16...и за няколкото месеца непрекъснато ползване досега не ми се е налагало да правя някакъв  "ремонт". Не го приемай като "злобеене" от моя страна, а като учудване как са ти са се откъснали тия 170 лева за такъв род мишка. Нямаше ли някаква гаранция, за да я смениш при първия проблем...или гаранцията е била 1 година, а проблемът очаквано се е появил на 366-я ден...?

LINK?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Бих дал, но тъй като вече съм я поствал поне 3 пъти из темите, а ми се струва, че ти доста си се измързеливил напоследък, ще те оставя сам да си намериш някой от линковете...има и данни, има и снимки...и всичко необходимо.

Link to comment
Share on other sites

За да продължа в EMO темата - мишката ми е изостави. На всеки, който някога реши да даде повече пари за "геймърска" мишка - бягайте далеч от продуктите с бранд "Saitek", "Mad Catz", "R.A.T."....

Дадох 170 лева за това изчадие и за двете години и половина, които съм я ползвал съм ѝ правил три или четири ремонта, до днешния ден, в който окончателно ме изостави.

Колегата си купи същата преди 2 години, че и повече. Имаше проблем със сензора след 4 месеца. Просто спираше да работи изведнъж от нищото. Прати я за гаранционен ремонт в София, на сайта от където я беше купил. От там му казаха, че при тях няма проблем. Върнаха му я и след 1 седмица имаше същия проблем. Ядоса се, щото не му се занимавало да я разнася по куриери и спря да я ползва.

 

Азсе ядосах на бездействието му и се свързах се с МадКатз директно. Обясних им проблема, пратих им документите за покупка, след 4 мейла, по своя инициатива, ми пратиха чисто нова с DHL за тяхна сметка и ми казаха да хвърля старата. От тогава няма проблеми с нея.

 

Може да е имало някакъв дефект в партида, но аз бих пазарувал от фирма с такова отношение към клиента. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Бих дал, но тъй като вече съм я поствал поне 3 пъти из темите, а ми се струва, че ти доста си се измързеливил напоследък, ще те оставя сам да си намериш някой от линковете...има и данни, има и снимки...и всичко необходимо.

Бахти лошия :(. Няма повече да си играя с теб и спирам да ти превеждам пари в сметката! :moon:

Link to comment
Share on other sites

То това беше и идеята, понеже адашът ти е от музикална фамилия, продуцирала доста известни поп-фолк изпълнители и съм сигурен, че Сотбиса дори е акомпанирал на някои от тях с китара, ползваща такива педални ефекти....та няма да му трябва много време да свикне.

Link to comment
Share on other sites

Midex, Saitek въобще не са анонимна марка. Понеже по онова време следях стрийма на един SC2 pro играч (Catz) в него рекламираше продуктите баш на Saitek... Та се подлъгах. Иначе за потреблението - мога да заложа една малка сума, че моето потребление на плъха е доста по-товарещо от твоето. Най-малкото защото играя доста на игри.

Иначе в момента плъха реши изведнъж просто да се включи и да заработи... Не знам, явно изключването на лаптопа по някакъв начин тригерира проблема...

Link to comment
Share on other sites

Щом са калкулирали такава цена, със сигурност са някаква известна в гейминг средите фирма...аз затова написах "непознат (за мен) бранд". А че издевателстваш над мишката докато геймваш - то се подразбира, но пък аз я ползвам всекидневно между 10 и 16 часа в зависимост от това какво имам да правя в конкретния ден...и не ми казвай, че ползваш тази мишка 2 в 1...и за геймване, и за работата ти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Баси, читав автомобил никога не трябва да се оставя продължително време без движение. Онзи ден подпалих тръка за да карам едни обемни багажи и забелязах, че не върви съвсем като хората, но така или иначе си свърших работата и понеже имам OBD II bluetooth устройство, веднага му свалих кодовете и ми даде cylinder misfire на третия такъв (V6 двигател). Чудех се каква може да е причината и днес всех прожектор за да разгледам подробно двигателя, че в гаража е тъмно по принцип. Останах поразен, като видях кабела за свещта буквално изяден (това е кабел с изолация от стъклена вата). Оказа се, че някакъв плъх е бил решил да си прави гнездо точно там на свивката между цилиндрите и точно този кабел му е пречил, та го беше прегризал буквално до капачката за свещта. Удивителното е, че беше домъкнал и изрезки от дунапрен, с които беше постлал за да си направи меко гнездо, мамка му и плъх. Сега трябва да купувам цял комплект нови кабели, че единични не намирам да се продават. :devil

Link to comment
Share on other sites

На дядо ми в колата бяха прегризали коланите и то горе високо... Ако някой може да даде някакво дори далечно логично обяснение, те ма на... 

Link to comment
Share on other sites

Чешат си зъбите, по-точно - изтъркват ги. Виждал съм изядено алпийско оборудване от съсели, наръфана кордура...

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй - това го знаем. Ама за чий чеп се качва чак отгоре на седалката, че да гризе колана на високото? Гнасни твари... Убивам ги особено жестоко. Миналата година ни разпиляха просто... Изгризани кабели в колата, на децата два басейна от по 100 кинта на сарфалади, страх ме е да раздигам багажите да огледам... Ходят у комшиите да плюскат покрай прасетата и телетата и ми идват у дома да се шибат и раждат... 

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че най-високата точка в прибрано положение, като се постави в работно, идва някъде към ключицата. Т.е., там лятно време се допира до тялото и попива евентуална пот, както и епителни клетки. Отделно, че почти всеки път, когато си слагаш колана, пипаш с пръсти точно там горе и тогава придърпваш. Та, допускам, че са го нагризали заради епитела и солта в потта.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...