Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Драги ми съфорумци, явно този уникален тъпак не си взе поука от седмичната почивка и ще се наложи да се лишим от присъствието му за постоянно.

 

Явно нуждата от медицинска помощ е наложителна. Иначе тъпотиите му ни поразсмяха, но тъй като е преминал в схема хаотични нарушения на Правилата няма как да не получи един хубав банан...

 

Мога да кажа смело обаче, че заедно с онзи хубостник, дето го познаваше целия град и щеше да затваря Форума и да ни бие си поделят приза на форумни топ идиоти. На този може да му се дадат и няколко специални допълнителни награди за специални заслуги в сферата на тоталния дебилизъм B)

 

ЕДИТ: За малко да забравя!!!

 

НЯМА ПО-КАЛПАВ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В ПЛОВДИВ ОТ ВИЗИО!!!

 

ЕДИТ 2 : The host name for 79.100.88.75 is 79-100-88-75.btc-net.bg - ЦИРК!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мога да кажа смело обаче, че заедно с онзи хубостник, дето го познаваше целия град и щеше да затваря Форума и да ни бие си поделят приза на форумни топ идиоти.

/офф

Тоя съм го пропуснал - темата седи ли, да я потърся или е затрита?

Link to comment
Share on other sites

Вече ми се губи, но мисля че всичко започна в Търговския раздел, след като се махнаха сума еднакви обяви на един нахалник, той започна да вилнее на ЛС, а имаше и публични заплахи. Голям панаир беше... Може да се поразровя из архива да го намеря...

Link to comment
Share on other sites

Не беше ли темата за един дето купуваше нещо и после като намери каквото вместо "затворете темата" написа "затворете форума" :)

 

Неее... този/тази от Buy/Sell беше друг чешит... мисля, че беше някакво девойче....

Link to comment
Share on other sites

Не беше ли темата за един дето купуваше нещо и после като намери каквото вместо "затворете темата" написа "затворете форума" :)

 

Съвсем не Данчо бре... едната звезда беше karamanski77 - само му прегледайте постовете :laughing:

 

66 EI MANI MI BANN_A 4E NEZNAI6 S KOI SI IMA6 RABOTA

 

6666666 EI ADMIN LI SI KAV SI MAHNI MI BANN-A ZA6TOTO GRADA E MALAK A AZ SAM IZVESTEN I NE E ZDRAVOSLOVNO DA SE EBAVA6 S MEN SE6TA6 LI SE NEE HUBAVO MAHNI GO

 

класик просто...

 

-----------------------

 

Другият ГУРУ на дебилизма - krasimir4o - продаваше някакъв проектор (опита се 7-8 теми да пусне за него). В администраторския раздел имаме специално място за бисери :devil. Ето похожденията на този класик и какви ЛС ми изпрати:

 

Да ме прощавате колеги, но ТОЗИ го пращам да спи. За два дни 3 пъти пуска една и съща обява, репортват го хората, аз махам, правя забележка и вижте какво ЛС получавам:

 

q mi obqsni kav e problema shtoto moje izvednuj da se ozovesh v situaciqta da praish svirki do kraq na jivota si

 

охооо и само минута след това

 

obqsni mi kak moje v data.bg da ne mi pravqt problem ti tuka da mi se praish na gazar vednaga iskam adekvaten otgovor , za da nqma posledstviq

 

и продължаваме

 

skoro shte lapash ne se bezpoki ribar za kuv se mislish moderator v nqkvo mizerno sait4e

 

и сега чинела:

 

bravo unikalen si pozdravqvam te , samo 4e shte aktiviram vsi4ki programisti v toq shiban grad za da nqmash ve4e forum

 

----------------------------------------------

 

Ето и последната изява на Мечка, само че в друга кожа. Заварих мечото лайно в 4 сутринта, та никой от вас не го е виждал, но и то си е гвоздей от програмата:

 

Уникален тъпак ? Баща си ли видя ? Гледай аз да не се лиша от твоето присъствие бе калцун.Тръгнал да пикае срещу вятъра :lol: Явно нуждата от банан в устата е наложителна, но пък иначе тъпотиите ти разплакаха децата и разреваха от смях възрастните :laughing: Ако искам мога да направя всичко,което си поискам,така че стои и гледай,хлапак B) И понеже си мислиш,че не мога да отвърна си наредил глупости да не останеш по-назад.Да тееба в некадърния модератор ,честно.Сам си нарушаваш правилата ,за да си запазиш малкото останало достойнство.Не знам кой хубостник ще затваря форума, но и ти се нареждаш по тъпотия до него щом си мислиш,че можеш да спреш вишист по програмиране. :laughing: Давам ти и медал за педерастия,щото просто имаш такова поведение.Не е обида,просто констатация.

 

 

ЕДИТ: ПО-ЯК ДОСТАВЧИК НА ВИЗИО ОТ ВИЗИО НЯМА !!!!!!

 

ЕДИТ: Тепърва започва цирка както казах ,сукалче насрано B)

 

Да спомена само, че този тъпак заяви, че никой не може да го спре, защото е висшист-програмист !!! Отделно взе да уволнява членове на екипа. И той е на крачка от затваряне на Форума...

 

----------------------------------------

 

Позволявам си да ви ги покажа тези, за да може хем да се посмеете, хем да си припомните, че и на нас не ни е лесно да се разправяме с дебили, тъпаци, лумпени, както и с откровено казано душевно болни хора...

Link to comment
Share on other sites

....

Ми то ако още няколко века подържите тази стара версия на форума, не бих се учудил ако споменатите закани по-горе, се сбъднат. И не е нужна даже армия от програмисти, или 'вишист-програмист' за целта.

 

IPB далеч не е най-сигурния софтуер на света. Та имай го предвид, човека се посмяхме хубаво, но не е нужен чак толкова много акъл, с малко усилие и знания, да успее да направи золум на форума.

 

Ако имах малко повече свободно време, можеше да ти докажа тези неща, а особено ако човек е разучил доста добре кода на форума (който все пак не е малък), в комбинация с няколко похвата, може да направи доста.

Е, въпросните индивиди ми се струва, че само лаят де.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Теди аз не съм администратор и нямам претенции за програмистки умения. Знам много добре какво може и какво не може, но както виждаме вече седма година нищо не е станало :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Теди аз не съм администратор и нямам претенции за програмистки умения. Знам много добре какво може и какво не може, но както виждаме вече седма година нищо не е станало :laughing:

Ти какво би разбрал под "станало" ? :)

Да изчезне форума ли? Случвало се е , макар и по други причини, но разбира се, правят се бекъпи на базата, и засега поне повече от седмица назад, състоянието на форума, не се е случвало да се връща май.

Няма да се лъжем, форума не е голям, повечето години си беше чисто пловдивски, с достъп даже само от ЕК-ци. Чак сега има към 22 хил. регистрирани, при това голяма част неактивни. И това се водят малко хора. От друга страна версия 2.1.7 не е отпреди 7 години, и никога не е късно да 'стане' нещо :P .

Просто обърнах внимание на версията на форума, и че хората вече 3.0 ще изкарат скоро. И това, като всеки софтуер, чат пат се нуждае от ъпдейтване. Към теб нямам никакви претенции, не е твоя работа това, разбира се. Принципно говорех, че се смеем, ама ако някой се хване, може наистина да ни изтрие усмивките от лицата, а това си е нашия форум, не искаме да му се случва нищо, нали така.

Link to comment
Share on other sites

То преди 2-3 години май някой беше направил нещо на форума ако не ме лъже паметта... да мигрираме на един vBulletin с 2-3 готини теми и всичко ще е идеално :д

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Ти какво би разбрал под "станало" ? :)

Да изчезне форума ли? Случвало се е , макар и по други причини, но разбира се, правят се бекъпи на базата, и засега поне повече от седмица назад, състоянието на форума, не се е случвало да се връща май.

Няма да се лъжем, форума не е голям, повечето години си беше чисто пловдивски, с достъп даже само от ЕК-ци. Чак сега има към 22 хил. регистрирани, при това голяма част неактивни. И това се водят малко хора. От друга страна версия 2.1.7 не е отпреди 7 години, и никога не е късно да 'стане' нещо :P .

Просто обърнах внимание на версията на форума, и че хората вече 3.0 ще изкарат скоро. И това, като всеки софтуер, чат пат се нуждае от ъпдейтване. Към теб нямам никакви претенции, не е твоя работа това, разбира се. Принципно говорех, че се смеем, ама ако някой се хване, може наистина да ни изтрие усмивките от лицата, а това си е нашия форум, не искаме да му се случва нищо, нали така.

 

Теди приказки са се приказвали много и от много хора, заплахи е имало и преди - нищо не се е случвало. Дори да се случи нещо има пълен бекъп, тоест каквото и да се случи - все тая. Най-много да се поизнервят админите и юзърите...

 

То преди 2-3 години май някой беше направил нещо на форума ако не ме лъже паметта... да мигрираме на един vBulletin с 2-3 готини теми и всичко ще е идеално :д

 

Аз нямам такъв спомен... Винаги проблемите са били технически, свързани с местене и прочее...

Link to comment
Share on other sites

Интернет-подиумът на който всички идиоти имат възможност да се изявят :)

А тоя мечката просто...още в началото си го казах тоя е по-голям фанатик и от талибан.

Link to comment
Share on other sites

Ми то ако още няколко века подържите тази стара версия на форума, не бих се учудил ако споменатите закани по-горе, се сбъднат. И не е нужна даже армия от програмисти, или 'вишист-програмист' за целта.

Ако всичко е наред скоро може и да сме с по - нова версия ;).

Link to comment
Share on other sites

Ако всичко е наред скоро може и да сме с по - нова версия ;).

Браво..."от твоите уста...в..."...и т.н. :punk

И тъй като аз съм доста повърхностен и елементарен...да помоля за нещо дребно - сложете и повечко смайлита, че да сме по-разнообразни с предаването на настроенията... :D

Link to comment
Share on other sites

:) Гледам #Mechka се е появил и сега ще посъветва всеки заблуден интернет потребител (а това са близо 99,99999% от всички т.е. всички които не са на Визио) кой е доставчика, който кърти мивки (тоя лаф от Жоро Визиото го научих) и на който всеки, който мине ще се прероди (естествено след като преди това е скочил от терасата вследствие на "дребни" проблемчета в и-нет доставката :))).

 

Поне е весело!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Здравейте на всички,моля ви дайте едно съветче към кой интернет доставчик да се абонирам (става въпрос за жк Тракия),Angelsoft,Visio или др. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички,моля ви дайте едно съветче към кой интернет доставчик да се абонирам (става въпрос за жк Тракия),Angelsoft,Visio или др.са ас сам от 1 месец на Angelsoft и сам много доволен от нета направо нета къртии!!!свалям филм за 3 до 5 минути играя фифа в мейдународни сървари и няма никав лаг и за тва ти препоръчвам Angelsoft няма да съжеляваш определено! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Значи и на мен въпроса ми е като този последния ... кой интернет доставчик да избера ... N3 или NetGroup .... И двата ми изглеждат примамливи ... но N3 предлагат и цифрова телевизия само за 6 кинта отгоре а в мойта стая нямам и за това сега съм се насочил към тях... но сега няма да е болка за умиране ако нямам ТВ де важното е интернета да ми е добър... че сегашния нещо много много не ми се ядва ... та искам предложения ... Нет-а го ползвам основно за ровене из сайтове и за сваляне на филми ... игри не играя... и също така предимство ще е ако си включа рутер кой ще се държи по-добре... Мерси предварително.. а и ако също така може да ми кажете има ли в пакетите на N3 диемите че нещо не им ги виждам на сайта

Link to comment
Share on other sites

ViSiO e Интернета момчета !!!!!!!!!! За 20 лева 100 мегабита че някой път и ги надхвърлям! Поклон!

Да, ти ВЕЧЕ се изхвърли! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не се изхвърлям брат! Нета хвърка.От замунда под 11мб не падам!

:blink: Да не си се закачил на оптиката дето идва от София.Защото имам приятели на Визио,за 20 лв. получават има няма 20 мегабита.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...