Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Браво :) Значи си мой човек.Иначе чесно казано като гледам и LanGame не са зле.

Всеки има своето черно минало, с което не се гордее. Но тогава нямах LanGame като алтернатива и не знаех какво означава хубав интернет.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Всеки има своето черно минало, с което не се гордее...

Абе по-черно минало от това 10 години да си бил на ЕК не може да има, ама хайде да спрем, че ей сега ще награкат ЕК-омаджиите колко е супер да си на модем или на гигашит.

Всъщност всеки има право сам да си реши колко да се измъчва - някой, щото не му се дупчела нова дупка за новия нет ; друг - щото баща му не щял да го премести ; трети (като мен) - щото си бил предплатил за година и половина...мазохисти всякакви. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Днес по някое време мислех профилактично да забраня в темата поне 10 поста след предишния мой, някой да споменава името Визио, но с удовлетворение виждам, че е нямало нужда да го правя. B)

Занапред спазвайте добрия тон както е положението в момента и не се провокирайте един-друг.

 

 

Всеки има своето черно минало, с което не се гордее. Но тогава нямах LanGame като алтернатива и не знаех какво означава хубав интернет.

:woot :woot :woot :woot :woot

 

Едит: Мидекс зле е когато си на dialup и си дуплекс... 9600bps бяха добра скорост, стига да не прекъсва... а когато не прекъсва пък идва комшията разгневен и целия зачервен от безобразието че вече 4 часа няма телефон и без много думи те хваща за гушата и процежда през зъби: "затвори шибания телефон да не ти го навра където не изгрява слънцето" :)

 

Едит2: Много добре знам за какво ми говориш... спомням си и че именно Ангел ми съдейства пред директора на пощата за да се сдобия с един от първите ISDN телефони в Пловдив - след над година борба за прекарване на цифров телефон и съответно "липса на техническа възможност" после приказки където трябва съответно задействане на въпросния човек обясняващ как техническа възможност няма и минаване през няколко паса на откази, заплахи и прочее и тоя същия ми задава въпроса "добре бе връзкар, колко броя жички трябва да ти намеря за да ти пусна тоя телефон Ай Си Ди .. абе к'вото там беше"...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Едит: Мидекс зле е когато си на dialup и си дуплекс... 9600bps бяха добра скорост, стига да не прекъсва... а когато не прекъсва пък идва комшията разгневен и целия зачервен от безобразието че вече 4 часа няма телефон и без много думи те хваща за гушата и процежда през зъби: "затвори шибания телефон да не ти го навра където не изгрява слънцето" :)

(Off) Не позна - зле е, когато в целия град телефоните все още са само аналогови, а в твоя квартал няма възможност за прекарване на телефонен пост и "молбата ти за откриване на такъв ще бъде удовлетворена най-рано след 5-6 години при налична техническа възможност за това"....и си принуден да си пуснеш т.нар. кабелен телефон (прародителят на импулсния телефон, но само по плащане), чиято месечна такса и импулси направо ми взимаха здравето и по онова време, след безкрайните нощни тегления с 3-4 килобайта в секунда, БТК трябваше да ме обявят за почетен клиент с най-голяма ежемесечна сметка. :woot

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, поредния "Визио-бот" е дошъл бе. Още не мога да се оправя от на мечка коментарите ся тоя :rolleyes:

 

Хареса ми тази реплика :laughing:

 

Снимките са буксата на един приятел, за чиито премеждия с Визио съм писал в темата за Визио миналата седмица.

 

Аз тогава като ти отговорих шеговито не очаквах да се появи нов психопат-идиот на хоризонта... Както виждаме обаче съм сгрешил.

 

Четох, четох, траях...но вече ми писна.

 

Ай стига бе! Гледам и не вярвам на ушите си! Въпреки това си го търпял 3 страници и нагоре малоумника... Пак си за критика. Като гледам колко много юзъри що чудо са изписали да се обясняват на тоя каун... И Ники начело на парада...

 

Всеки има своето черно минало, с което не се гордее. Но тогава нямах LanGame като алтернатива и не знаех какво означава хубав интернет.

 

Добре дошъл в клуба :punk

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе! Гледам и не вярвам на ушите си! Въпреки това си го търпял 3 страници и нагоре малоумника... Пак си за критика. Като гледам колко много юзъри що чудо са изписали да се обясняват на тоя каун... И Ники начело на парада...

 

Всъщност беше по моя молба за да може хубаво да обясни колко неземно добри са Визио с подправени тестове и в стил "абе вервайте ми като ви казвам" :) Аз пък добре се забавалявах преди да ми писне

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

[ Off ] ... И не споменавайте всуе името Визиово, е рекъл Мидекс - пък вие....!? Ама, сега ще изскочи от някой храст и ще въздаде правосъдие.... :starwars: [ Off/ ]

 

Мечката и неговите реинкарнации - ПРЕЗИДЕНТИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мисля, че този не е Мечката. Някак си доста по-тъп е от него...

(ако това е възможно)

 

 

Не е! Този разбира от дума, мечката - не.

 

.....Абе, пак ще си поговорим като забрави да си изпие веселото хапче ;) Пък, може и да си е взел поука от предният път...., в което аз лично се съмнявам, но по глупостите дето изписа и по надъханоста му, адски много ми напомня на мечо.

Link to comment
Share on other sites

Не е той споко.Просто искаше малко да се бъзика!

 

 

П.п. Раптор мога само дати кажа, че хич не е тъп.Както казах горе той се бъзиkаше.

Edited by Wispera
Link to comment
Share on other sites

Не е той споко.Просто искаше малко да се бъзика!

 

 

П.п. Раптор мога само дати кажа, че хич не е тъп.Както казах горе той се бъзиkаше.

 

 

Дефинирай бъзикане и го разграничи с инфантилност и опит за безплатна реклама :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На ви малко тестове от мегалан за 25 лв в натоварено време...

 

Същата работа и тук и в София... в крайна сметка до щатите 5-6мбита макс. а средно 3-4... за такъв нет половината европейци даже могат само да си мечтаят :)

Link to comment
Share on other sites

През деня нещата стоят малко по-добре.

469009905.png

469011027.png

469011314.png

Като за повече пари сигурно и по-висока скорост ,оже да се достигне...

 

Единствения + или - в някои случаи е, че скоростите са фиксирани. Също ми се струва, че с няколко конекции до Щатите може да се достигне двойно по-голяма скорост, но като цяло последните години в Пловдив доста се разви нета, а в София няма много на къде...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Дефинирай бъзикане и го разграничи с инфантилност и опит за безплатна реклама :laughing:

Eй тинкиуинки ти си доста по тъп и малоумен от мен ама карай. :) Я пусни ти малко тестове да те видим ?

 

Не съм на никакви хапчета просто се ядосах,че всички само го наливат визио,а той не е лош нет...

Edited by petkox_ray
Link to comment
Share on other sites

От всички интернет доставчици, само ITD и N3 са построили мрежите си според стандарта. Останалите ще трябва да вложат доста парички (ако намерят) за да си оправят мрежите. Познайте кой ще гръмне първи :)

 

(ЕК не ги броя за доставчик вече)

Link to comment
Share on other sites

От всички интернет доставчици, само ITD и N3 са построили мрежите си според стандарта. Останалите ще трябва да вложат доста парички (ако намерят) за да си оправят мрежите. Познайте кой ще гръмне първи :)

 

(ЕК не ги броя за доставчик вече)

 

Ако не се лъжа DCC беше първия оператор, който изгради мрежата си според всички стандарти.

Link to comment
Share on other sites

а пък аз си мисля, че всеки е изградил мрежата си според всички негови стандарти ;) и всеки пренебрегва международните.

 

нито един от изброените не е перфектен, а изказванията са ви твърде крайни - няма "само едикойси" или "всички стандарти" и не може да има. просто посочените от вас малко от малко са се постарали, което е похвално по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа DCC беше първия оператор, който изгради мрежата си според всички стандарти.

Ако стандартите включват да виси кабела през улицата - може би. Тогава май и Визио отговарят :rolleyes:

 

N3 имат ли покритие по улица Ф Македонски в района от бул В Априлов до ул Бузлуджа

Питай в темата на N3. furiozo ще ти каже... иоли им се обади направо

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Питай в темата на N3. furiozo ще ти каже... иоли им се обади направо

 

Не знам дали N3 имат, но ITD имат 100%...

Link to comment
Share on other sites

N3 имат ли покритие по улица Ф Македонски в района от бул В Априлов до ул Бузлуджа

 

Според картата им на покритие, там нямат, но не е лоша идея да минеш през офиса или да се обадиш и да питаш. При мен прекараха нета 2 седмици след като питах :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...