Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10-на пълни кошници с големи, сочни и вонливи лайна

 

Само някои УНИКАЛНИ тъпотии, които са за хумористичните теми:

 

Поразпитах малко насам-натам и се оказа,че имат връзки с шибания собственик и никога няма да ги сменят.

 

Кои са тези велики телефонистки... И кой ти даде автобиграфиите им?

 

В крайна сметка на никой доставчик не бива да се звъни на телефонистите.

 

Разбира се! Звънете на 166, ВиК и EVN! Кои са телефонист(к)ите, че работа да свършат...

 

Да,ама баш шефа въобще не се занимава с нищо,което теб те интересува.

 

Точно пък този шеф поне допреди няколко години се интересуваше и приемаше лично всеки проблем. Ако естествено знаеш кой е той, а не говориш 3 през 5 за него. Явно ти не го познаваш.

 

На визио вече 4ти месец няма прекъсване нета с изключение на 1 профилактика.

 

При този лаф вече трябва да отидеш и да си избереш ръб, в който да си чукнеш главата. И да се извиниш на аудиторията. Отделно че няма да се учудя ако си един от 100-те последни мохикани (примерно - може и да са по-малко), останали на Визио.

 

В момента визио има най-много абонати,не знам как реши,че няма луди,които да стоят на тях.И знаеш ли откъде визио взима нет ?

 

В момента Визио има най-много абонати... Разбира се! Аз пък съм най-добрият цигулар на земята! Подобно твърдение създава цялостно впечатление относно всичките ти изказвания... А именно че са от на Хаяско шапката извадени. Да добавя - и семейство Мейзга ползва нет от Визио!

 

ITD първо не са фирма,а компания и второ- да малка са.

 

..тоест не са институция в БГ пространството от 90-те години насам, а са група пичове, дето джиткат пред блока... Ужас! След подобно изказване мисля вече няма какво да се коментира! Само да спомена, че Визио ползват услугите на ITD от 97-ма година, поне до момента, до който аз спрях изобщо да поглеждам "конгломерата" evro.net. В днешно време може и да са сменили доставчика...

 

----------------------------------------------

 

Не те знам кой си и откъде си, не знам Жоро знае ли кой си ти или си някой от малоумните му "служители", но е безсрамно толкова глупости да заливат форумните юзъри...

 

Първо и основно - явно си нямаш НИКАКВО понятие що е туй Визио... Ама НИКАКВО. Визио беше един не лош магазин за черна техника, преди Жоро да реши, че ще става NET_POLICE. Отдавна съм споменавал, че бях един от първите му юзъри. Още преди 10-на години и нагоре.

 

Малко ретроспекция - освен Techno-link, които доставяха ПРЕДИМНО на фирми в онези години, понеже домашни юзъри не можеха си го позволи, първите смелчаци на пловдивския пазар бяха TOPOR SOFT. Нещо, което със сигурност ти е неизвестно. Вторият смелчага, който за времето тогава вложи много пари е именно Жоро, "изтъкнат" журналист от в-к Марица и "известен" DJ (впоследствие известен просто като Визиото), който в магазина си - опа - в мазето на магазина си започна интернет бизнес. И за около година-две беше топ на пазара. Докато не дойде ЕК кабелен нет. ЕК, който за онова време утрепа варианта 60-90 лева за time card от Визио + 90-100 лева и нагоре цофров телефон и като стойност, и като качество.

 

Няколко любопитни факти за компетентността на "корпорацията" Визио:

 

1. В първите месеци Жоро си работеше на сървъра... Често се случваше да го рестартира... Всички потребители изпадаха в екстаз...

2. Малко по-късно откри ICQ и лично на мен показваше как както напише в serach Мария, излизат 50 Марии, с които може да си говори - революция! Бая народ се посмя на ника "NET_POLICE" впоследствие и на "мъдростите", които сътвори.

3. Към края на първата година беше много актуален един факс от FBI, който не друг, а Жоро ми е показвал в оригинал. Застъпен в него бе юзър "nikki_b" или нещо от сорта, който бидейки 11 :excl: годишен (според Жоро), бе извършил десетократни опити, от които 14 успешни, да пробие защитата на сателит на NASA. Като видите ли още малко и третата щял да мине (добре че малкият гений влизал и през Вирус-а, та го хванали). Идеята беше, че Жоро не предава своите юзъри дори и на FBI. Цирк!

4. На втората година ме повика в офиса си и размаха списък с 20 юзъра. Заяви, че е изгонил повечето от тях заради голям трафик и ми направи забележка за моя (около 2 гигабайта даунлоуд на месец). Всички знаехме вече, че разчита на чатърите в MIRC и хората, които фактически ползваха нета ползотворно бяха трън в очите, защото ... плащаше на обем трафик ... на ITD компанията... След като обещах, че ще "се поправя" (понеже ми бе направен компромис като един от първите юзъри) получих за коледа US Robotics 56.6k External ... и удвоих трафика :devil. Никъде в договора ми не бе споменат обем трафик, а това златно за времето си устройство, както и развититето при софтуеъра за даунлоуд, си искаше своето... Живи и здрави БТК и цифровите линиии на златни тарифи за времето си.

5. Кулминация - 1999-та, есен златна. Прекъсва ми връзката. Обясняват ми, че има проблем. На другия ден по обед разярен звъня отново. Обяснение - "сателитът е излязъл от орбита и е изгубен някъде над Атлантика"... Спестих уволнението на "брилянтния" служител от съпорта, но отивайки на място в офиса директно при Жоро бях меко казано изнервен. Естествено извинения в стил "Нали знаеш как е...". Да - знаех - 17-18 годишни техници, малоумници, които пишеха "новини" и прочее. То не може и да им се сърдиш на децата... И после - evro.net на хоризонта, офис на Главната, "развитие" и ... ЕК удари всички в земята.

 

-------------------------------------------------------------

 

В заключение - стой си на Визио, ако все още се казва така, но не заблуждавай хората с глупости и измислици и то след 4 МЕСЕЦА потребление. Пий кафе, ракия ако щеш (ако ти е позволена от закона) с всички техници на Визио. Радвай се на адекватните им и компетентни реакции. Ти си един от много малкото... Един от много малкото...

Link to comment
Share on other sites

... Разбира се! Аз пък съм най-добрият цигулар на земята!...
Така си е, слушал съм те...добре се справяш с цигулката. :lol:

 

-------------------------------------------------------------

 

Визирайки най-вече Мечката, моля тук пишещите (а също и навсякъде пишещите), да си направят труда (иска се много малко усилия от ваша страна), когато отговарят на някого - да маркират само тази част от текста, която има смисъл за поста им. Не утежнявайте излишно темите с цялостни риплеи, които на всичкото отгоре са непосредствено над вашия пост, който пускате в момента.

Горният пример с цигулката на колегата го давам като пример - представете си какъв щеше да е смисълът само и само за да кажа една глупост, преди това да съм копнал целия километричен пост на R_a_p_t_o_R. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Говори лошо за фирмата,но това въобще не те грее,ако си получаваш перфектен нет и поддръжка ,т.е ако работите ти с тая фирма въобще не минават през това гнило звено,нали така ? В договора с визио пише до 2 часа всичко е 6.Телефона на шефа не е обявен и не ти трябват никакви връзки, просто малко съобразителност,когато ти дойдат да ти пускат нета.Аз дори им взех скайповете на пичовете и всеки ден си плямпаме кво е положението.

 

Абе ти да не си му на Жоро нещо любовник, защото аз наистина не мога да повярвам, че някой ще е такова перде да говори така за Визио. Визио са НАЙ-НАСРАНИЯ доставчик в този град. До 2 часа всичко било 6?! Боже, аз първия месец 13 дни нямах интернет, а в останалите имах минимална свързаност, колкото да заредя някой сайт за 2 минути. Имах навъртяни около 17 лева с ТЕХНИКА на района, който постоянно ми говореше глупости и ми обещаваше как щели да оправят проблема до няколко часа. Втория месец продължи по същия начин и аз естествено им теглих майните и си минах на Лангейм. Няма да коментирам въобще разликата - всеки, който е направил такова мигриране знае за какво става въпрос. 24-часоват поддръжка Жоро да си я завре на сенчесто. Това ако е поддръжка. Идват някакви тийнейджъри и ми разпробиват като тотални олигофрени така, че да се спъвам в кабела като излизам на терасата. Говорят ми пълни глупости, та чак аз ги усещам колко са зле. А Лангейм ИМАТ поддръжка в събота и неделя. Не си вдига телефона пича - наистина, но аз съм си говорил с него по тази тема. Просто като ти звънят през 10 секунди не можеш да работиш. На мене така не ми вдига 1 час и ми дава само заето, ама след този час интернет ИМА! И то какъв интернет!

 

Въобще, вземи се скрий някъде и спри да се излагаш, защото това не е хасковски форум, та никой да не знае за какво става въпрос. Както се видя, доста хора са много по в час от теб. Във всяко едно отношение, свързано с темата. Раптора много добре ти е обяснил. Няма нужда и аз да обяснявам сега, че ги познавам всички от 95-а още и какво е било. Не е нужно да се коментира кой какъв е бил и какви ги е вършил в зората на Интернета. Кои хора се събираха в Ейнджъл Софт и как се създаде целия пазар в Пловдив, който и до днес до голяма степен се държи от същите тези хора. Няма значение - важно е само настоящето. А в момента - ВИЗИО е най-отвратителния Интернет доставчик. Ако бяхме в някоя бяла държава, щях да ги ОСЪДЯ!

Link to comment
Share on other sites

Брее бях ги забравил TOPOR NET , май офиса едно време ми беше там до църквата до училище Лиляна Димирова ( там до съда ) ли беше ....

 

 

П.С. Визио се оказва че е единствения доставчик, който не съм ползвал. Но май е не е и било нужно.

 

Сега седя и гледам (сайта ) WiMAX ... но с това покритие...

Нещо не мога да разбера начина. Покритието им е безжично, но посредством модема става WiFi , май е така. Някой инфо има ли ?

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Брее бях ги забравил TOPOR NET , май офиса едно време ми беше там до църквата до училище Лиляна Димирова ( там до съда ) ли беше ....

П.С. Визио се оказва че е единствения доставчик, който не съм ползвал. Но май е не е и било нужно.

 

Сега седя и гледам (сайта ) WiMAX ... но с това покритие...

Нещо не мога да разбера начина. Покритието им е безжично, но посредством модема става WiFi , май е така. Някой инфо има ли ?

 

Ами ако си захраниш модема в колата (или си с PCMCIA модем) и си в зона на покритие ще имаш интернет. Или пък отидеш с твоя модем в друг град където имат покритие пак имаш нет. Но скоростите има са много много ниски за основен доставчик.

 

P.S. А за Визио или добро или нищо... затова по-добре нищо ;) .

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Рапторчо,не обръщай шпаклата,да не я обърна и аз.Да видим сега твойте тъпотии:

-кой ми даде автобиографиите на телефонистките ?? Пък и велики ?Ако много ги харесваш мога и gsm-ите им да ти дам....тъкмо обичат такива устати.

Разбира се! Звънете на 166, ВиК и EVN! Кои са телефонист(к)ите, че работа да свършат...

-Ти може да звъннеш и на НСБОБ,ако искаш,може по-добра работа да ти свършат от телефонистите на който и да е доставчик.Тъкмо ще ти оправят и другите проблеми с пс-то,направо проблем няма да видиш за години напред :lol:

Точно пък този шеф поне допреди няколко години се интересуваше и приемаше лично всеки проблем. Ако естествено знаеш кой е той, а не говориш 3 през 5 за него. Явно ти не го познаваш.

Аха , то ти май не знаеш разликата между изпълнителен директор и собственик.Ама както и да е,важното е,че познаваш някой :lol:

При този лаф вече трябва да отидеш и да си избереш ръб, в който да си чукнеш главата. И да се извиниш на аудиторията. Отделно че няма да се учудя ако си един от 100-те последни мохикани (примерно - може и да са по-малко), останали на Визио.

Избрах си ръб и ще чукна твойта глава в него.Визио има най-добрата поддръжка от всички,на които съм бил досега,така че не ме занимавай.Звъни още в офиса пък не в ръб ми другаде ще си удряш главата и аудиторията ще има на какво да се смее.100те последни мохикана ? Изпусна думичката хиляди май а ;)

В момента Визио има най-много абонати... Разбира се! Аз пък съм най-добрият цигулар на земята! Подобно твърдение създава цялостно впечатление относно всичките ти изказвания... А именно че са от на Хаяско шапката извадени. Да добавя - и семейство Мейзга ползва нет от Визио!

Ми да ти кажа вярвам ти,че си най-добрия цигулар.Не съм и очаквал от цигулар да разбира от мрежи и доставчици,но все пак не трябва да си бута носа,където не му е работа.Остави работата на по-компетентните и ходи да свириш някъде-поне там никой няма да ти се смее.

..тоест не са институция в БГ пространството от 90-те години насам, а са група пичове, дето джиткат пред блока... Ужас! След подобно изказване мисля вече няма какво да се коментира! Само да спомена, че Визио ползват услугите на ITD от 97-ма година, поне до момента, до който аз спрях изобщо да поглеждам "конгломерата" evro.net. В днешно време може и да са сменили доставчика...

Преиначавай,преиначавай.Група пичове са дето джиткат пред блока,ама само в сравнение с evro.net.Никакви услуги не ползват бе неразумний юроде,ти изобщо наясно ли си колко са големи те ?Все едно да кажеш,че БТК взима от easylan нета си. :laughing:

Не те знам кой си и откъде си, не знам Жоро знае ли кой си ти или си някой от малоумните му "служители", но е безсрамно толкова глупости да заливат форумните юзъри...

 

Първо и основно - явно си нямаш НИКАКВО понятие що е туй Визио...Ама НИКАКВО. Визио беше един не лош магазин за черна техника, преди Жоро да реши, че ще става NET_POLICE. Отдавна съм споменавал, че бях един от първите му юзъри

Ооо значи се държите за ръка с жорката а ? Ти ли си му дясната ръчичка ? Май разбирам откъде си толкова фрустриран.Бил си му служител и сте напърдяли гърнето и сега се опитваш да му го върнеш чрез форумите ? Брех, до къде стига човешката глупост.... :blink: Чатили сте си,споделяли сте си списъци с юзъри,оплаквал си се директно на него,а сега така да се скарате ?И не ми разправяй приказки от преди новата ера,щом дори не знаеш кои са Гео Комерс .После пак ми говори,че визио вземали от итд.Че те дори не са съществували,когато Гео Комерс идва на бял свят.Да не говорим,че те също са били преименувани,така че дефекто са още по-стари.И какво се оказва ? По твойте думи си бил преди 10 години на визио и все още даваш компетентно мнение какво е положението сега ? Ти и Лили Иванова трябва да си купите календар май и най-добре да е слънчев,че само той обхваща и годината на раждането ви.И никъде не съм казал,че имам 4 месеца потреблениебре момко.Казах,че от 4 месеца не е спирал.Ама ти си чуваш,това което те интересува нали,иначе няма как да ми кажеш копче.Ще си пия и ракия и мастика с техниците,а ти си пии кафето с "великите телефонистки" или мини на ЛГ и чакай да дойде нета.Един съвет-вземи повече кафе :lol:

 

@Assassin: Не, аз съм балдъзата му по майчина линия.И аз не мога да повярвам,че някой може да се оплаче от Визио.Затова и си правя заключение колко "лоши" потребители можете да бъдете.Очевидно доста....13 дни си нямал нет ? А случайно да знаеш какво е това телефон ? Едно такова ,дето с него се звъни не на техника,а на шефа му.Ама ти ако искаш навърти 500 лева и тогава си впрегни малкото мозъчни клетки да звъннеш на кварталния.Във всеки доставчик има лоши техници.Но само във визио има добри шефове за районите.И Лангейм каква поддръжка имат в събота и неделя бе ? Дистанционна ? :laughing: Направо от вкъщи те оправят :lol: Та то дори централния им офис не бачка събота и неделя.Да не говорим,че и през седмицата не вдигат телефона."като ти звънят през 10 сек не можеш да работиш" - аахахаха по-голяма глупост не бях чувал. :laughing: Ми така е ако има 1 техник за целия район,на което не бих се учудил щом става въпрос за ЛГ.На визио, като са 10 човека ,много ясно,че винаги има кой да вдигне телефона , а другите си продължават работата.Айде сега стига пробва да продаваш краставици на краставичаря,ами се скатай някъде,че не смешно,ми направо тъжно става.Нямате си идея кое какво е ,но давате компетентно мнение.Направо се чудя защо споря,ми не ви оставя да си стоите в лайната на сегашните си доставчици.

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

#Меchka твърде грубо и недодялано защитаваш Визио, едва ли ще привлечеш дори и един клиент по този начин. Лично аз въпреки, че съм един от първите клиенти на Жоро и по едно време голяма част от познатите ми ползваха негов нет, сега в интерес на истината не познавам нито един, който да е на Визио. Жоро е находчив и предприемчив тип, но някой неща му убягват и те не му позволяват да порасне.

 

П.П. Между другото фирмата е Гео Комерс 97, само не виждам какво общо има. Когато аз ползвах услугите му за сериозната за времето си скорост от 1 mbps (срещу скромните 320$) интернета му беше изцяло от ITD ! ;)

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

@Assassin: Не, аз съм балдъзата му по майчина линия.И аз не мога да повярвам,че някой може да се оплаче от Визио.Затова и си правя заключение колко "лоши" потребители можете да бъдете.Очевидно доста....13 дни си нямал нет ? А случайно да знаеш какво е това телефон ? Едно такова ,дето с него се звъни не на техника,а на шефа му.Ама ти ако искаш навърти 500 лева и тогава си впрегни малкото мозъчни клетки да звъннеш на кварталния.Във всеки доставчик има лоши техници.Но само във визио има добри шефове за районите.И Лангейм каква поддръжка имат в събота и неделя бе ? Дистанционна ? :laughing: Направо от вкъщи те оправят :lol: Та то дори централния им офис не бачка събота и неделя.Да не говорим,че и през седмицата не вдигат телефона."като ти звънят през 10 сек не можеш да работиш" - аахахаха по-голяма глупост не бях чувал. :laughing: Ми така е ако има 1 техник за целия район,на което не бих се учудил щом става въпрос за ЛГ.На визио, като са 10 човека ,много ясно,че винаги има кой да вдигне телефона , а другите си продължават работата.Айде сега стига пробва да продаваш краставици на краставичаря,ами се скатай някъде,че не смешно,ми направо тъжно става.Нямате си идея кое какво е ,но давате компетентно мнение.Направо се чудя защо споря,ми не ви оставя да си стоите в лайната на сегашните си доставчици.

 

Мале, ама ти си някакъв уникален...

Много ясно, че на кварталния тийнейджър съм звънял. А офиса на Лангейм може и да не бачка ама техника работи.

А че си краставичар - това стана ясно на всички. Поне краставиците виреят добре в лайната явно, защото колкото ги има при Визио - никъде другаде няма толкова!

Link to comment
Share on other sites

#Меchka твърде грубо и недодялано защитаваш Визио, едва ли ще привлечеш дори и един клиент по този начин.

 

П.П. Между другото фирмата е Гео Комерс 97, само не виждам какво общо има. Когато аз ползвах услугите му за сериозната за времето си скорост от 1 mbps (срещу скромните 320$) интернета му беше изцяло от ITD ! ;)

Не съм и тръгнал да привличам клиенти,освен ако някой не ми плати за това де. :lol: Има общо-това,че не го знаете,а ми разправяте какво е било.А случайно да знаеш на коя е наследник ? А itd знаеш ли откъде са взимали в началото ? Надали...

 

@Аssassin:

Много ясно, че на кварталния тийнейджър съм звънял
И какво му е ясното?Аз пък не звъня на кварталния тийнейджър и 13 дни имам нет :lol:
техника работи

Ти го каза-техника(вярно,че е един,но поне не си вдига телефона :laughing: )

Краставиците не виреят в лайната,по-скоро обратното.Цвъкате лайна навсякъде по форумите,че ми насрахте и краставиците чак :angry1

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Аре стига сте писали като луди бре ! Кво му се връзвате на момъка, той може би работи за гореупоменатият доставчик и затова приема нещата толкова лично. Погледнете темата за Най - великия ;) доставчик и си направете сметка. Ми не е виновна фирмата, клиентите са и калпави ! И техниците. Иначе шефовете им са душа хора, ама кво ли разбирате вий!?

Link to comment
Share on other sites

Аре стига сте писали като луди бре ! Кво му се връзвате на момъка, той може би работи за гореупоменатият доставчик и затова приема нещата толкова лично. Погледнете темата за Най - великия ;) доставчик и си направете сметка. Ми не е виновна фирмата, клиентите са и калпави ! И техниците. Иначе шефовете им са душа хора, ама кво ли разбирате вий!?

 

Не не не... НЯКОИ от шефовете само не струват но пък от тях нищо не зависи, инак тези дето вършат работа и техниците са душици. Аз поне това хванах. И ако не бях виждал няколко от техниците в района където живея как пускат кабелите можеше и да се вържа :)

Link to comment
Share on other sites

... А itd знаеш ли откъде са взимали в началото ? Надали...

 

:) Взе несвързано да говориш малко. Говорехме, че Жоро е вземал нета си изцяло от ITD, а не те откъде са го вземали. И понеже сега повдигна изключително съществения въпрос:

- Абе аджеба, а ITD пък откъде са взимали нета си а-а-а ?!?

Вече се досетих ти си им доставял нета... посредством сателита, който впоследствие излиза от орбита и хората 13 дена нямат нет. :D Благодаря ти за инфото - всичко вече се навърза перфектно.

 

П.П. Само сега да не ме попиташ ти откъде си взел и интернета и сателита, че вече ще ме хванеш натясно... :lol:

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

Единственият останал на Визио не спира да ги хвали.Дори и да незнае че ITD са били доставчик на нет на този "гигант" пак ще каже че те отскоро се занимават с мрежи :lol: :lol: :lol: Пожелавам ти още да седиш и да се "радваш" на Визио пък ние "тъпите" ще си кретаме с Оптика до дома :P

Link to comment
Share on other sites

.........................................

 

Изглежда си имаме работа с патологичен случай, така че е по-добре да се прекратява комуникацията навреме...

 

Момко ако искаш обръщай шпакли, маламашки, мистрии... каквото ти падне - баш ма к*рац боли. Ти изобщо не разбираш това, което четеш или го четеш така както на теб си ти хареса. Следователно не може да има дискусия. Пробвай се поне да запазиш възпитан и културен тон като разговаряш.

 

Не знам каква ти е точно връзката с Визио, понеже явно не е само по кабела. Дай тогава като си толкова информиран и навътре в нещата да видим кой е собственик на Визио? Кой е основател и създател на фирмата? Дай да видим име - явно го знаеш. А дали? Между другото и аз се водя управител, но също така съм и едноличен собственик. Да не навлизаме обаче в тези неща понеже виждам колко си далече от тях.

 

Визио има най-добрата поддръжка от всички,на които съм бил досега,така че не ме занимавай....100те последни мохикана ? Изпусна думичката хиляди май а ;)

 

Сами по себе си тези две изречения показват, че или си нагъл лъжец, който съчинява тук разни измислици (на които обаче НИКОЙ не се връзва) или си човек с някакви психични отклонения, който живее някъде из фантазиите си.

От казаното трябва да разбираме, че ТИ си меродавната институция, която определя качеството на доставчиците и щом ТИ си харесал някой - той е най-добрия и той е с най-добрата поддръжка. Смях. За цифрите хич да не говорим - става страшно...

 

Колко са големи Евро.нет няма значение. В град Пловдив тази фирма е едно нищо и никъде вече не се споменава дори. За София нас не ни касае, а пък и там големите са други. Възможности за справки много... Между другото ако имаш някаква точна информация по въпроса - сподели с нас - покажи нещо - цифри, данни... Приказки на изуст не се приемат.

 

Връзка с Жоро не държа, последно сме се виждали 2000-та година мисля, когато съм си купувал може би последната карта за време... Бил съм му служител, колкото ти си бил капелмайстор на Китайската опера. Иначе това като го прочетох искрено се посмях :laughing:. Нито съм му се сърдил за нещо, нито е имало причини за това, още по-малко пък да се караме. Услугата, която предлагаше Визио ТОГАВА бе най-добра на пазара. Макар и брутално скъпа. След това се появи кабелният нет на ЕК и аз се прехвърлих там. По простата причина, че услугата бе в пъти по-добра, нищо повече.

 

Не знам какви фантастики ти се въртят из главата, но в Пловдив нета идваше единствено от Техно Линк и ITD в онези години - други доставчици НЕ съществуваха. Пак ще кажа ако имаш данни за такива - покажи нещо черно на бяло.

 

Освен, че съм бил потребител на Визио познавам още доста хора, които са били (но вече и те не са) ползватели на тази услуга. Освен това чета всички теми за доставчиците в града и следя мненията на потребителите. Така че мнение мога да дам спокойно. Между другото показателни са и цифрите и мненията в този Форум. Все пак няколко хиляди души не са малка извадка. Забележи колко от тях са на Визио, какво се пише в темата за Визио, какво се пише в останалите теми за доставчици... Резултатите се виждат с просто око. В твоите фантазии за стотици хиляди потребители на Визио не остава място за други доставчици просто. Стана за смях на цялата аудотория тук...

 

В крайна сметка ако ще ни доказваш нещо - покажи някакви данни. Факта, че ти, батко или татко работите във Визио не променя факта, че в момента са последна дупка на кавала в Пловдив. Това го знаят абсолютно всички, с изключение на тебе. Естествено че ще си вдигат телефона, след като той звъни 1-2 пъти в денонощие. Естествено, че "техниците" им (поразгледай ги как и къде си накачорват суичовете) ще реагират бързо - те по цял ден нямат работа. Сериозните доставчици с наистина много клиенти понякога не смогват да обслужат всички, затова се случва да са им заети телефоните и техниците. При Визио такъв проблем няма с една шепа клиенти :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Естествено че ще си вдигат телефона, след като той звъни 1-2 пъти в денонощие. Естествено, че "техниците" им (поразгледай ги как и къде си накачорват суичовете) ще реагират бързо - те по цял ден нямат работа. Сериозните доставчици с наистина много клиенти понякога не смогват да обслужат всички, затова се случва да са им заети телефоните и техниците. При Визио такъв проблем няма с една шепа клиенти :bgrin:

Ааа, не! Можем доста да поспорим относно това дали го вдигат и колко го вдигат. На мен лично, когато имах неземното щастие да чуя гласът на г-н Папаризов или на пачиците от съпорта, ми идваше направо да ги почерпя. Не си прав и за това,че имали много малко работа. Ти знаеш ли за какво гърбене става на въпрос при тях...., спукват ги направо а и как иначе тва три дни да не можеш да свариш да вдигнеш телефона... Ма аз и за това се махнах от тях, ми те хората имат толкова много работа, че само и аз съм им артък. Та така, реших да се покажа и аз човек и да не ги товаря излишно.

Link to comment
Share on other sites

Аз на Жоро му бях служител и клиент на интернета през 1999 г. Наистина от ITD идваха редовно да му оправят системата в избата на магазина. Колкото до новините - бяха манипулирани от него, така че не обвинявайте хората, които ги (с/пре)писваха. Истински съпорт нямаше. С това беше натоварен един много готин пич, който говореше каквото му казваше Жоро, та и той не е виновен. Между другото, върти ми се в главата, че през 99-та или 2000 започва да използва и Мобиком, освен ITD.

 

P.S. На безкрайно бързия 56К нет, вечерно време му ограничаваха скоростта на 1-2К, примерно, а сутрин вдигаше ограничението. :pirate

Link to comment
Share on other sites

P.S. На безкрайно бързия 56К нет, вечерно време му ограничаваха скоростта на 1-2К, примерно, а сутрин вдигаше ограничението. :pirate

Винаги съм твърдял, че е находчив тип Жоро :lol:

Замислям се обаче дали и днес не използва подобни похвати... Друго си е да не ти е чак много бърз нета вечер та да има за всички по равно т.е. еднакво малко, а и някой ще вземе да му призлее от много бърз нет...

Браво Жоро ! Visio Rulzzzzzzzz

 

Hf all

Link to comment
Share on other sites

Изглежда си имаме работа с патологичен случай, така че е по-добре да се прекратява комуникацията навреме...

Да,май наистина имате нужда от помощ.Но не знам как да ви помогна освен с думи,но тъй като 100 маймуни нападате саркастично,няма да мога да отговоря на всички заблудени в 1 пост.

Кой е основател и създател на фирмата? Дай да видим име - явно го знаеш. А дали? Между другото и аз се водя управител, но също така съм и едноличен собственик.

Току-що доказа,че изобщо не правиш разлика между изпълнителен директор и управител,а може би и собственик.Ако още не си завършил средно образование,добре , но иначе .....

Сами по себе си тези две изречения показват, че или си нагъл лъжец, който съчинява тук разни измислици (на които обаче НИКОЙ не се връзва) или си човек с някакви психични отклонения, който живее някъде из фантазиите си.

От казаното трябва да разбираме, че ТИ си меродавната институция, която определя качеството на доставчиците и щом ТИ си харесал някой - той е най-добрия и той е с най-добрата поддръжка. Смях. За цифрите хич да не говорим - става страшно...

Сириъзли , тва ме накара да се смея :laughing: Не, аз съм Карлсон,който живее на покрива :lol: .И как пък направи заключението,че аз определям качеството на доставчиците.Нещо си вкарваш някви филми ми се струва, май ти си човека от света на фантазиите :laughing: Пък и цифрите взел буквално ,omg somebody stop him :laughing:

Колко са големи Евро.нет няма значение. В град Пловдив тази фирма е едно нищо и никъде вече не се споменава дори. За София нас не ни касае, а пък и там големите са други. Възможности за справки много... Между другото ако имаш някаква точна информация по въпроса - сподели с нас - покажи нещо - цифри, данни... Приказки на изуст не се приемат.

Ти сам се опроверга.Аз направо нямам работа.Хем в София големите били други,че и справки казваш,че знаеш,а след това искаш от мен данни и цифри :laughing: Приказки наизуст не се приемали,а ти точно тва ни даваш :lol:

Връзка с Жоро не държа, последно сме се виждали 2000-та година мисля, когато съм си купувал може би последната карта за време... Бил съм му служител, колкото ти си бил капелмайстор на Китайската опера. Иначе това като го прочетох искрено се посмях

Бе то твойто нищо не е. Аз да видиш колко ви се смея като ме наречете агент на визио :laughing: :laughing:

Не знам какви фантастики ти се въртят из главата, но в Пловдив нета идваше единствено от Техно Линк и ITD в онези години - други доставчици НЕ съществуваха. Пак ще кажа ако имаш данни за такива - покажи нещо черно на бяло.
Айде бе , не думай.А нещо да си чувал за цифрови системи и eunet?Не мисля така...Вие тогава изобщо не сте били родени,а ми спорите тука.Визио никога не е взимало от itd,по-скоро itd e взимал от там, откъдето визио много преди това.
. Забележи колко от тях са на Визио, какво се пише в темата за Визио, какво се пише в останалите теми за доставчици... Резултатите се виждат с просто око. В твоите фантазии за стотици хиляди потребители на Визио не остава място за други доставчици просто. Стана за смях на цялата аудотория тук...
Абе андрешко,вие в училище учили ли сте за метафора.Или това се учи в 7ми клас,та още не сте го взели :lol: Смея се на цялата ви аудитория тук :laughing: Като няма за какво да се хванете,абе я чакай тоя тука се изхвърля с метафори :laughing: :laughing: :laughing:Ми аз,ако бях толкова отчаян като вас,да се бях хванал за думите,че са няколко абонати останали на визио ?Ама не съм ;) Пък и действително другите доставчици нямат много...(само бтк има малко повече,но не броим институциите и бизнесцентрове,само домашните абонати)
В крайна сметка ако ще ни доказваш нещо - покажи някакви данни. Факта, че ти, батко или татко работите във Визио не променя факта, че в момента са последна дупка на кавала в Пловдив. Това го знаят абсолютно всички, с изключение на тебе. Естествено че ще си вдигат телефона, след като той звъни 1-2 пъти в денонощие. Естествено, че "техниците" им (поразгледай ги как и къде си накачорват суичовете) ще реагират бързо - те по цял ден нямат работа. Сериозните доставчици с наистина много клиенти понякога не смогват да обслужат всички, затова се случва да са им заети телефоните и техниците. При Визио такъв проблем няма с една шепа клиенти

Йохохооо и бутилка ром ! Евтин ответен удар,но ок,и аз имам няколко такива в ръкава. ;) И защо аз да ви показвам данни,нали вие сте тея които твърдите,че не е така.С първия си пост в темата,казах,че визио си е много стабилен и с най-високи скорости и оттам всички "агенти" на други доставчици почнахте да плюете. :laughing: Еми изкарайте вие черно на бяло,нали сте 100 човека,все ще скалъпите нещо.Ако вие ми докажете нещо и аз ще си загубя още малко от времето да ви светна с доказателства,макар че вие уж всичко знаете,пък елементарни имена и фактологии ви куцат.

Естествено че ще си вдигат телефона, след като той звъни 1-2 пъти в денонощие.

Еми толкова звъни,след като техниката не е от времето на Тато и няма никакви повреди.А и "конкуренцията ни реже кабелите" също го няма :lol:

Сериозните доставчици с наистина много клиенти понякога не смогват да обслужат всички, затова се случва да са им заети телефоните и техниците. При Визио такъв проблем няма с една шепа клиенти

Еййй , те са направо Майкъл Джексъна на сериозността тея доставчици :laughing: Толкова са сериозни,че линиите им прегряват от оплаквания за повреди.Направо мечта за всеки потребител !!! Давай веднага тел да им звъня и да се включвам.Нямам търпение да им звъня всеки ден и да ми дава заето !!! :love

 

@Psihara^^ Алоо математика :wtf: .Ти от 1997 като извадиш 1985 колко остава,бре юнак ? Май все пак е бил свидетел.И това е акаунта на брат ми.Така че иди да търсиш Америка другаде , тука е вече открита ;)

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Пълна кошница с лайна...

 

О - не. Този наистина е зле с главата... Няма какво да се говори повече - всичко е ясно черно на бяло...

 

Момко ти наясно ли си че НИЩО не си казал в цялата тирада тъпотии, която си написал??? Мисля тези постове да ги запазим като уникални - просто няма какво да коментираме - те сами за себе си говорят...

Link to comment
Share on other sites

:beerchug

О - не. Този наистина е зле с главата... Няма какво да се говори повече - всичко е ясно черно на бяло...

 

Момко ти наясно ли си че НИЩО не си казал в цялата тирада тъпотии, която си написал??? Мисля тези постове да ги запазим като уникални - просто няма какво да коментираме - те сами за себе си говорят...

Абе ти на шут ли се правиш,или си ? И в двата случая обичаш хората да ти се смеят.Еми аз се посмях не знам за вас :laughing:

Когато ти ми изкараш сериозни доводи без да ми се правиш на интересен,тогава и аз няма да ти отвръщам със същата тирада тъпотии.Пък и явно те затапих откъм информираност,така че дерзай народе, разума победи ! :beerchug

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Хахахах някой психиатър може да ти се зарадва на тебе, аз имам по-сериозни занимания. По-голям палячо скоро целия форум не е виждал, това е със сигурност!

 

Разумът бил победил - уникум! И внимавай как говориш, защото "на брат ти акаунта" (тия минаваха в детската градина) е с 80% уорн и ако продължаваш с тъпотиите си може да се наложи да му се даде почивка малко...

 

А във ВСИЧКИТЕ ти изказвания грам инфорамция не се видя. Но разбира се трябва да ти се даде дефиниция на думата, за да загрееш за какво се говори. Само че аз безплатни уроци не раздавам. Образовай се някъде другаде. Безсмисленото плямпане "на въпреки" не е информация, нито признак на информираност - признак на откровена простотия е. На същото ниво на комуникация аз до откат ще твърдя, че Визио е най-насрания доставчик в града, само че няма да си губя времето да го описвам повече.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...