Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Не се изхвърлям брат! Нета хвърка.От замунда под 11мб не падам!

Teddy_Bear.jpg

 

Който чете раздела поне от година, ще ме разбере какво искам да кажа. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Който чете раздела поне от година, ще ме разбере какво искам да кажа. ;)

 

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:

 

Мда, сега видях един забързан торент да снове по оптиката Пловдив-София...

Link to comment
Share on other sites

Бая сте зле :) За кво ми е да ви лъжа... Ако искате вярвайте ама Визио в момента рулира.

 

Така е , като доскоро си бил на dialup (или wimax) и друго не си виждал може и да ти се стори върха на сладоледа...

Link to comment
Share on other sites

Така е , като доскоро си бил на dialup (или wimax) и друго не си виждал може и да ти се стори върха на сладоледа...

Имал съм интернет още от преди ти да се родиш.Бил съм на бтк с телефона,евроком с модем,Ейнждъл Софт,ГГБИТ,Ейнждъл софт и от 2 и половина години мега доволен от Визио.

Edited by petkox_ray
Link to comment
Share on other sites

Имал съм интернет още от преди ти да се родиш.Бил съм на бтк с телефона,евроком с модем,Ейнждъл Софт,ГГБИТ,Ейнждъл софт и от 2 и половина години мега доволен от Визио.

Ейнждъл софт - над 2МБ от международен сървър (не торент) за 20 лв. Визио колко международен предлагат, за да "рулират"?

 

Чисто и просто се кефиш, че сваляш торенти от локалната си мрежа... Oпре ли до ИНТЕРнет сигурно на dialup ще е по-бърз.

Link to comment
Share on other sites

Имал съм интернет още от преди ти да се родиш

 

Не бъди толкова сигурен кога точно съм роден... леко се изказа неподготвен в случая :)

 

Не разбирам защо 2мб/сек са ти малко след като големи организации захранват телефонните си сървъри и отдалечените им офиси са свързани с централата през Т1 линия и VPN а Т1 е доста под тези 2мб/сек... не че е лошо да има повече но все пак....

 

 

Я постни някой speedtest до щатски сървъри примерно да ни убедиш колко вървежно е Визиото (и да, знам че speedtest-a не е показателен но все пак дай да видим как Визио има 30mbps връзка до щатите за крайни абонати) пък взема и аз да си пусна нет от тях.

Link to comment
Share on other sites

Имал съм интернет още от преди ти да се родиш.Бил съм на бтк с телефона,евроком с модем,Ейнждъл Софт,ГГБИТ,Ейнждъл софт и от 2 и половина години мега доволен от Визио.

:rolleyes: Че тия всичките дето си ги изброил, и аз съм имал такива нетьове, само без ГГБИТ. А да, и само веднъж съм бил клиент на Ейнджъл Софт, и настоящ :laughing: .

Бил имал с бтк телефона - че половина тук сме имали такъв, някои са плащали по 200 лв по тоя начин на месец...

Ай да не състарявам Дядомраз, ама щом аз доста години съм карал с нет по телефона, Дядомраз мисля че е от ерата когато модемите бяха по около 1000 бита за секунда ;) . Или 2400.

Ти с КОЛКО бита телефонна скорост си започнал, а?! Моля те, кажи с 10 бита, да се посмеем.

Link to comment
Share on other sites

10cj0g4.jpg

 

Ааа слаба ракия е. Я виж на мойта ланка какви скорости вадя аз.

 

6oooxl.gif

 

Мисля да дам още малко шанс на langame докато Визио ги настигнат

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си горовим визио рулз.

Дай доказателства де. Каквото и да си говориШ, е само си губиш времето и си говориш сам.

Дотук доказателствата, които се дадоха, нещо не видях да са в полза на твоя доставчик.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си горовим визио рулз.

 

чак рулз... слаба ракия е спрямо LanGame... моята скорост е около 3 пъти по-добра...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

В момента съм от лаптопа и рутера ми прече да покажа гига скоростите,но утре ще пусна малко тестчета от настолния компютър :) А за лангейм няма да коментирам... 3 пъти по-добри били хаха.

От торенти по 10мб не падам(НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА че е локална какво да направя като вия сте 10 потребителя на кръст и не става работата при вас).

От калдата 4,5-7,5...

Чужди 2-4мб...

Това е.

Link to comment
Share on other sites

В момента съм от лаптопа и рутера ми прече да покажа гига скоростите,но утре ще пусна малко тестчета от настолния компютър :) А за лангейм няма да коментирам... 3 пъти по-добри били хаха.

От торенти по 10мб не падам(НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА че е локална какво да направя като вия сте 10 потребителя на кръст и не става работата при вас).

От калдата 4,5-7,5...

Чужди 2-4мб...

Това е.

 

Момченце, точно десетократни са ми скоростите на гореупоменатите и аз съм през рутер та и той ми реже скоростите но ме мързи да го сменям. Нещо си в грешка струва ми се - на мен това ми се струва доста бавно спрямо това с което съм свикнал... че те и през БТКто ми са по-бързи ако е за въпроса... искаш ли да ти дам speedtest през ADSL-a в този момент за да се убедиш?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

И да дадеш то е ясно ве визио са класи над другите... Никой друг нет в Пловдив не предлага 100мб бг пиъринг тъй че... :)

Edited by petkox_ray
Link to comment
Share on other sites

И да дадеш то е ясно ве визио са класи на другите... Никой друг нет в Пловдив не предлага 100мб скорост тъй че... :)

 

За теб може и да е ясно... останалите вярваме на фактите а те не подкрепят твоето твърдение. Освен това има при това предлагат и гигабитова свързаност тъй че осъвремени си малко информацията - много изоставаш с материала!

Link to comment
Share on other sites

За теб може и да е ясно... останалите вярваме на фактите а те не подкрепят твоето твърдение. Освен това има при това предлагат и гигабитова свързаност тъй че осъвремени си малко информацията - много изоставаш с материала!

Фактите си ги имам за мен и казах че скоро ще пусна резултати :) Неговоря за оптики и т.н. а за обикновените хоум потребители. За 20 лева надали някой друг предлага такива скорости :laughing:

Edited by petkox_ray
Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, поредния "Визио-бот" е дошъл бе. Още не мога да се оправя от на мечка коментарите ся тоя :rolleyes:

Абе шапка ти си бот че не си на Визио :pirate

Просто не можете да проумеете истината,но нормално е като сте затъпени отвсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...