Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Не съм наясно как да дам линк от бгмапс,който след 15мин да е още валиден,но се намира на изток от коматевско шосе точно.(До Беломорски квартал?)

 

BGMaps? Мани ги тия нещастници - регистрация ще ми искат и т.н. ...

 

Ако не знаеш - гугъл вече имат карта на пловдив :)

 

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&...mp;t=h&z=16

 

Предполагам тук някъде...

 

Питам от чисто любопитство просто :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Под претекст,че няма изградена инфраструктура и няма от къде да мине кабела,но щом евроком са го прекарали явно има начин.. Така и не ми стана ясно защо са "пас" :|

 

Преди това ти каза:

 

"Ами там хората са леко прекарани от инвеститорите

Никаква инфраструктура. Но предполагам, че хората,

които са закупили имоти там са заплатили двойно и тройно за несъществуваща инфраструктура.

 

Невъзможно е прекарването на какъвто и да е кабел нито подземно, нито надземно."

 

Не можеш да очакваш да инвестират само за един клиент. Намери още 9 и може да не са "ПАС" вече... ;)

Аз имам приятелка, която живее в Остромила и много ми се е оплаквала точно за инфраструктурата.

Link to comment
Share on other sites

ами имате си кмет на район южен, пишете си жалбите.

 

бтк си имат суперлюбо и там и в беломорски. на евроком кабела (коаксиален) е въздушен след шкафа, който е точно до блока срещу газстанцията на хаджията. там е шкафчето на БТК, от което пък има канална мрежа до овощарския институт, но е пропаднала на няколко места (входа на магазина за строителни материали и др.). Навътре в остромила не знам какво се случва.

И все пак пробвай отново за суперлюбо, докато се появи още някой. Безжичния го оферираха от лангейм ако не са лъжа - захранени са им всички блокове откъм Ал. Стамболийски и от там уж пускали безжично до марково/браниполе/белащица, но антени не съм виждал.

Link to comment
Share on other sites

Преди това ти каза:

 

"Ами там хората са леко прекарани от инвеститорите

Никаква инфраструктура. Но предполагам, че хората,

които са закупили имоти там са заплатили двойно и тройно за несъществуваща инфраструктура.

 

Невъзможно е прекарването на какъвто и да е кабел нито подземно, нито надземно."

 

Не можеш да очакваш да инвестират само за един клиент. Намери още 9 и може да не са "ПАС" вече... ;)

Аз имам приятелка, която живее в Остромила и много ми се е оплаквала точно за инфраструктурата.

В крайна това което си quote-нал казваше абсолютно същото :bgrin: Само където не се съгласявах с факта,че няма от къде да мине кабела,при положение,че има прекаран кабел на Евроком (а май и на бтк според мобо).

Но пък не знаех,че кабела на евроком е "въздушен" :<

Иначе ангел каза,че НЯМА КАК да прекара кабела,не че му трябват още 10 човека.. + Това,района тепърва се застроява с къщи,едва ли ще има липса на клиенти при положение,че има недостиг на доставчици там и без това :blink:

Днес ще звънна в бтк-то да видя какво ще стане значи ;/ Май наистина нямам друга алтернатива :wacko:

Link to comment
Share on other sites

В крайна това което си quote-нал казваше абсолютно същото :bgrin: Само където не се съгласявах с факта,че няма от къде да мине кабела,при положение,че има прекаран кабел на Евроком (а май и на бтк според мобо).

Но пък не знаех,че кабела на евроком е "въздушен" :<

Иначе ангел каза,че НЯМА КАК да прекара кабела,не че му трябват още 10 човека.. + Това,района тепърва се застроява с къщи,едва ли ще има липса на клиенти при положение,че има недостиг на доставчици там и без това :blink:

Днес ще звънна в бтк-то да видя какво ще стане значи ;/ Май наистина нямам друга алтернатива :wacko:

ти за суперлюбо, така и не уточни дали питаш за някоя от новостроящите се кооперации или за съществуващ абонат с телефон. и въобще правил ли си справка в нета дали има възможност към съответния номер?

а евроком в този район смуче не от друго, ами от слабата поддръжка, която е характерна вече за целия град. иначе веднъж ако го закрепят и подкарат свястно си бачка и също е с някакво приемливо качество и стабилност. още повече че вече в "южен" са им яко разтоварени маймуните от клона и не се люлее толкоз :)

Link to comment
Share on other sites

Говоря за нова къща... До 1 месец ще е готова и ще се нанасям там :) Няма прекаран телефон от бтк изобщо,а еврокома го прекарах миналата седмица :)

Няма как да направя справка в нета,тъй като самата улица няма нито име,нито номерация :D

 

p.s. Днес ще звънна директно в офиса ;)

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Няма прекаран телефон от бтк изобщо

 

Ей това не мога да го разбера - за 10тина лв/месец се лишавате от нормалния телефон а има номера които от мобилен не можеш да набереш...

Link to comment
Share on other sites

Говоря за нова къща... До 1 месец ще е готова и ще се нанасям там :) Няма прекаран телефон от бтк изобщо,а еврокома го прекарах миналата седмица :)

Няма как да направя справка в нета,тъй като самата улица няма нито име,нито номерация :D

 

p.s. Днес ще звънна директно в офиса ;)

справката за възможност за АДСЛ се прави по номер, затова те питах. за нов абонат БТК може да се пробват да ти откажат ако им е запълнен шкафа/кабела до квартала, но не вярвам - правен е отпреди приватизацията и е със смислен запас.

А кабел от отсрещните блокове може да се прекара, само че явно не искат - не е рентабилно. вече проверих от чиста спортна злоба - има канална мрежа по продължението на Димитър Талев в посока марково. има и разклонение от нея до шкаф на БТК някъде зад комплексчето на Таню.

Link to comment
Share on other sites

Ей това не мога да го разбера - за 10тина лв/месец се лишавате от нормалния телефон а има номера които от мобилен не можеш да набереш...

Нямаше смисъл да прекарам телефон на къща,която все още не е 100% завършена :bgrin: Естествено,че ще прекарам нормален телефон ;)

БТК ми направиха проблем,за липса на разрешение за ползване (което ми го бавят от общината естествено и ще го имам чак след 1месец ..) Иначе явно ще трябва да се задоволя с Еврокома докато ми прекарат бтк и след това да се моля itd да дойдат по-бързо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нямаше смисъл да прекарам телефон на къща,която все още не е 100% завършена :bgrin: Естествено,че ще прекарам нормален телефон ;)

БТК ми направиха проблем,за липса на разрешение за ползване (което ми го бавят от общината естествено и ще го имам чак след 1месец ..) Иначе явно ще трябва да се задоволя с Еврокома докато ми прекарат бтк и след това да се моля itd да дойдат по-бързо :bgrin:

 

При това положение (незавършена къща) за какво ти е интернет вътре? За да могат строителите да отмарят и да си четат строителните форуми ако не знаят кое как се прави? :)

Link to comment
Share on other sites

отпадайки възможността за DCC, Evrocom, Gigabit, Angel soft ... към кои да се ориентирам, че вече се отчаях с това покритие... става дума за района около прелеза до гребната .. от страната към центъра?

Link to comment
Share on other sites

При това положение (незавършена къща) за какво ти е интернет вътре? За да могат строителите да отмарят и да си четат строителните форуми ако не знаят кое как се прави? :)

Скоро ще се нанасям,и реших да видя какво е положението с нета,защото ми беше ясно,че ще имам доста ограничен избор :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

отпадайки възможността за DCC, Evrocom, Gigabit, Angel soft ... към кои да се ориентирам, че вече се отчаях с това покритие... става дума за района около прелеза до гребната .. от страната към центъра?

 

 

Отпиши и ITD поне за близката година и май ти остана само възможноста БТК.Аз друго решение не виждам.

Link to comment
Share on other sites

те пък май искат да имаш телефон, а на мен не ми трябва. Визиоооооооооо :( не господи, спаси ме от този ад

Не, не искат, предлагат ти !

Link to comment
Share on other sites

ей , ора бе вие кво ми направихте темата бе :)

 

за сега се ориентирам към куулбокс-а

ще водим разговор с тях, че има леко усложнения.

 

ако някой може да предложи НА ДОБРА ЦЕНА

свързаност за 20 компютъра , по-добра от кулбокса - да пише ! :)

Link to comment
Share on other sites

ми ако откажа :angry: :angry: :angry: не им искам шибания телефон .. после да искат да им плащам месечна такса

 

Ами той така или иначе си влиза в пакета (както и таксата) който си плащаш. Аз съм на ниската тарифа и до сега не ми сее случвало да платя нещо повече от месечната такса (нет+телефон 25лв.) Всъщност що не вземеш да поразгледаш сайта им, хората са си писали какво предлагат и за колко кинти.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
те пък май искат да имаш телефон, а на мен не ми трябва. Визиоооооооооо :( не господи, спаси ме от този ад

Визио ще те спаси, споко.Би трябвало да имат покритие.

 

Лелеее. Толкова не съм се смял скоро. Чак ме е яд колко късно ми влезе в полезрението тая тема.

На много от глупостите на Мечо можеше да отговоря, ама сега вече са от няколко дни и не върви да пиша точно за тях. Доста от нещата му казахте, ама май не е още на ясно с връзките Визио евронет и какво правеха едно време ITD в Пловдив. Или поне не иска да разбере и проумее. Чакам с нетърпение да минат следващите дни, когато ще падне забраната за писане и да видя, дали ще почне да се изхвърля пак тука. Направо се абонирам за темата, за да я следя :)

Кажи бе юнак.И ти ли си от компанийката дето се поддържате тука и ме ганквате с уж саркастични забележки,а всъщност знаете,че грешите,но разчитате на колективния натиск.Айде кажи си и твойта версия за ITD.Ама гледай да си я уеднаквите преди да я постнеш,че да не се избиете тука взаймно.И аз искам да се посмея,така че нямаш проблем.

 

Колега, Георги Стефанов си пада приказлив самохвалко и доста локуми разтяга, но е далеч над умственото ниво на този индивид. От разговорите ми с него преди години запомних уникалната му страст да преувеличава. Иначе не е никак лош човек. Тук имаме по-сериозна патологична ситуация, която едва ли някога ще изясним в детайли...

Ех.... а толква исках да не обиждам повече.... Ок, жалко подобие на модератор, кажи си исканията.Може би искаш лукумче ? Или вафличка ? Какво ще ти осмисли живота ? Дървенето в нета възбужда ли те ? Ако е така,винаги можеш да получаваш оргазъм в мирката,не знам защо се хабиш с форум.А да ,извинявай, всъщност тук имаш някаква власт, и можеш да лъскаш бастуна след всеки баннат.Лошото е,че нямам много време да се занимавам с теб,а обикновенно съм съпричастен към болни деца.Айде ще намина утре още един път да те видя и дано имаш някакъв напредък.Все още не е късно да си биеш 2 шамара и да започнеш да гледаш в собствената си паница.

 

Mechka толкова ли не се усещаш, че трябва да спреш. 1000 човека ти се смеят на глупостите, които пишеш, стана за смях и пак си знаеш твоята

Какво да спра ? Вярно малко е грубо да се базикам така със 1000 човека,но света е суров свиквайте.Пък като гледам и ти искаш да си в групата на смехурковците :lol: Айде нати една смеховка,ходи нанкай сега.Язък,че сме от един отбор...

 

Мани, ами тоя са изказа, че като е бил на 12 е бил най - големия икономист, инженер и връзкар в Пловдив. Б*си мамата... Колко е просто детето. :( Обаче ми харесваше как се обосновава. Винаги пише едно и също и след като напише поста, пали свещ в църквата, с молитва да не разберем колко е прост! :lol:

EDIT: И след като не знаеше как да се измъкне от тъпата ситуация, написа, че това е акаунта на брат му! Тъп, тъп, та чак вдлъбнат. А най - лошото е, ако това наистина е акаунта на брат му!

Same shit.Different nickname....Кое дете е просто,бе пишколап.Не знам какви свещи паля и в каква църква ,ама като гледам ти си фен на аналните свещи.Пали,пали , нека има.Никога не се знае кога ще дойде края на света.И не съм знаел да се измъкна от какво,че не разбрах :laughing: От това,че станахте за смях и аз бях причината ? Споко, няма да бягам от това :lol: И най-лошото е ,че това наистина е акаунта на брат ми.И по-добре да не прочете каква си отрепка,че малко му трябва....

 

Много сте търпеливи спрямо мечката(за модераторите говоря). Преди време се бяха появили двама индивиди и хвалеха Визио като юнака от по-горе, след репорт до Dreamer веднага получиха бан без право на обжалване :lol:

Пиле златно....Не знаеш аз колко съм търпелив,че не съм тръгнал да ви *** майките.Но осъзнах,че губещия ще съм аз, ако си загубя времето с измет като теб.

 

Абе тази мечка да не е Жоро Визиото? :lol:

А ти да не си смеска между Майкъл Джексън и Къци Вапцаров ?

 

Неговото е преминало на съвсем друго ниво фанатизъм те му говорят ли говорят той пак на бялото вика черно

Я кажи,приятелю,чувал ли си за синдрома на груповата идентификация ? Учудващо много са плиткоумните,които се поддават.Айде иди прочети учебника по етика и право за 11 клас и примера,който е даден и ако не те е срам ела пак напиши 2 реда.

 

Аз малко съжалявам, беше ми забавно, а и покрай глупостите излизаха интересни неща, но казани от други хора.

А покрай твойте глупости не излиза нито една жива мозъчна клетка....Please , spare my life....

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Пиле златно....Не знаеш аз колко съм търпелив,че не съм тръгнал да ви *** майките.Но осъзнах,че губещия ще съм аз, ако си загубя времето с измет като теб.

 

Като гледам отговори на всеки поименно не е като да не си губил време изобщо... Има-няма час някъде :) Само констатирам де...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам отговори на всеки поименно не е като да не си губил време изобщо... Има-няма час някъде :) Само констатирам де...

Май не разбра за какво говорех...Това тука е забавно,затова не го водя загуба на време.Пък и от месеци не съм си губил времето,така че си е време :)

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...