Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

В новите тестове няма никви фалшификации и глупости,а иначе нета не ми е спирал от коледа някъде(тогава нямах за 1 ден).Просто в кичука визио са номер 1 и като подръжка и всичко.

 

И все пак би ли обяснил защо фалшифицира ПЪРВИЯ тест който пусна? Мммм?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И все пак би ли обяснил защо фалшифицира ПЪРВИЯ тест който пусна? Мммм?

Обясних защо по рано в темата.

А иначе за нета на визио - ами номер 1 са ;) Но вия вече го разбрахте надявам се.

Edited by petkox_ray
Link to comment
Share on other sites

...А иначе за нета на визио - ами номер 1 са ;) Но вия вече го разбрахте надявам се.

Ами да - разбрали сме и без твоя помощ, и то много отдавна. Като бивш визио клиент мога да споделя опит: Отначало нета беше 6, после стана 5.5 и така нататък до пълна нула година след включването ми. Проблемите ми изобщо не бяха по локалната мрежа. За 1 година имаше само 1 прекъсване за една нощ, така че нямам оплакване към техниката. Просто тихомълком ме отрязаха от към скорост и твоите тестове ги имах само в 6 часа сутринта когато не ми трябват. Смених Визио с НетГруп, и сега имам твоите скорости през цялото време на денонощието изключвайки времето м/у 18 и 21 часа когато скоростта ми "пада" до 20-40 Mb/s за страната и 10-15 за навън. Ако ти трябват тестове - погледни темата за НетГруп/АнгелСофт. Тук няма да се занимавам с пишкомерене - вече съм голям за такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Целия проблем дойде от това как почна с визио рулз.Никой тук не е тръгнал да променя твойте виждания относно тях след като си си доволен но редно беше коментара ти да бъде малко по детайлен все пак това е тема за препоръки.Можеше да започнеш с това че си на визио тарифа ....лв и че си абонат от ...........дена/месеца/година и кой квартал си(понеже това за съжаление има значение)имал ли си проблеми спирания и така нататък и после да дадеш резултати от speedtest просто за няква информация.Например към София, Пловдив, Франкфурт, Лондон или някой град отвъд океана, а може би и скрийншот с каква скорост сваляш драйвери от сайта на нвидиа или въобще и нещо странично тогава мисля повечето тук нямаше да реагират така остро към теб. :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък твърде сериозно се отнесоха повечето съфорумци с пича.

ОчевАдно е за какво става дума в случая, за всеки средноинтелигентен човек, номера е майтап да става :) .

Нека да има и доволни хора в тая държава, а не като мен и много други, от цялата помия в тая ш****а държава и всички абсурди, на които се налага да ставаме ш***и свидетели, и после що съм бил черноглед.

Ако имаше цвят, по-тъмен от черното, аз съм мерило за тва! Добре че поне нета ни в тая ш****а държава е бял. Иначе за нищо нямаше да ставаме.

При първа възможност ще намалея населението с -1 .

Та в тоя дух, дали визио, дали друг, нека е щастлив момъка. Просто на някои хора им се видя като спам, ама то ако модератори и админи решат, ще вземат мерки. Дотогава да си правим веселото. Доколкото е възможно в тази черна държава.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Обясних защо по рано в темата.

А иначе за нета на визио - ами номер 1 са ;) Но вия вече го разбрахте надявам се.

 

А сега прочетох, пропуснал съм покрай обясненията за парите и снимката на касовия бон.

 

За номер 1 не ми се спори, нека за теб да са номер 1, радваме се че си доволен, странното е че си единствен... аз от това което получавам също съм доволен даже мисля да "уволнявам" БТК-то скоро...

Link to comment
Share on other sites

А сега прочетох, пропуснал съм покрай обясненията за парите и снимката на касовия бон.

 

За номер 1 не ми се спори, нека за теб да са номер 1, радваме се че си доволен, странното е че си единствен... аз от това което получавам също съм доволен даже мисля да "уволнявам" БТК-то скоро...

AA.Aма ти на БТК-а ли си :pirate Господ да те пази :tongue

Link to comment
Share on other sites

AA.Aма ти на БТК-а ли си :pirate Господ да те пази :tongue

На Лангейм е, БТК му се води за бекъп, и казва, че не е доволен от него хич, уж по-стабилно, ама то поне да беше бързо, а то нито едното, нито другото, затова мисли да го разкарва. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да си пусне 1 визио :rofl:

Четох, четох, траях...но вече ми писна. Ако още веднъж споменеш самоцелно за визио в тази тема, която изобщо не е за визио, а благодарение на теб вече се изписаха няколко страници в нея - моментално ще получиш заслужена почивка. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Четох, четох, траях...но вече ми писна. Ако още веднъж споменеш самоцелно за визио в тази тема, която изобщо не е за визио, а благодарение на теб вече се изписаха няколко страници в нея - моментално ще получиш заслужена почивка. :excl:

Не се дразни така :tongue Винаги и ти можеш да преминеш към нещо по-добро :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Момче, не си играй с търпението ми - напълно заслужаваш да получиш нещо след толкова спам в тази тема. Нямам нищо против всеки да е силно влюбен в доставчика си, но твоето минава всякакви граници и отдавна излезе от тематиката и предназначението на тази тема. Ако тези същите неща ги беше писал в темата за Визио, изобщо нямаше да обърна внимание - то аз и не влизам там, понеже няма много за гледане. Всички тук разбраха колко велик доставчик е Визио, така че ако имаш нещо да кажеш, съветвам те да продължиш в темата за Визио. Добре е човек да има усет кога започва да прекалява и най-вече кога отдавна е трябвало да спре. :ph34r:

 

Edit: Освен това на първо време ще трия всеки пост под моя, който няма пряка връзка с предназначението на тази тема, а именно - ориентация на неориентираните за различните доставчици.

@djadomraz и Evil_Hacker, сори за изтритите постове - не мисля, че съжалявате много за тях. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

465967617.png 465967235.png

465980272.png 465968458.png

465969682.png 465969173.png

465970115.png 465970520.png

 

M-Net, 35лв, в почивен ден на обяд. Денонощен интернет, без прекъсвания вече месеци наред. Бивш абонат съм на Визио.

Link to comment
Share on other sites

M-Net, 35лв, в почивен ден на обяд. Денонощен интернет, без прекъсвания вече месеци наред. Бивш абонат съм на Визио.

 

То тоя нет си е чист Angelsoft значи... Само поддръжката е на M-NET. Нещо като Нетгруп,Asilan и т.н.

Link to comment
Share on other sites

То тоя нет си е чист Angelsoft значи... Само поддръжката е на M-NET. Нещо като Нетгруп,Asilan и т.н.

Само изграждането на мрежата е от M-net! И това си е напълно официално обявено :) При евентуален проблем, звъня на Angelsoft, плащам си таксата в Angelsoft.

Link to comment
Share on other sites

А имам спомени че Teddy-King до един момент беше от феновете на Визио или поне доста често съм виждал постнати тестове от него...

Link to comment
Share on other sites

А имам спомени че Teddy-King до един момент беше от феновете на Визио или поне доста често съм виждал постнати тестове от него...

Да, така беше! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Днес по някое време мислех профилактично да забраня в темата поне 10 поста след предишния мой, някой да споменава името Визио, но с удовлетворение виждам, че е нямало нужда да го правя. B)

Занапред спазвайте добрия тон както е положението в момента и не се провокирайте един-друг.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...