Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

[OFFTOPIC]

ООО Mechka Най-Велики На Света ние се прекланяме под твоят велик ум - най-велики от всички 47727a025ed4798b.gif 47727a025ed4798b.gif 47727a025ed4798b.gif

О ние заблудените - целия форум, че и даже повече хора не сме прави, но ти, о Най-Велики, който знае всичко за всички ни отвори очите и показа Истинските! факти за Интернет доставчиците в Пловдив, че и в цяла България, както и много други неща, в които не бяхме посветени или сме били безкрайно заблудени от Дявола и неговите служители 47727a025ed4798b.gif

Благодаря ти О всезнаещ и всеможещ, ние сме ти толкова задължени, че разкри истината ...

Аз още сега отивам да заявя молба за включване към Най-Добрия доставчик в цял свят - ВИЗИО! 47727a025ed4798b.gif

 

А сега сериозно - Отиди на психиатър, той ще ти помогне много! :D

[/OFFTOPIC]

Edited by razr777
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

По-голям паляо скоро целия форум не е виждал, това е със сигурност!

Да,от теб :laughing:

И кво като е с 80% уорн бе многознаец.Като те направих за 5 стотинки и дай да заплашваме.Жалка история направо.Ти гледай твоя да не стане 20%,че това ще е края на света :lol: Живота всички ни преебава,ама усещам,че теб най-много.

 

А при теб видя ли се информация ?Безсмислено плямпане ? Това,че ти отговорих на всички идиотски въпроси е безсмислено плямпане ? Можеш да твърдиш,че визио е най-насрания доставчик в града,само ако си бил на визио.А ти или изобщо не си или си бил преди 10 години и ми се правиш на разбирач.Аз изразявам обективно мнение какво е положението в момента,а вие ми разправяте какво е било,когато сте се махнали от тях преди години,отгоре на тва сте звъняли в офисите като първите ай да не казвам какво...и очаквате професионално осблужване.Еми то на кривата ракета космоса й крив, нали го знаеш тоя лаф.... ;)

 

@razrr или къвто там си, по - добре ти иди на училище , повече и от психиатър ще ти помогне ..

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Да,от теб :laughing:

И кво като е с 80% уорн бе многознаец.Като те направих за 5 стотинки и дай да заплашваме.Жалка история направо.Ти гледай твоя да не стане 20%,че това ще е края на света :lol: Живота всички ни преебава,ама усещам,че теб най-много.

 

А при теб видя ли се информация ?Безсмислено плямпане ? Това,че ти отговорих на всички идиотски въпроси е безсмислено плямпане ? Можеш да твърдиш,че визио е най-насрания доставчик в града,само ако си бил на визио.А ти или изобщо не си или си бил преди 10 години и ми се правиш на разбирач.Аз изразявам обективно мнение какво е положението в момента,а вие ми разправяте какво е било,когато сте се махнали от тях преди години,отгоре на тва сте звъняли в офисите като първите ай да не казвам какво...и очаквате професионално осблужване.Еми то на кривата ракета космоса й крив, нали го знаеш тоя лаф.... ;)

 

@razrr или къвто там си, по - добре ти иди на училище , повече и от психиатър ще ти помогне ..

 

Пак високоинформирано ще повторя - Визио е най-насрания доставчик в града. Ще я караме така докато не вземеш с един факт, неизсмислен от болната ти главица, а поне донякъде реален, да покажеш обратното. Както казах безплатните уроци приключиха. Освен че стана за 0,5 стотинки друго не направи.

 

А за висока култура на изказа към мен и други съфорумци получаваш още 20% и една седмица почивка. След като мине тази седмица, ако си поизтрезнял или евентуално поумнял ще те очакваме с НЯКАКВИ факти и доказателства пак да ни убеждаваш как Визио е номер едно....

Link to comment
Share on other sites

А за висока култура на изказа към мен и други съфорумци получаваш още 20% и една седмица почивка. След като мине тази седмица, ако си поизтрезнял или евентуално поумнял ще те очакваме с НЯКАКВИ факти и доказателства пак да ни убеждаваш как Визио е номер едно....

А тъкмо взе да става интересно....

 

...А при теб видя ли се информация ?Безсмислено плямпане ? Това,че ти отговорих на всички идиотски въпроси е безсмислено плямпане ? Можеш да твърдиш,че визио е най-насрания доставчик в града,само ако си бил на визио...

 

Добре бе, приятелю аз им бях абонат до преди 3-4 месеца. Смело мога да твърдя, че Визио е лайняна история (от толкова време им седи и захранването за махленският суич при мен и не мога да ги навия да го разкарат, но това ще е още малко). Само недей да ме убеждаваш как съм се минал като съм се махнал от тях, щото, видиш ли, за тия три месеца са си променили коренно качеството на услугата и най-вече на обслужването! Недей! Не само аз, никой няма да ти повярва. Знаеш ли колко ме боли дедовия кой от кого взимал нет !? Направо от терзания ми иде да си направя секуро! Факт е, че навремето единствените зали с читав нет бяха тези които го взимаха от Иво или от Гаров. И според мен голяма простотия е това да се обаждаш на шефовете защото говедата (техниците и съпорта) не желаят да си свършат работата за която взимат заплати. Ти като идеш в Метро да си купиш кило кайма "Наше село" лично управителят на комплекса ли те обслужва? Апропо, обаждал съм се и на Ганчо Чонов и.... сейм шит! То какъвто персоналът , такива и шефовете, такава и фирмата ! Жалка история.

Link to comment
Share on other sites

Mechka толкова ли не се усещаш, че трябва да спреш. 1000 човека ти се смеят на глупостите, които пишеш, стана за смях и пак си знаеш твоята

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Много сте търпеливи спрямо мечката(за модераторите говоря). Преди време се бяха появили двама индивиди и хвалеха Визио като юнака от по-горе, след репорт до Dreamer веднага получиха бан без право на обжалване :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mechka5 :lol: То поне да беше Mechka1 :lol:

 

Опити за клониране прави момчето, явно му е мил Форума :bgrin: Само дето не знае какъв голям бананов риск поема.

 

 

Много сте търпеливи спрямо мечката(за модераторите говоря). Преди време се бяха появили двама индивиди и хвалеха Визио като юнака от по-горе, след репорт до Dreamer веднага получиха бан без право на обжалване :lol:

 

Стенли вероятно това се е случило във времената, когато този Форум се водеше Еврокомски. Много отдавна не е така и нямаме резон да банваме потребители, защото са привърженици на един или друг доставчик - би било много некоректно.

Link to comment
Share on other sites

Дал съм му почивка една седмица - да си посъбере мислите и да се научи, че тук простащината не се толерира. След това отново е активен :D. Потърпете и ще го видите отново.

Link to comment
Share on other sites

Мани, ами тоя са изказа, че като е бил на 12 е бил най - големия икономист, инженер и връзкар в Пловдив. Б*си мамата... Колко е просто детето. :( Обаче ми харесваше как се обосновава. Винаги пише едно и също и след като напише поста, пали свещ в църквата, с молитва да не разберем колко е прост! :lol:

EDIT: И след като не знаеше как да се измъкне от тъпата ситуация, написа, че това е акаунта на брат му! Тъп, тъп, та чак вдлъбнат. А най - лошото е, ако това наистина е акаунта на брат му!

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Лелеее. Толкова не съм се смял скоро. Чак ме е яд колко късно ми влезе в полезрението тая тема.

На много от глупостите на Мечо можеше да отговоря, ама сега вече са от няколко дни и не върви да пиша точно за тях. Доста от нещата му казахте, ама май не е още на ясно с връзките Визио евронет и какво правеха едно време ITD в Пловдив. Или поне не иска да разбере и проумее. Чакам с нетърпение да минат следващите дни, когато ще падне забраната за писане и да видя, дали ще почне да се изхвърля пак тука. Направо се абонирам за темата, за да я следя :)

Link to comment
Share on other sites

Абе тази мечка да не е Жоро Визиото? :lol:

 

Колега, Георги Стефанов си пада приказлив самохвалко и доста локуми разтяга, но е далеч над умственото ниво на този индивид. От разговорите ми с него преди години запомних уникалната му страст да преувеличава. Иначе не е никак лош човек. Тук имаме по-сериозна патологична ситуация, която едва ли някога ще изясним в детайли...

Link to comment
Share on other sites

Колега, Георги Стефанов си пада приказлив самохвалко и доста локуми разтяга, но е далеч над умственото ниво на този индивид. От разговорите ми с него преди години запомних уникалната му страст да преувеличава. Иначе не е никак лош човек.

 

Съгласен. Обаче на моменти да е толкова евтин за глупости и да се инати че за еди какво си няма да даде повече от еди колко си лева не че не е плащал и десетократно повече за какви ли не глупости но въпроса е принципен! :)

Link to comment
Share on other sites

Тук съм напълно съгласен. По отношение на парите, човека има някакъв проблем. В моменти го хваща някаква параноя , че го крадат. Говорим за левчета. Когато държеше залата имаше доста такива случай. Както казва Дядо Мраз, на моменти за дребни неща почва да се стиска, а след 30 минути може да даде за друго десетократно повече, без дори да се пазари за цената или да провери за по-евтино. То от тия странни идеи дето ги имаше и залата много много не прокопса.

Link to comment
Share on other sites

А някой помни ли рекламата, където той лично пееше:

 

От Визио си купих,

телевизор нов,

....

 

другото съм забравил но и за интернета се споменаваше...

Link to comment
Share on other sites

Малко ще сменя офтопика,но ми трябва препоръка за интернет в квартал Остромила в Пловдив.Единствения вариант който съм открил в момента е Евроком,но при тях работата е плачебна,а бтк все още не са прекарали кабел там въпреки че имат намерение да го направят уж до края на годината ;/

Гаров ме отряза с едно:

Ние сме ПАС

Под претекст,че няма изградена инфраструктура и няма от къде да мине кабела,но щом евроком са го прекарали явно има начин.. Така и не ми стана ясно защо са "пас" :|

itd & N3 нямат покритие,дори писах email до Cabletel- и те ме отрязоха :/

 

Преди време бях чел за 1 интернет доставчик точно в онази част на града (беше безжичен),но не успях да го намеря във форума или да се сетя конкретно име :/

Единствената ми друга алтернатива е MaxTelecom,но излиза много солено за супер ниски скорости :S

Ако някой има някакви идеи,за какъвто и да е нет различен от евроком ще съм изключително благодарен :(

 

п.с. Колкото и смешно да звучи след последните 5 страници - визио имат ли email ? :D

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

А някой помни ли рекламата, където той лично пееше:

 

От Визио си купих,

телевизор нов,

....

 

другото съм забравил но и за интернета се споменаваше...

От Визио си купих телевизор нов, и стерео уредба и цифров телефон. Радиото също в моята кола и камера, която няма равна на света.

Link to comment
Share on other sites

Къде е този квартал защото за първи път го чувам (поне аз)?

 

 

От Визио си купих телевизор нов, и стерео уредба и цифров телефон. Радиото също в моята кола и камера, която няма равна на света.

 

Аааа имаше и нещо с интернета - тази е първата после я преправи леко...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...