Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, tedy said:

Ок, след месец ще напомним плахо отново :D . Не че нещо, ама да се осведомим дали техническите причини са отпаднали от уравнението.

 

Теди, подобен коментар е меко казано несериозен. 
Между другото трябва да ти разкажа одисеята от вчера и да ми помогнеш с настройките малко, че мрежата ми стои отворена и някак хич не съм доволен от обхвата. 

=====================================================

 

Руми - напълно прав си, както обикновено - някак си е суичнало към дефолтната шитня без да разбера...

Link to comment
Share on other sites

Мобилно работи прилично. По-бързо от десктопа. :)

Новата версия е екстра. Особено мобилната. Има много повече неща. Примерно преди трябваше да използвам код за емотиконите. А сега ги има всички.... Ми хепи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mockingbird said:

Мобилно работи прилично. По-бързо от десктопа. :)

Новата версия е екстра. Особено мобилната. Има много повече неща. Примерно преди трябваше да използвам код за емотиконите. А сега ги има всички.... Ми хепи. :lol:

 

Каи ми чесно... Сигурно има общо 2-3 пъти да съм чел/писал от телефона... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:

 

Каи ми чесно... Сигурно има общо 2-3 пъти да съм чел/писал от телефона... :laughing:

Аз също го правя много често от телефона. Не знам даже дали не е над 50% ползване през телефона.

Link to comment
Share on other sites

Коментарът ми беше по повод нарастналата "ненавист" (може би малко силно казано) към Invision. Като свършат конверсиите, ще остане блоата от самия софтуер вероятно :Р .

 

За рутера, ако радиото е на 100%, радиото е много по-силно от всяка обикновена сапунерка. Доста зависи и от терена разбира се, не може да очакваш някакви чудеса. Зависи и от лаптопа/телефона. При мен обхватът беше казвал съм ти колко голям, над 150 метра по права линия спокойно съм браузвал.

 

Иначе и аз през телефона често оглеждам някои сайтове и форуми. Преди ползвах често Tараtаlk, но напоследък се хващам, че по-удобно и небъгаво ми е през браузъра.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Ангеле, поне три пъти ми се струва се спомена, че сървъра боксува поради технически причини. 

 

Да, но не ми се струва нормално да се влошава с всеки изминал ден.
Затова е по-добре да се каже, а хората, които имат поглед над това да решат дали да вземат докладите предвид или не.
Може да е проблем с браузъра примерно. Как ще се разбере ако не се докладва?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

 

Каи ми чесно... Сигурно има общо 2-3 пъти да съм чел/писал от телефона... :laughing:

Чес'но, предимно от тела съм във форума. По-удобно ми е. И от всякъде... 

3 hours ago, netrootbg said:

Аз също го правя много често от телефона. Не знам даже дали не е над 50% ползване през телефона.

Със сигурност ползвам поне 90% от времето през телефона. 

И сега ми идва супер версията. Възможност за quot-ване на повече от едно мнение... Още не съм се ориентирал със снимките как става...старата версия беше много орязана... 

Link to comment
Share on other sites

Маркирах всички теми като прочетени, но се получи обратен ефект. Сега всичко ми излиза като непрочетено. 

 

Edit: В момента е ОК. 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

Бутона "Горе", който беше долу вдясно изчезна. Надявам се, че ще се появи отново. 

П.П. Но пък има Go to topic list в раздела и следваща непрочетена.... И това е удобно....супер....

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

така и така се занимавате с щуротии, що не абонирате имейлите на дълголипсващите форумисти примерно за ежеседмични напомняния да проверят как е новата тема. не е като да няма на кого: дядомрази, мидекси,  психари........

Link to comment
Share on other sites

Темите са УЖАСТНИ!!!

Ослепяващо бяло, тъпо-сиво-бежавенеещо или отвратително чернеещо-тъмно-сивеещо (предпочитано от мисиреещи далтонисти).

Това всичкото заради единия никомуненужен календар ли се натвори!?! Питам като един изключително тъп грийсмънки, за който правилото, дето - Едно нещо, щом работи, по-добре изобщо не се ебавай с него! - е закон Божий.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gado said:

 

Скоро ще имаме и други теми. Надявам се до края на седмицата.

Ъпдейта не беше заради календара. Прекалено стара версия използвахме която вече и не се поддържаше даже.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Темите са УЖАСТНИ!!!

Ослепяващо бяло, тъпо-сиво-бежавенеещо или отвратително чернеещо-тъмно-сивеещо (предпочитано от мисиреещи далтонисти).

Това всичкото заради единия никомуненужен календар ли се натвори!?! Питам като един изключително тъп грийсмънки, за който правилото, дето - Едно нещо, щом работи, по-добре изобщо не се ебавай с него! - е закон Божий.

 

Само тежко чоглав мисир може да изпръцка това из рошавата си глава... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, RaptoR said:

 

Само тежко чоглав мисир може да изпръцка това из рошавата си глава... :laughing1:

Да ти казвам ли по къде можеш да ме цунеш или и сам ще да се сетиш!

 

П.п .искам си крайно не натрапчивото Деликейт блу, пък!!!

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gado said:

Да ти казвам ли по къде можеш да ме цунеш или и сам ще да се сетиш!

 

П.п .искам си крайно не натрапчивото Деликейт блу, пък!!!

 

 

То и аз искам да спя тая вечер с Гуен Стефани, но едва ли ще се случи... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:

 

То и аз искам да спя тая вечер с Гуен Стефани, но едва ли ще се случи... 

Лапни едно синьо хапче ако се е случило да си близо около нея. Па пусни най-тънките си мисирски трели... Ама пак няма да ти се получи. Щот си грозен, задникът ти виси и имаш цици и паласки!

А аз просто си искам най-не дразнещата тема.....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gado said:

Лапни едно синьо хапче ако се е случило да си близо около нея. Па пусни най-тънките си мисирски трели... Ама пак няма да ти се получи. Щот си грозен, задникът ти виси и имаш цици и паласки!

А аз просто си искам най-не дразнещата тема.....

 

Предимно и само чоглава мисирка може да се натиска така за една от най-тъпите и некадърни теми в историята... Виждам си открил сините хапчета - чудесно. Но на някои от нас все още далеч не са ни необходими дори с комшийката. Да не говорим за сериозни карти.  

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaptoR said:

 

Предимно и само чоглава мисирка може да се натиска така за една от най-тъпите и некадърни теми в историята... Виждам си открил сините хапчета - чудесно. Но на някои от нас все още далеч не са ни необходими дори с комшийката. Да не говорим за сериозни карти.  

Пий една ракия... или хладка водица тогава (за преглъщането на хапчетата, де....)

 

П.п. Казвал ли си на жена ти за комшийката!?!

Вероятно, не. (ти си извратен, копеле!) Колкото и булката ти да е по-пич от тебе, вярвам, дет няма да се събудиш с пунгия, след като тя разбере за комшийката!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

На новата версия вече не пише най-отдолу кой чете темата в момента..

Може ли да се пусне от опциите?

На това му тури вестник....

Постването обаче е такава болка в задника, че вместо да правя тема тук, направо ми иде в главата да напсувам и да диря дали няма готов форум, че да създам темата,  дето в момента ми се върти в главата....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...