Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

При мен не е така, само на телефона го виждам така... телефона е с мини-опера, иначе не е от голямо значение.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мдаа вкъщи е така както си и мислех, и тук и в офиса съм с Опера, разликата е във версиите в нас съм с 10..сиреч сега виждам на дядомраз поста най отгоре, а не на психара.

Link to comment
Share on other sites

...сиреч сега виждам на дядомраз поста най отгоре, а не на психара.

Ако искаш винаги да се вижда поста на Психара, от 'Options' (горе вдясно) включи на 'Linear+' ; ако не щеш - остави си го на 'Normal'.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Няма ли вариант търсачката на форума да е по-добра и да не ми се налага да търся с гуугъл в този форум. На под 3 буквени думи не търси, има няколко теми с думата "очила" и в заглавието си и в текста вътре, а търсачката ми връща, че няма резултат за тази дума. Явно нещо е събгнато здраво.

 

Така се оказва, че старите теми са погребани завинаги, освен ако човек няма цял ден да търси страница по страница.

Edited by Echelon
Link to comment
Share on other sites

Няма ли вариант ...

За търсене на думи с 2 букви, както и да е - повечето търсачки са така, но при търсене с думата "очила" наистина не връща нито един резултат. :blink: Явно е някакъв бъг в съчетание с тази дума, тъй като търсих с други думи на кирилица, както и на латиница (напр. "ochila") - с тях си показваше резултатите... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

с "очила*" става

Да, ама не трябва да е така, трябва и без звездата да действа...освен това и с този метод пак има бъг - я пробвай да потърсиш очила* само в заглавията да видиш какво ще ти изкара... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да, ама не трябва да е така, трябва и без звездата да действа...освен това и с този метод пак има бъг - я пробвай да потърсиш очила* само в заглавията да видиш какво ще ти изкара... :wacko:

така е, да..

поне е ясно, че проблема не е генерално в IPB форума, защото на други места няма проблем с очилата :D

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Проблемът с търсачката е решен :rolleyes:.

Точен и изпълнителен както винаги... :punk

Сега ако оправиш и нашата търсачка с IP-тата и останалите 'боклуци', направо ще те призная отвсякъде... :D

Link to comment
Share on other sites

Точен и изпълнителен както винаги... :punk

Сега ако оправиш и нашата търсачка с IP-тата и останалите 'боклуци', направо ще те призная отвсякъде... :D

За проблема с търсачката имах идея какво го причини, но се наложи да изчкам Dreamer да се прибере за да потвърди точната опция. Беше пусната една услуга която уж трябваше да подобри търсенето. За другите неща ще погледна след като се прибера в Босна. Следващите 5 дена съм в почивка :). Трябва също така да ми напомняш редовно понеже имам навика да забравям.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали само при мен е така?

Не е само при теб - веднъж пак беше станало така и намалих шрифта, сега имам чувството, че даже е станал още по-голям...вече започвам да си мисля, че някой колега с 32" го уголемява, понеже на него не му пречи. :bgrin:

Сега ще го намаля още един път...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

bulfleet подфорума нацяло ли го затрихте? Беше затворен просто и ми беше кеф някой път да влизам да чета старите глупости. :)

Link to comment
Share on other sites

bulfleet подфорума нацяло ли го затрихте? Беше затворен просто и ми беше кеф някой път да влизам да чета старите глупости. :)

Не е изтрит. Нищо във форума не се трие. Просто е преместен за да не пречи. Нещо конкретно ли ти трябва?

Link to comment
Share on other sites

Ся като влезнах във форума и навсякъде във всички теми, мненията не се показват по обикновенния начин а са като някакъв списък накрая на страмицата, а по-рано през деня всичко си беше наред Нещо с форума ли станало е или аз съм направил без да искам нещо, и ако е така как мога да го оправя.

П.П Освен тва във всички теми страниците сериозно са намелели??!!

Едит: Готово, мерси.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Ся като влезнах във форума и навсякъде във всички теми, мненията не се показват по обикновенния начин а са като някакъв списък накрая на страмицата, а по-рано през деня всичко си беше наред Нещо с форума ли станало е или аз съм направил без да искам нещо, и ако е така как мога да го оправя.

П.П Освен тва във всички теми страниците сериозно са намелели??!!

Трябва да смениш изгледа на форума. По принцип е горе вдясно опцията. Switch to Standard се води. Възможно е и да е най - долу на страницата.

Link to comment
Share on other sites

Не е изтрит. Нищо във форума не се трие. Просто е преместен за да не пречи. Нещо конкретно ли ти трябва?

 

Не, просто не се вижда вече и ми стана интересно. Благодаря за отговора. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам дали някой го е предлагал, но:

 

Защо не се обособи Buy/Sell като отделен раздел и да се добавят подраздели: Компютри, Телефони, Бяла техника, Мебели и т.н.

На ден има по 30-40 нови поста и е доста трудно да се следи.Много често ми се е случвало да намеря нещо което търся, чак когато някой е написал, че го взима и темата се е преместила по-напред.

А и ще е много по-удобно според мен.Трябва ти телефон, влизаш в раздела и преглеждаш за 3,4мин. , а не да ровиш 2,3 страници назад.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой го е предлагал, но:

 

Защо не се обособи Buy/Sell като отделен раздел и да се добавят подраздели: Компютри, Телефони, Бяла техника, Мебели и т.н.

На ден има по 30-40 нови поста и е доста трудно да се следи.Много често ми се е случвало да намеря нещо което търся, чак когато някой е написал, че го взима и темата се е преместила по-напред.

А и ще е много по-удобно според мен.Трябва ти телефон, влизаш в раздела и преглеждаш за 3,4мин. , а не да ровиш 2,3 страници назад.

+1

Link to comment
Share on other sites

Проблемът с търсачката е решен :rolleyes:.

 

Добре де, само на мен ли ми се струва, че понякога търсачката показва резултати, които нямат нищо общо с търсеното!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...