Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Не съм разбрал точно какво си казал точно извинявай. Но не е голям проблем няколко пиксела повече поне за мен. Иначе какъв е проблема като седи отгоре. По тая логика като следне отдолу и филми мине отгоре какво - кинаджииски форум ли ще станем? Така си е добре и без това ми е терсене да свикна с новото подреждане, защото изградени навици трудно умират, поне по ред си вървят разделите както преди, сега да вземем да ги разместваме и тях пълна мазаница ще стане. По-добре да не бара повече поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

последен едит:

имам предвид като влезнеш в раздела да има ФИЛТРИ ( или раздели ) за дрехи, автомобили, компютри, гсм и др..

Edited by veskofc
Link to comment
Share on other sites

Гледам, предложил си нещо смислено, мерси за което. Идеята е, да се съкрати дължината на главната страница и да се подредят тематично форумите. Не съм си и мечтал, че ще се хареса на всички, но мисля така е по-подредено и страницата е по-къса. Така ще се отвори място за нещо ново, което ново не е измислено още. Но има време, не става за един ден тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Новата подредба хич не ми допада :sick:

 

И на мен чесно казано предпоследната подредба ми харесваше много повече, ама явно за някои движението четвърт оборот на скрола е твърде голямо натоварване... :wacko:

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Добре де, като не ви харесва - дайте предложения за подредба, при която началната страница да изглежда максимално семпла и едновременно с това да не се налага да кликаш много нива навътре. На всичкото отгоре има възможност да влезеш в избрания подраздел директно, без да се налага първо да влизаш в основния.

Мисля, че трябва да се търси златната среда между кликания в подфоруми и скролване на началния екран.

Новата подредба може да не е идеална, но според мен е крачка напред към по-добра визия & функционалност....особено ми допадна събирането на спортните секции в един раздел.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, като не ви харесва - дайте предложения за подредба, при която началната страница да изглежда максимално семпла и едновременно с това да не се налага да кликаш много нива навътре. На всичкото отгоре има възможност да влезеш в избрания подраздел директно, без да се налага първо да влизаш в основния.

Мисля, че трябва да се търси златната среда между кликания в подфоруми и скролване на началния екран.

Новата подредба може да не е идеална, но според мен е крачка напред към по-добра визия & функционалност....особено ми допадна събирането на спортните секции в един раздел.

 

Ами подредбата преди последната промяна беше идеална според мен - заглавната страница не беше дълга и до най-посещаваните места си се стигаше с 1 клик. Сега примерно разделите Клипове, Снимки, Книги и документи, и XXX които събрани четирите заедно нямат толкова посещения и постове колкото Футболния раздел са на началната страница, а Футболния раздел не е :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами подредбата преди последната промяна беше идеална според мен - заглавната страница не беше дълга и до най-посещаваните места си се стигаше с 1 клик. Сега примерно разделите Клипове, Снимки, Книги и документи, и XXX които събрани четирите заедно нямат толкова посещения и постове колкото Футболния раздел са на началната страница, а Футболния раздел не е :wacko:

 

е как ще не е на началната страница, бе? е как ще не се стига до футбола с един клик от началата страница?! изобщо някава мисъл нещо, или гледаме различни начални страници? Точно под СПОРТ има изброени всичките подфоруми и представи си (о каква изненада!) като кликнеш върху "Футбол" влизаш... във футболния подфорум от началната страница директно... леле колко е сложно.

 

Групирането е идеално направено и подредено. Форумите които не ме интересуват просто съм ги минимизирал и изобщо не ми се пречкат. Толкова е трудно...

 

Едно нещо липсва все още и е хубаво да се добави - rss feeds за всеки подфорум. Ще е идеално. Ще може да си адне всеки това което го интересува в хранилката и без да му се налага да влиза във форума, ще може да вижда какво ново. RSS четеца ми е отворен постоянно, докато браузъра ми не. Всички сайтове които ме интересува т са в него и са ми постоянно пред очите и на един клик. Само този форум липсва. Особено полезно ще е за тези, които основно следят Кпува/Продава. А ако нещо им грабне вниманието - цък и са директно в конкретната обява.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Ебати тъпата подредба.... защо изобщо се хабите да правите нещо след като всяка направена промяна подкарва форума към по-лошо ?

На кой точно му пречеше че купува/продава е на английски , на кой толкова му пречи че трябва да скролне страницата , толкова ли е затормозяващо и изморително скролирането доколкото си спомням не , защо изобщо трябва да се променя нещо което с годините на никой не е правило впечатление.....

Link to comment
Share on other sites

ми щото света върви напред и се развива, да седиш на едно място означава да вървиш назад. в началото форума беше обвързан с уарез сайта и форумите всъщност повтаряха отделните раздели на уарез сайта, защото един вид го обслужваше. няма вече уарез сайт, няма нужда да се придържаме към структурата на нещо дето вече го няма.Няма разумна причина Автомобили да е цопнат най-отгоре - да не сме форум на вестник АвтоМото? И ред такива.. които сега са си на местата.

Link to comment
Share on other sites

Ако съдим по твоята логика то значи в момента сме форум за филми и кино.....

Всъщност защо примерно 5 модера трябва да решат как да е подредбата а не могат да го направят 5000 потребителя....

Link to comment
Share on other sites

щото 5000 потребителя не си губят времето да поддържат форума. да местят теми, за затварят теми, да трият глупости на 5000 потребителя на които изобщо не им дреме колко работа е това и кой я върши.

 

а филмите, да те осветля, щото май си кьорбангьоз, не са отделени във собствен форум най-отгоре на сайта, а са всъщност във форум Развлечение... Май не е същото, както беше с Автомобили, а? Ма ти това как да го стоплиш...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

щото 5000 потребителя не си губят времето да поддържат форума. да местят теми, за затварят теми, да трият глупости на 5000 потребителя на които изобщо не им дреме колко работа е това и кой я върши.

 

а филмите, да те осветля, щото май си кьорбангьоз, не са отделени във собствен форум най-отгоре на сайта, а са всъщност във форум Развлечение... Май не е същото, както беше с Автомобили, а? Ма ти това как да го стоплиш...

 

Заеби....безмислено е да споря с доказан дебил като тебе.

На тебе ти харесва на мене -НЕ , излишно е да се опитваш да ме накараш да ми харесва и на мене като ми пишеш безкрайните си малоумни постове..... на мене пак няма да ми харесва подредбата , всъщност все тая аз не съм сам в тоя форум на другите може и да им харесва ама това е форум и аз спокойно мога да споделя мнението си , ти стопляш ли ?

 

И айде ако обичаш не започвай пак с грубостите щото вече ставаш изключително банален да повтаряш насам-натам кой колко е тъп кво стопля и кво не .....

Link to comment
Share on other sites

уааа-уаааа другарко маааа пък той ме нарече дебил, че и доказан...

 

ба, не бой се Васко, няма да те напляска тебе другарката, тя само такива като мене пляска, щото е по-мъжествено мен да напляска, а не такива като тебе. :D

Link to comment
Share on other sites

Василе, държиш се просташки и то съвсем не на място. Разбрахме вече, че на ТЕБЕ не ти харесват нововъведенията, но не се отъждестявай с хиляди потребители. Особено след като нямаш понятие какво става из Форума, как и накъде се развиват нещата, нито пък относно какво и колко вършат тези, които се грижат за неговото добруване. Разбра се какво мислиш и отдавна напусна границите на "личното мнение".

 

Овърман много добре разяснява подробно и съм напълно съгласен с него. Всички ще свикнат много бързо с новата подредба и в момента просто мрънкат по детски. Което е истински важно - външните посетители, гостите и бъдещите нови потребители ще виждат един много добре подреден и сериозен форум. Разбира се обаче, обсебени от това как сте свикнали да ви е удобно изобщо не се замисляте по въпроса - нормално.

Link to comment
Share on other sites

е как ще не е на началната страница, бе? е как ще не се стига до футбола с един клик от началата страница?! изобщо някава мисъл нещо, или гледаме различни начални страници? Точно под СПОРТ има изброени всичките подфоруми и представи си (о каква изненада!) като кликнеш върху "Футбол" влизаш... във футболния подфорум от началната страница директно... леле колко е сложно.

 

Групирането е идеално направено и подредено. Форумите които не ме интересуват просто съм ги минимизирал и изобщо не ми се пречкат. Толкова е трудно...

 

Едно нещо липсва все още и е хубаво да се добави - rss feeds за всеки подфорум. Ще е идеално. Ще може да си адне всеки това което го интересува в хранилката и без да му се налага да влиза във форума, ще може да вижда какво ново. RSS четеца ми е отворен постоянно, докато браузъра ми не. Всички сайтове които ме интересува т са в него и са ми постоянно пред очите и на един клик. Само този форум липсва. Особено полезно ще е за тези, които основно следят Кпува/Продава. А ако нещо им грабне вниманието - цък и са директно в конкретната обява.

 

Не съм казал, че не се вижда, а че просто не е на заглавната страница и не се вижда последната тема в него без кликване. По тая логика да ги направят всички раздели в едно дребно списъче на заглавната страница, че да е още "по-подредено" и да не им се счупят нежните пръстчета от скролване :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Едно нещо липсва все още и е хубаво да се добави - rss feeds за всеки подфорум. Ще е идеално. Ще може да си адне всеки това което го интересува в хранилката и без да му се налага да влиза във форума, ще може да вижда какво ново. RSS четеца ми е отворен постоянно, докато браузъра ми не. Всички сайтове които ме интересува т са в него и са ми постоянно пред очите и на един клик. Само този форум липсва. Особено полезно ще е за тези, които основно следят Кпува/Продава. А ако нещо им грабне вниманието - цък и са директно в конкретната обява.

Не е лоша идеята. Гледам има опция за rss. Ще видим какво ще се получи.

 

Всъщност защо примерно 5 модера трябва да решат как да е подредбата а не могат да го направят 5000 потребителя....

Отворени сме към всякакви предложения. Ако някой предложи нещо по - добре веднага ще бъде направено.

Link to comment
Share on other sites

Относно rss мисля, че ще е много полезно, тъй като чета/пиша всичко-навсичко в 3 раздела и ще мога да си чета новите публикации само от тях :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ще дава предложения, да ги дава. Ако смятате да се мерите пишките, да ви няма. Окей ??

 

Освен това, финалния вариант няма да е този, така че си запазете безсмислените критики за по нататък.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах тестово rss на разделът с продажбите. Ще ви помоля за мнение как да бъде настроен. Нещата които ме интересуват са:

* колко да бъде броят на темите които да показва - в момента е 10 теми

* колко често да се обновява - в момента е на 5 минути

 

Дайте предложения на кои други раздели да пуснем.

Link to comment
Share on other sites

за к/п не е ли малко 10? там са бая динамични нещата... rss подава само нови теми или и теми с нови постове? един във Филмите не би бил излишен, при Уиндоус секцията, в Разни. и естествено ако може - един за целия Форум..... не ползвам к/п и не мога да кажа как е там... но 10 теми на 5 минути - няма ли опасност да се изпусне тема? увеличете темите на 20 да речем...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...