Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Що пък трябва да е не-изтъркано? Дай вместо "Снимки/Фотография" да го кръстим "щракноснимкия", щото оригиналния вариант е изтъркан...

 

А "кервана си лае, кучето си върви" (дъл не беше обратно) е наистина май най-реалистичното описание на случващото се там...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Antares, @ov3rm4n: и "Раздумка" ми звучи добре и "Кервана... ", ама е сравнително дълго.

В тоя ред на мисли ми хрумва "Бърборум". Ле-е-ека заигравка с домейна и загатване на предназначението.

Link to comment
Share on other sites

@Antares, @ov3rm4n: и "Раздумка" ми звучи добре и "Кервана... ", ама е сравнително дълго.

В тоя ред на мисли ми хрумва "Бърборум". Ле-е-ека заигравка с домейна и загатване на предназначението.

 

Хах! Е те тва ми хареса! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой по-нагоре го е дал, но моето предложение е: Bullshits - има игра на думи с домейна, а и оприличава доста точно съдържанието

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А дали може да се разменят местата на Ежедневие и Търговия, че така е малко странно, поне за мен. Винаги най-долу е бил Адрес 4000...

 

Edit: Ами странно ми е. Преди Buy/Sell беше в средата на форума, а Адрес 4000 долу, сега е обратно и...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

А дали може да се разменят местата на Ежедневие и Търговия, че така е малко странно, поне за мен. Винаги най-долу е бил Адрес 4000...

 

Edit: Ами странно ми е. Преди Buy/Sell беше в средата на форума, а Адрес 4000 долу, сега е обратно и...

 

Бат` Весо, видя ли, че не съм само аз... Аааааааа...

Link to comment
Share on other sites

А дали може да се разменят местата на Ежедневие и Търговия, че така е малко странно, поне за мен. Винаги най-долу е бил Адрес 4000...

 

Edit: Ами странно ми е. Преди Buy/Sell беше в средата на форума, а Адрес 4000 долу, сега е обратно и...

+1

Link to comment
Share on other sites

То промени не се правят за да останат нещата както са били. Време е форума да се промени и тъй като не сте наясно каква е цялата идея на промените, на този етап ще трябва да свикнете с тази подредба. Нещата ще си останат така както са за в момента. Ще има още някои дребни промени, но няма да е по подредбата на подфорумите. Както са в момента, така трябваше да са от много време насам, но нямаше кой да се занимава. Сега има :)

Link to comment
Share on other sites

Какво Ви минава през главата

Искам пък да ви се изфукам с.....

Какво сънувате?

Наградите "Кирил Методи и брат му"

Фонд на закъсалите алкохолици

За просяците

Starter

За Обувките хората и техните вкусове

Защо пилето е пресякло пътя?

Студентски празник

 

10-те първи теми в раздела. Ако някой ми обясни какво общо имат с името му... :blink:

Link to comment
Share on other sites

10-те първи теми в раздела. Ако някой ми обясни какво общо имат с името му... :blink:

Ще остане така още малко, има си причина, но после няма да има "Тя и Той"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
На колко време се ъпдейтва рсс, че вече 2-3 часа нищо ново не показва?

Тя е станала една каша с рсс-а. То и преди имаше проблеми, но не обърнах внимание какво е станало след разместването на форумите. Ще имам грижата утре вечер да ги оправя. Иначе се обновяват на 10 минути макс. Примерно в раздела с продажбите е на всеки 2 минути.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Warning: date_default_timezone_get() [function.date-default-timezone-get]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead in /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php on line 247

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php:247) in /usr/local/apache2/htdocs/invision/sources/classes/class_display.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php:247) in /usr/local/apache2/htdocs/invision/sources/classes/class_display.php on line 486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php:247) in /usr/local/apache2/htdocs/invision/sources/classes/class_display.php on line 487

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php:247) in /usr/local/apache2/htdocs/invision/sources/classes/class_display.php on line 491

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php:247) in /usr/local/apache2/htdocs/invision/sources/classes/class_display.php on line 493

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache2/htdocs/invision/init.php:247) in /usr/local/apache2/htdocs/invision/sources/classes/class_display.php on line 494

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...