Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Ако може тук да пишете за v3 на форума: https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=87115&view=getnewpost&hl=&fromsearch=1

 

Ще има отново скина, който ползвахме досега + този от по-предната версия и май още един.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

И на мен ми се случва, от скапаните днс-и е сигурно.

Точно от тях е.

Вкарвате IP адреса в HOSTS файла и забравяте за проблемите. Ама кои точно DNS-и fail-ват, не разбрах. От външни DNS-и и проксита и аз винаги го виждам.

Link to comment
Share on other sites

В момента, под Firefox ми се налага да използвам html тагове, за да мога да слезна на нов ред, например. Иначе всичко ми се изписва в настоящия. И купчина други бъгове. Примерно - копирам текст и гледам, че целия е сбит в един абзац, такива неща като нов ред - няма. Под IE пробвах - май работи нормално. В мен ли е проблема, или нещо става?

 

Ред: Като изчегъртах курабийките май се оправиха нещата.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Точно от тях е.

Вкарвате IP адреса в HOSTS файла и забравяте за проблемите. Ама кои точно DNS-и fail-ват, не разбрах. От външни DNS-и и проксита и аз винаги го виждам.

Дам, така става. Знаех го, но от мързел до сега се мъчех с няколко сайта :D

Link to comment
Share on other sites

На мен вчера цял ден, от който и компютър да се опитам, не бачкаше. Като съм с wi-fi през телефона, го отваря само през гугъл. През компа пробвах да търся в гугъл и да го отворя, не стана. Много кухо така :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Защо от близо 2 седмици насам форумът не иска да ми се отваря от време на време, като понякога това може да трае и цял ден?

Link to comment
Share on other sites

добавяте това в хостс файла:

212.116.151.98 bulforum.com

212.116.151.98 www.bulforum.com

 

и се оправя, ако спре да се зарежда го изтривате

Link to comment
Share on other sites

Имам една молба, ако е осъществима, де. Гледам под някои скинове на форума бутона "Back to top" го няма. Ако може да се добави :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От снощи при писане на пост не ми работят бутоните за икони, линкове, снимки и други. Само при мен ли е така или има и други?

Link to comment
Share on other sites

А на мен не ми работят емотиконите заедно с другите бутончета за снимки,линкове и други подобни :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като поствам никакви бутони не работят, не си само ти :)

 

едит:

 

44182272.jpg

 

само заградените, другите бацат :P

Edited by Kobrata
Link to comment
Share on other sites

Като поствам никакви бутони не работят, не си само ти :)

 

А как го постна това? :P

 

Това е, защото не четете по-напред в темите - трийте cookies от време на време.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да взема и аз да се оплача вече, но си мислех, че нещата все някога ще се пооправят.

И при мен абсолютно редовно отказват я бутони, я усмивки само, я нещо друго. Хубаво е това с триенето на кукитата, но едва ли е най-доброто решение. Не знам колко хора знаят къде се намират и колко хора изобщо ще се зачетат из форума как да си решат проблема с бъговете. Просто на моменти е дразнещо да ползваш форума.

Наясно съм, че е безплатен и т.н. и т.н., но в случая тези бъгове никак не са в ползва на развитието на булфорум. Допреди този "ъпгрейд" един проблем никога съм нямал, сега тъкмо почна да пиша и се оказва, че нещо се е бъгнало.

Link to comment
Share on other sites

... Не знам колко хора знаят къде се намират и колко хора изобщо ще се зачетат из форума как да си решат проблема с бъговете. ............ но в случая тези бъгове никак не са в ползва на развитието на булфорум. Допреди този "ъпгрейд" един проблем никога съм нямал, сега тъкмо почна да пиша и се оказва, че нещо се е бъгнало.

 

Наистина е доста неприятно за повечето хора. Лично аз нямам сериозни проблеми при писане, освен някои неработещи опции при модерирането. С нетърпение чакам излизането на по-стабилна версия, като се надявам тя пък да не дава друг тип грешки. А що се отнася до незнанието на разположението на кукитата - триенето им от самия форум не помага ли?

 

0f82d5be0dfc6ea5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Трих кукита, мукита, дукита, не става и не става! Взе да ми писва. Пламене, дай идеи, че се нервя вече :( Нищо от полето над поста не ми работи!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...