Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

ако беше потърсил, щеше да знаеш, че е предлагано многократно... щеше да знаеш и защо не е прието.

 

С кое да потърся?Търсачката?

А ти след като знаеш и предполагам горе-долу си наясно къде е предложението можеше да дадеш линк.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да съм на заплата при теб нещо? Или да ми пише под ника "Бюро Справки"? Да, търсачката се казва търсачка, защото се използва за търсене. Най-отдолу на топика има поле, което ти дава възможност да търсиш само в този топик.

 

Добре де, само на мен ли ми се струва, че понякога търсачката показва резултати, които нямат нищо общо с търсеното!? :confused

 

Предполагам това е от скоро, от както я "ремонтираха" да връща резултати и за трибуквени думи, по молба на някои хора...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Да съм на заплата при теб нещо? Или да ми пише под ника "Бюро Справки"? Да, търсачката се казва търсачка, защото се използва за търсене. Най-отдолу на топика има поле, което ти дава възможност да търсиш само в този топик.

 

 

 

Предполагам това е от скоро, от както я "ремонтираха" да връща резултати и за трибуквени думи, по молба на някои хора...

 

Приятел, нещо мн се палиш.Думата "ирония" говори ли ти нещо?!?

 

"> Board Message

 

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

 

Sorry, but we did not find any matches to display. Try again and broaden your search criteria. If you were searching for new posts since your last visit, it's possible that there are none to show.

"

Link to comment
Share on other sites

Ако всички ползвахме търсачки и прочие, едвали ще има нужда и от форум..като гледам има 2-3 дискусии в целия форум, които кипят от мисъл, всичко друго е питане, питане и питане..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

направете да може да си триеш поста, да кажем 5 мин след публикуването,

 

някой като пита нещо, и ти тръгваш да отговаряш, ама докато пишеш някой друг му отговаря и ...

Link to comment
Share on other sites

направете да може да си триеш поста, да кажем 5 мин след публикуването,

 

някой като пита нещо, и ти тръгваш да отговаряш, ама докато пишеш някой друг му отговаря и ...

... редактираш и пишеш да се изтрие. Другият вариант е да пуснеш репорт. Не знам да има опция която да ти позволява да си изтриваш мненията само за 5 минути. Има подобна за редактирането.

Link to comment
Share on other sites

Да имате някакви проблеми с форума? По специално такива които са се появили снощи.

 

Определено има нещо, защото ми го отваря от четвъртия-петия път и зарежда по няколко минути. Мислех,че е само при мен , но явно не е

Link to comment
Share on other sites

дам... :) очевидно е

 

при мен започна да се отваря бавно, а тая суутрин съвсем спря да се отваря... докато зацепих, че преди време бях фиксирал айпи адреса на форума ръчно в хостс файла... махнах ръчно зададеното айпи и воала - отварям светкавично и без проблем...

 

реално до колкото виждам промяна в адреса няма. същия си е. но като го махнах от хостс проработи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От вчера не ми отваря wrzru.com - нито с www, нито без. Днес от офиса е същото. А доставчиците са различни, така, че мисля може да го изключим като проблем, да е нещо от доставчика.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

при мен също. от 3 доставчика нямам достъп нито до wrzru.com, нито до тракера bt.wrzru.com.

вероятно правят някакъв ъпдейт или имат проблем с хостинга или за пореден път чакаме да се ъпдейтнат DNSите. или имат проблеми с НСБОП или както се казва там в момента.

 

хубаво щеше да е някой от вътрешния кръг да беше казал кво се случва и кога се очаква да приключи, ама съдейки по предишните пъти с подобни случки - едва ли. може би след много мрънкане от десетки потребители, 2-3 дена след като отмине "кризата" някой ще спомене дума или може би дори две. в краен случай три.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Най-вече здраве за рожденника и много успехи ти желая! Новите заглаваия в някой от форумите ме кефят, така е някак си по-добре и по европейски, поздравления на виновните!
Link to comment
Share on other sites

Развлечения звучи по-добре от Забавления - нали не сме в забавачницата... Ако единия раздел ще е Линукс, редно е другия да е Уиндоус - иначе е леко подвеждащо и някой може да пусне тема за софтуер за Линукс в грешния раздел.Освен това така излиза все едно всичкия софтуер е за Уиндоус... което не е много вярно меко казано.

Link to comment
Share on other sites

Развлечения беше първата идея всъщност, може би наистина е по-добре да е така. Има логика откъм отделни linux и windows подфоруми, но в случая няма промяна спрямо преди. То така или иначе никой няма да пише в Software за linux приложения.

 

Проблемът с новата категория е, че малко удължава първата страница. Като решение може да се измисли по-неактивните спортни форуми да се преместят като подфоруми на 'други спортове'. Пак ще ги има, но ще са под неговата шапка и пак ще може да се влиза в тях през главната страница.

 

Други мнения?

Link to comment
Share on other sites

То така или иначе никой няма да пише в Software за linux приложения.

 

това е вярно, за по-старите участници, които помнят кой раздел защо е кръстен така. Обаче те са все по-малко. Новите нямат спомен за това - влизат, виждат раздел Софтуер и пишат. Промяната ще е чисто козметична, няма да променя структурата на форума, просто ще отразява по-точно същността на двата раздела. Нищо толкова потресаващо не е.

 

За развлечения vs. забавления: можеш да говориш за развлекателния раздел на форума, но забавлителен, забавленчески, забавен - не звучи много добре :)

 

преместването на по-неактивните спортни теми в общ подраздел е логично. ако към тях няма голям интерес, не е оправдано да са отделни подфоруми. А и Автомобили да е цял раздел?

 

UPDATE: аз докато си пиша вие действате :) ....

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Честито да е на всички които оценяват промените.

Добре дошли са всички коментари и идеи, но като гледам такива смислени само ov3rm4n е дал.

 

Ама то е по лесно да "теглиш една" :throw:

Link to comment
Share on other sites

Защо Автомобили не влезе в Развлечения или в Спорт? Сега както е застанал като глава на сайта все едно сме автомобилен форум. пък не сме.

Link to comment
Share on other sites

Защо Автомобили не влезе в Развлечения или в Спорт? Сега както е застанал като глава на сайта все едно сме автомобилен форум. пък не сме.

Така си е добре - един от най-посещаваните раздели е и евентуалното му преместване само ще увеличи цъкането по разни подфоруми. Не че 1 цъкване има голяма разлика от 2 ама все пак е по-удобно в тоя му вид.

Link to comment
Share on other sites

грешиш. пак ще се стига до него с едно цъкане. до Филми в момента с колко цъкания стигаш? същото ще е. просто ще е в Развлечение... а не отделно. така дължината на страницата ще намалее.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...