Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Да не си на БГ език? Не знам защо не го изтрият, като само спъва форума..

 

Поне докато не излезе работещ... по-добре е наистина да го махнат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не че някой обърна внимание на малката корекция в цсс-а, за да се мане онва кирливо отстояние от емотиконките до полето за писане, ама все пак.., ако някой иска да върне бутона за ЛС, както е в предишните версии..:

 

Edit Template HTML - Topic View - Render Row

 

където е тва:

<div style="float: left;">
			 

го праим на тва:

<div style="float: left;">{$author['message_icon']}

 

ше излене тва: p_pm.gif

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Да не си на БГ език? Не знам защо не го изтрият, като само спъва форума..

 

 

По-добре смайли, отколкото не особено къс линк в скобички.. :>

Линка дразни наистина, по-добре само скобите и кода им да дава, но какво да се прави :д кой знае колко противни ще се пуснат. Ако са такива като в deviantart и на черна тема няма да имам проблеми :п

Link to comment
Share on other sites

Добре де, моля ви, обяснете по-като за малоумни как да оправя това, че всеки път като отварям форума, трябва да се логвам!? И защо не мога да си сложа снимка?

Link to comment
Share on other sites

С англиската версия от дропдаина на ника се вижда и всички постове и всички теми. Ако влезеш в профила на някой пак от дропдаун меню се вадят (под аватара, Options).

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

На мен тази версия ми харесва повече! Стига да можеше някой да ми отговори на 2-та въпроса, които зададох 3 пъти вече, всичко щеше да е просто супер!

 

Сега да не вземете да върнете наистина старата версия!? На който не му харесва - да не пише!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Той RaptoR-a каза да почакаме малко докато нагласят всичко... може още да не са готови. Гледам не са писали че са но пък повечето неща бачкат вече даже и в Chrome a в началото не бачкаха. При мен това с логването го няма (между другото преди 2-3 страници имаше написано какво да се направи за да се оправи това).

 

sandman, пробвай с друг browser и виж там същото ли е положението?

Link to comment
Share on other sites

има ли някакъв начин отново да си направя така че да ми излизат всички мнения а не да ми излиза само 1-вото и последното или да трябва да цъкна на някое да ми го покаже :)

Link to comment
Share on other sites

С нововъведенията не мога да видя всички публикувани теми и мнения от профила на потребителите...

Бъг: проблемът е отсранен частично - виждат се мненията и темите от последните няколко седмица, а не тези от по-преди.

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе момци, ко прайм като някой юзър нема аватар? Ровим два часа по менютата, пишем ЛС-то, след това копираме името на юзъра в полето "До:", та чак тогава му прашаме съобщението?

Новата версийка е супер, само някой такива супер дразнещи дреболии трябва да се дооправят ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Бъг: проблемът е отсранен частично - виждат се мненията и темите от последните няколко седмица, а не тези от по-преди.

:rolleyes:

 

Къде е това че аз не знам изобщо за подобни работи. Я дай нещо screenshot само гледай да не снимаш монитора с телефона :lol:

 

тая версия зарежда много по-бързо и като цяло ми харесва повече

 

Като гледам html-a може поне 2но по-малък да стане ако се разкарат javascript-овете и css стиловете в отделен файл, а ако и на генерираните <td ....> се сложи стил а не твърди ширини и прочее направо 3-4 пъти по-малък може да се окаже. Отделно да се прекара през лек филтър да разкара излишните интервали и табулации :)

 

 

chistacha - а нали потребителя освен аватар се предполага да има и име - цъкай върху името де :D

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

На който не му харесва - да не пише!

 

Това звучи малко тъпо и детски, не мислиш ли...? По тая логика като тази версия ти харесва повече, си направи форум ти и си пиши там... Изказал съм мнение, а и не само аз /макар някой да е бастисал поста ми/, като не ангажирам никой с него.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

А има ли къде да се гледа дали някой в момента е онлайн и в кой раздел на форума е, както в старата версия, че нещо не виждам

Link to comment
Share on other sites

chistacha - а нали потребителя освен аватар се предполага да има и име - цъкай върху името де :D

 

 

 

Цъкам, ама освен някви иконки друго нема, че даже и иконите не са активни... В последствие ще се окаже че е от Годзилата....

 

Едит: Или от компа...

 

Едит1: Еми и на IE пак не се получава номера :/ Ня'а значение, наздраве момци, Христос Воскресе, сядайте и пийте за да ви върви през годината :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Цъкам, ама освен някви иконки друго нема, че даже и иконите не са активни... В последствие ще се окаже че е от Годзилата....

 

Едит: Или от компа...

 

Едит1: Еми и на IE пак не се получава номера :/ Ня'а значение, наздраве момци, Христос Воскресе, сядайте и пийте за да ви върви през годината :)

Да не си с Български език на форума? Многократно се писа, че с БГ превода има проблеми, ако не си прочел, сложи на English - най-долу в дъното на форума е опцията.

Link to comment
Share on other sites

Да не си с Български език на форума? Многократно се писа, че с БГ превода има проблеми, ако не си прочел, сложи на English - най-долу в дъното на форума е опцията.

 

 

Да и при мен беше така - но когато сложих на English всичко се оправи!

ДАно скоро да се оправи БГ езика че си ме кефи повече да е на БГ!

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, като си влезна в профила и най- в дясно на екрана в горната част има три прозорчета едно под друго с имената на трима абонати- за какво стоят там и кво означава тва

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, като си влезна в профила и най- в дясно на екрана в горната част има три прозорчета едно под друго с имената на трима абонати- за какво стоят там и кво означава тва

Там се намира прозорчето Last Visitors т.е. последните хора които са ти прегледали профила.Сигурно си на български език и не ти изписва това.Обърни го на английски защото не е преведено все още на български.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...