Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

виждат се

 

п.с.: може временно докато не се сложи друг превод за 2.3, ако няма да е скоро поне, да се зададе по подразбиране да е английския и принудително всичко които ползват бг да се зададат да ползват английския

 

мога да предложа превод, ама.., не съм го превеждал аз, някои неща за мен са странно преведени, тук там има правописни грешки, а когато ти и злезне грешка от форума, по-добре е да се мине на английски, за да разбереш какъв е проблема :)

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

По случай ъпдейта, може ли да ъпдейтнем и малко кутиите на ЛС, че се изскинах с тези 75 броя, все се чудя кое да изтрия.

и аз съм "за" поне 200

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли така си мисля или на тая версия може да се види кой и кога е разглеждал на даден потребител профила?И тази опция "Приятели", как се remove-vat приятели, защото имам friend, който не познавам и не съм добавял, нз как е попаднал там :Д .Цъкам на "manage friends" ама няма римуув опция?

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли така си мисля или на тая версия може да се види кой и кога е разглеждал на даден потребител профила?

Тва в някои други форуми го има отдавна като feature :) .

То стана малко като в системите за запознанства :) ;

 

А за махането на приятели, като се отвори попъпа с приятелите, горното червено човеченце, е за изтриване на приятеля.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Избирам персонал фото...давам му ъплоуд а то ми отговаря "The upload failed. Please contact a board administrator."

 

Та....контактирам :) Все още не виждам от къде мога да намеря на даден потребител всички писаници.

Link to comment
Share on other sites

и аз съм "за" поне 200

В момента колко са ви? 75 или 150?

 

ZGANски, мини на английски, цъкни на нечий username и горе в средата имаш хоризонтални линкове.

Link to comment
Share on other sites

150 са при мен:)

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли така си мисля или на тая версия може да се види кой и кога е разглеждал на даден потребител профила?И тази опция "Приятели", как се remove-vat приятели, защото имам friend, който не познавам и не съм добавял, нз как е попаднал там :Д .Цъкам на "manage friends" ама няма римуув опция?
Ако разглеждаш нечий профил, като скрит, няма да те отчита, че си го посещавал. Как се махат приятели, tedy е писал, а как е попаднал там... - бил ти е в адрес бука, при ъпдейта заапва хората там и ги тика в приятели :bgrin:

 

В момента колко са ви? 75 или 150?
мерсим :P Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам. От всичките 5 browser-a най-неработещо и разместени са в Chrome даже в Safari бачкат javascript-ите (insert special item, fonts, sizes, text color). За моя безкрайна изненада и в Opera менютата работят... а най-добре се вижда всичко в IE :lol:

 

Сега ще си поиграя с css-a и javascript-овете да видим какво ще измисля :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз засега не съм видял проблем, който да ме е заитригувал. Голямо браво да администрацията!

 

EDIT: Find Member Topics не баца :D

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

ZGANски, мини на английски, цъкни на нечий username и горе в средата имаш хоризонтални линкове.

 

аз си карам с английският скин дори не съм тествал бг-то че по съм му свикнал...чак сега видях че опцията за find all post/topic бачка ако е избера потребителя в някоя тема.

 

всичко рулз :wir

Link to comment
Share on other sites

на кой потребител го гледаш, че не бачка, щото аз тествах на няколко произволни и е ок.

Таман щях да праа следващ едит, на други потребители като цъкна ми излизат тяхните, обаче кат си кликна на моя не ми излиза. Това го забелязах в контролите на профила, същото е и от менюто над аватара, същото е и в прифл настройките.

 

Едит: е ся баца да му се навиди. Преди малко show member post бачкаха, топиците не бачкаха :)...нещо става :)

Link to comment
Share on other sites

е.., тва дето е под аватара табовете Topics.., може привидно да не баца, ако нямаш такива през последните 40 дни, защото е лимитирано за такъв период да търси.

Link to comment
Share on other sites

Ся ми ги дава в пълна листа и от двата начина. Няма значение де, не е болка за умиралка, аз така или иначе натисках да видя вичко възможно :)

 

Сложете едно яйце вместо снежния човек на хиидъра на дефалт скина :P

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли тази версия нещо не ми харесва :confused

Виждал съм я на някои форуми преди известно време и се радвах, че в нашия форум сме си на старата, ама... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

MAXTHON върху IE 8 - до момента ВСИЧКО работи, не съм открил грешки и проблеми. С IP Board Pro съм. Не ползвайте повече Фрости, защото той е "рязан" за старата версия. Чудесна работа - браво на Екипа! Най-после влизаме в крачка :punk

 

Не се трвожете за емотикони и други такива, по-късно ще се мине към глезотии и разкрасяване.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...