Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

А мога ли да попитам по ква причина беше станал тоя проблем щот тва и мен ме засегна

Имаше проблем с базата данни. Леко се омаза по неясна за мен причина. Именно за това не можеха да се изпращат лични съобщения. Проблемът за влизането в акаунтите все още не е изяснен. Надявам се да се разбере от какво се появи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я да питам...само аз ли имам дертове с BACK бутона на екслплорера в форума?Натискам натискам йок реакция....понякога става с дабъл клик друг път хич неще! :confused

Link to comment
Share on other sites

Я да питам...само аз ли имам дертове с BACK бутона на екслплорера в форума?Натискам натискам йок реакция....понякога става с дабъл клик друг път хич неще! :confused
това е проблем на explorer-a.
Щом е пробмен на IE, посочи ми друг форум, на който да го прави това, защото аз опитах с други 5-6, които бяха с версии 1.1, 2.0.4, 2.1.5, 2.3.6.. и проблемнямаше.

 

В този форум в IE проблема не го виждам в оригиналния скин: IPB 2.1 Default

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Това с Back бутона е проблем на фрости скина. Нещо се омазва с IE6, 7.

С ФФ е наред.

Тва даже някъде се дискутираше тука..

Т.е. проблемите на форума вече не са един. Не се ли тестват новите скинове и промени, които се правят?

Тоя проблем с Фрости скина и Back стои от поне 2 месеца, или откакто там беше сложен.

От два OS-а аз лично, с две различни версии на IE (6, 7), проблемът си го има, и е много дразнещ, добре че има други скинове :) .

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Аз сега малко като развален грамофон ама... Така и така има/имало проблем с форума, дайте най-накрая да го ъпдейтнем! :lol:

 

Говоря за вер. 2.3.6.

 

Освен това, ако разполагате с някой друг свободен GB, сложете една галерийка, да плакнем очите.

Още: не са малко хората тук, на които им липсва или хлопа нещо някъде по тялото, ако сложим блогове, ще си открият и няма да се тъпчат 100-ци мнения в единични теми. Ще си пишат в блоговете, ще си ги къткат, ще викат други да ги четат предполагам, що на спечели от това булфорум повече популярност покрай създадените удобства за потрбителите си?

Глезотийка: а защо не и бъг тракер, отново приложение на инвижън, защо всички проблеми трябва да се губят по темите, решени нерешени, като могат да са на едно място, и отбелязани докъде се е стигнало с решаването им.

 

Демо на всичко изброено, директно от производителя:

Нищо от това няма да затормози форума, слага се абсолютно елементарно с прост install, и самите те са на разположение, ако изяви някакъв интерес...

 

Ако накой отгоре го е прочел и маха с ръка, ще съм благодарен поне на аргументи.

Link to comment
Share on other sites

Аз сега малко като развален грамофон ама... Така и така има/имало проблем с форума, дайте най-накрая да го ъпдейтнем! :lol:

 

Говоря за вер. 2.3.6.

 

Освен това, ако разполагате с някой друг свободен GB, сложете една галерийка, да плакнем очите.

Още: не са малко хората тук, на които им липсва или хлопа нещо някъде по тялото, ако сложим блогове, ще си открият и няма да се тъпчат 100-ци мнения в единични теми. Ще си пишат в блоговете, ще си ги къткат, ще викат други да ги четат предполагам, що на спечели от това булфорум повече популярност покрай създадените удобства за потрбителите си?

Глезотийка: а защо не и бъг тракер, отново приложение на инвижън, защо всички проблеми трябва да се губят по темите, решени нерешени, като могат да са на едно място, и отбелязани докъде се е стигнало с решаването им.

 

Демо на всичко изброено, директно от производителя:

Нищо от това няма да затормози форума, слага се абсолютно елементарно с прост install, и самите те са на разположение, ако изяви някакъв интерес...

 

Ако накой отгоре го е прочел и маха с ръка, ще съм благодарен поне на аргументи.

Аз съм за.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Немога да изпращам и получавам ЛС. Къде е проблема?!

Би трябвало да е наред вече. Пробвай и пиши тук дали можеш да изпращаш.

Link to comment
Share on other sites

Да, всичко е ок. Най-накрая след близо 3 години. :)

3 години си стоял с този проблем и не си се оплакал... :confused :blink: ...ебати търпеливия човек...защо не пусна едно ЛС на някой от администраторите да им обясниш проблема...(хи..хи...майтапче :P) .

Link to comment
Share on other sites

3 години си стоял с този проблем и не си се оплакал... :confused :blink: ...ебати търпеливия човек...защо не пусна едно ЛС на някой от администраторите да им обясниш проблема...(хи..хи...майтапче :P ) .

Не съм се сетил. :)

Майтапа на страна - мислих, че Дриймър ми е сложил и забрана за изпращане на ЛС заедно с едно от наказанията през 2006-та, а последния уорн го получих за бъзика "чики..." но как да обясня на админа без ЛС...

Няма значение... минало бешело.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Подфорума Автомобили, в секциите Форд, Фиат и Пежо има преместени теми. Прочел съм и тях, избрал съм "маркирай всички като прочетени" но въпреки това в първия подфорум "светят" сякаш има нови теми или мнения.

 

Това имам предвид

48188961ue5.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Забелязах, че в профила ми има настройка за прикачени файлове. Там пише "Използвате 0bytes от 19.53mb", a нямам бутон за прикачване. Все пак имам или нямам права за прикачване?

Link to comment
Share on other sites

абе защо като дам търсене на собствените ми постове/теми, както и на другите юзъри, ми изскача съобщението

The error returned was:

Sorry, the board administrator has enabled search flood control. Please wait at least 20 seconds before trying again.

при това, без да съм правил каквото и да е било друго преди това, камо ли търсене...

а проблем няма , когато полвам търсачката с опцията за търсене по юзърнейм.. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На мен пък днес започна да ми отчита -1 съобщения в кутията. Имах 7-8 запазени и след като изтрих всички без едно пак е така. Някой може ли да ми прати едно съобщение да видим дали получавам

 

 

ПП

Дядо Мраз е направил нещо, че докато си пишехме се бъзикахме и нещо ми се е ядосал и ми хакнал личните :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе ще си пратя сям. Ще взема да си отговоря, като го прочета и ще стане .... Ще чакам някой да се сети за мен и тогава.

Link to comment
Share on other sites

абе защо като дам търсене на собствените ми постове/теми, както и на другите юзъри, ми изскача съобщението

The error returned was:

Sorry, the board administrator has enabled search flood control. Please wait at least 20 seconds before trying again.

при това, без да съм правил каквото и да е било друго преди това, камо ли търсене...

а проблем няма , когато полвам търсачката с опцията за търсене по юзърнейм.. :bgrin:

 

Google Chrome?

 

Пробвай с друг браузър и всичко ще е наред.

Link to comment
Share on other sites

Google Chrome?

 

Пробвай с друг браузър и всичко ще е наред.

Напротив. Вчера с ФФ ми се случи същото. Отворих потребителя, дадох дай мненията и ми издрънка същото.

Link to comment
Share on other sites

Google Chrome?

 

Пробвай с друг браузър и всичко ще е наред.

мда. сега установих, че само с хрома го прави... що така?

а пък не ползвам ИЕ, щото ного често ми се сллучва това, което и други се оплаквата,но така и няма решение засега- при затваряне на таб се отварят няколко десетки нови таба и общо взето трява да се килне иексплоре от таск мениджъра, за да се оправи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...