Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

От години го има тоя проблем, за който ще пиша.

В Личните съобщения горе графичката с процентите заети от общата квота на съобщенията, като е над около 95%, завършва на нов ред краят ѝ. Доста ме дразни тва, щото откакто се помня ЛС кутията ми е почти винаги пълна над 95%.

Просто краят на графиката пада на нов ред и става крива хава, просто визуално дразни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От години го има тоя проблем, за който ще пиша.

В Личните съобщения горе графичката с процентите заети от общата квота на съобщенията, като е над около 95%, завършва на нов ред краят ѝ. Доста ме дразни тва, щото откакто се помня ЛС кутията ми е почти винаги пълна над 95%.

Просто краят на графиката пада на нов ред и става крива хава, просто визуално дразни.

Сега как е? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сега как е? :bgrin:

Добре е :) , ама мисля, че това решава проблема само за известно време, докато се понапълни инбокса :bgrin:

Някой CSS ще да е повредата според мен :) .

Link to comment
Share on other sites

Добре е :) , ама мисля, че това решава проблема само за известно време, докато се понапълни инбокса :bgrin:

Някой CSS ще да е повредата според мен :) .

Аз си мисля евентуално да е нещо от скин-а. Така или иначе скоро мислим да обновим към по - нова версия. Нека да видим дали тогава ще се оправи и тогава ще го мислим. Все още се работи по въпроса с липсата на Edit бутона при Members+ групата. Така и не намерихме опция и логично обяснения защо се получава така :unsure:. Ако ти хрумне някаква идея...

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля евентуално да е нещо от скин-а. Така или иначе скоро мислим да обновим към по - нова версия. Нека да видим дали тогава ще се оправи и тогава ще го мислим. Все още се работи по въпроса с липсата на Edit бутона при Members+ групата. Така и не намерихме опция и логично обяснения защо се получава така :unsure:. Ако ти хрумне някаква идея...

Мда, от ЦСС-а на скина ще да е. Това не е толкова належащо.

 

Леле, сега виждам, че наистина нямам Edit бутон, защо ми се струва че доскоро имах...

Идея едва ли, ако с пермишъните не може да се оправи, вероятно е бъг, с IPB не се занимавам много много.. Кога е изчезнал?

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с друг скин? Спомням си, че преди време Мидекс имаше проблеми с бутоните, а се оказа, че просто браузъра му е кеширал от предния скин грешни бутони (картиниките им) за съответната функция на борда. Да не е нещо такова пак се получило - след вкарването на тоя коледния скин...

 

едно насилствено обновяване на кеша на браузъра?

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n не е проблем със скин или браузър.

 

Нещо по пермишъните.

Кои пермишъни. С Dreamer се ровихме из настройките и така и не намерихме от къде се настройва. Единственото което има като опция е след колко време да нямаш право да си редактираш мнението. Примерно да се сложи нещо като 15 минути и след това време да не можеш да го променяш. Даже сравнявахме как са настроени различните групи и нямаше разлика. Лошото е когато потърся в нет-а за този проблем. Явно не си формулирам добре това което търся. Резултатите които ми връща са написани из разни форуми и просто някой си е редактирал мнението. Така търсачката индексира думите IPB, Ivision, edit, problem, missing. Вероятно ще минем на варианта с повторно създаване на групата.

Link to comment
Share on other sites

ACP-Management-Manage User Groups?

Това предполагам е първото, което са видели, но в крайна сметка какво е правено, че да изчезне тоя бутон?

Имам инсталиран 2.3.6 локално, непреведен, в опциите гледам и аз това Edit time restriction (in minutes)?, което по default е 5. Да не е сетнато на нещо != 0, или вместо нула да сте написали О (буквата) ? :bgrin:

Там има и Can edit own posts... с тия радиобутони понякога човек трябва да се звери там..

Link to comment
Share on other sites

Това предполагам е първото, което са видели, но в крайна сметка какво е правено, че да изчезне тоя бутон?

Имам инсталиран 2.3.6 локално, непреведен, в опциите гледам и аз това Edit time restriction (in minutes)?, което по default е 5. Да не е сетнато на нещо != 0, или вместо нула да сте написали О (буквата) ? :bgrin:

Там има и Can edit own posts... с тия радиобутони понякога човек трябва да се звери там..

Наистина това беше първото място което беше проверено. Сложено е на 0. Специално даже направих опит да го изтрия и да запаметя настройките. Все още го няма този бутон. В тази версия на форума не виждам опция за редакция на собствените мнение. Има опция за редактирането на собствените теми. Отворихме в 2 прозореца един до друг настройките на различните групи и сравнявахме. Абсолютно никаква разлика няма. Голяма мистерия е :huh:.

Надявам се poznai да чете темата и да даде някоя идея.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за другите, аз вече имам edit бутон :D

Всички си имат. Решението беше да се добави като втора група Members. Мислих си, че втората група има по - голяма роля от първата. Явно съм грешил. Взима най - доброто и от двете. Така има възможност за редакция именно заради втората група. Всичките преимущества на + си ги запазваш :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

може ли на PF3 скина да махнете фрейма където бяха рекламите от гугъл, така и така е празен - само взима място.

Link to comment
Share on other sites

може ли на PF3 скина да махнете фрейма където бяха рекламите от гугъл, така и така е празен - само взима място.

Не мога да ти дам категоричен отговор. Вероятно ще стане съвсем скоро. След обновяването на версията би трябвало да се оправи и този проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pmfull1.gif

Това не е от този форум в момента, на друго място ми е така, но не ви ли прилича на нещо особено тази графика... наклонено надясно :bgrin: .

Ква беше тая CSS бъгня, явно от години я влачат, не че ме дразни особено, ама ми се струва невероятно тъпо тоя бъг. Правил съм подобни графички, начинаещ може да го направи да се показва коректно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много се радвам, че и двете религиозни теми са затворени. Искам да изкажа благодарността си към модераторския екип, като го казвам напълно откровено. Силно се надявам форума да не се превръща в поне за религиозна пропаганда, както и никога да не стане поле на религиозни сражения и борба за надмощие между въображаемите приятели на милите ми колеги участници.

 

Темата, пусната от моя милост беше чиста форма на провокация и бях готов да си понеса за нея и warn и mod режим.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Прецених че такива теми като цяло могат само да провокират разправии и проблеми. Затова затворих и двете теми. За твоята тема ми беше пределно ясно че е с идеята да покаже, че другата тема не и е мястото във форума, но исках все пак да изчакам преди да я затворя. Идеята беше, дали все пак няма да излезне някакъв що-годе нормален спор, в който всеки да намери отговор на въпроси свързани с религията, но както винаги всичко опираше до меренето на кой му е по-голям, начело с екс-колегата ни Овърмен. Не че другите останаха по-назад, но той напоследък се опитва по-скоро да провокира хората, отколкото да пише нещо друго. Негов проблем, не е моя работа какво е довело до сегашното му поведение. Знам само че няма да търпя подобно поведение дълго. Това важи за всички останали. Ами това е по въпроса с религиозните теми във форума. Повече такива теми няма да има и няма да се толерира пускането на подобни. Лек ден.

Link to comment
Share on other sites

Не винаги ми излзиа така но е доста често :angry1 Ползвам Google Chrome очевидно.

Тъй като в скрийншота си дал само част от екрана на форума, би ли дал скрийншот от най-горната част на същата страница?

Link to comment
Share on other sites

Било от Options на поста и от там избирам Display Mode да ми е на Linear +. Нямам идея защо всеки път различно ми го дава. Сега го нагласих да видим дали ще се смени отново.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да се изключи онова изключително дразнещо менюнце при Edit на мнение?

Много ме дразни че трябва като цъкна на Edit, да цъкам още веднъж на едно от двете Quick Edit, и там другото.

Примерно аз винаги ползвам нормалния едит (не-аяксовия).

А като едитвам често, и ме дразни. Не видях опция в панела си.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...