Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тука ли се писаха предложенията?

Spoiler tag, youtube/metacafe/myspacetv/etc video site tag да показва клипчетата като такива, а не като препратки.

Link to comment
Share on other sites

Тука ли се писаха предложенията?

Spoiler tag, youtube/metacafe/myspacetv/etc video site tag да показва клипчетата като такива, а не като препратки.

Подкрепям с две ръце, два крака и две уши. Даже от няколко дена смятах да предложа тази идея. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Нещо проблем ли има със сайта? Днеска нещо не ще да го отваря.

виж в темата за бт.врзру.цом вено нещо споменава че му правят проблем от хостинга.

Link to comment
Share on other sites

Друг въпрос. На какво се дължи проблема, след постване на ново мнение, да почва да цикли?

Как може да се оправи, ако зависи от потребителите, или ако е от настройки на форума или проблем като цяло нещо на сайта, кога ще се махне?

Link to comment
Share on other sites

Май в "какво ви минава през главата" още няколко човека споменаха, че имат този проблем. И не е от браузъра, защото и с ИЕ го прави като проблем.

Link to comment
Share on other sites

И при мен го има. Зацикля дори и при съобщенията. Като зацикли обаче, отварям нов таб и виждам, че мнението ми е пуснато вече, а при мен още си цикли на изпращанет.

 

П.П. Мисля, че с Fast Reply, тоя проблем го няма.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Или ако дадеш preview и тогава Post - май става по-бързо. Обаче от време на време при мен започна да се оправя.

Link to comment
Share on other sites

От билзо 2 седмици имам проблеми с достъпа до сайта-първо нямах достъп за около седмица...това продължи някаъде до вторник,когато можех пак да влизам в сайта за около ден...след което отново се изгуби до днес.Някой може ли да ми каже нещо проблема при мен ли е или сайта нещо не е У ред ? :P

Link to comment
Share on other sites

От билзо 2 седмици имам проблеми с достъпа до сайта-първо нямах достъп за около седмица...това продължи някаъде до вторник,когато можех пак да влизам в сайта за около ден...след което отново се изгуби до днес.Някой може ли да ми каже нещо проблема при мен ли е или сайта нещо не е У ред ? :P

 

Нещо проблем ли има със сайта? Днеска нещо не ще да го отваря.

 

виж в темата за бт.врзру.цом вено нещо споменава че му правят проблем от хостинга.
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен за тук ли ми е идеята, но защо не се сформира един подфорум "Зимни спортове"?

Аз лично съм вече доста назад с материала, след като не съм карал ски от близо 7-8 години (а борд - никога), но предполагам, че във форума има доста скиори, бордисти, както и може би някой-друг фрийрайдър...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Има ли някъде статистика кой колко пъти е влизал/излизал във/от форума?

Аз през ФФ гледам статистиката на страницата, колко пъти съм я посетил. Но това е за един компютър. Може да ти даде поне малко информация.

Link to comment
Share on other sites

Отново отварям въпроса с емотиконките. Не знам толкова сложно ли ще е откъм софтуерно изпълнение, но определено има липси и излишъци.

Давам примери. Иконките :D :laughing: :woot са прекалено еднотипни. Да не кажа дублиращи. Да не говорим, че последната почти не се ползва.

Иконките :ph34r: B) :wir поне по мои наблюдения са доста рядко използвани.

Най-простата емотиконка, покрай една далечна коледа й поникна шапка на дядо мраз, която отдавна според мен е expire-нала. Мисля си, че би било по-добре да е обикновена усмивка, а не някакви коледно-тематични отклонения, но това си е лично мнение

 

Според мен също така има няколко сериозни тематични липси.

Иконка от типа "rolling on the floor laughing", истеричен смях, или от сорта на icon_rofl.gif, icon_roll2.gif, lol_002.gif концептуално липсва. А не е да кажеш, да няма случаи, в които би се ползвала.

Иконка от типа "bowdown", прекланяне, "евала", icon_bowdown.gif също така липсва. И също съм убеден, че би влезнала доста сериозно в употреба.

Също си мисля, че иконки като долните биха се ползвали, а липсват:

icon_agree.gif icon_drunk.gif clap.gif lolup.gif icon_thefinger.gif

 

Знам, че целта на форума не е да се превръща в комикс, но пък откъм иконки е постен, поне според мен. Едва ли би навредило едно освежаване.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гледам темата с проблеми в bt.wrzru.com е затворена, та да попитам тука.

В началната страница wrzru.com си седи списъка с последни игри. Доста е старо последното прделожение, но как да е. Обаче, като се опитам да избера торента да се сваля ми дава Not found.

Дори да го намеря през тракера - пак същото. Описанието, коментарите си седят, ама торента го няма като файл. В същото време гледам, има нови торенти, което значи, че не е спрян нещо.

Някакви идеи защо е така, и защо темата за тракера е затворена даже и без съобщение.

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм изчаткал или има някакъв странен проблем при търсенето на кирилица? Резултатите, които получавам, нямат нищо общо с това, което търся...

Link to comment
Share on other sites

Явно нещо е сдало багажа, аз пък не мога да пращам лични съобщения. Един потребител ме помоли та пиша на модератор, че днес не може да си влезе в ъкаунта, ама няма как :blink:

Link to comment
Share on other sites

В последните 2 дена има проблеми с акаунтите на доста от потребителите на форума. Ако имате някакви проблеми ми изпратете лично съобщение. Възможно е да не можете да влезете в акаунта си. Ако е такъв случаят ми изпратете писмо до netrootbg@gmail.com.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...