Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

style_images/<image directory>/folder_editor_images/css_rte.css

 

.rte-option-panel
{
display: none;
float: left;
text-align: center;
margin-bottom: 5px;
}

тва float: left; може да се разкара..

 

Не е от float-left. По-скоро трябва да се зададе фиксирана ширина на div-чето, а другия див и той да му се оправи малко стила че да не е залепен. Ще го погледна аз по-късно само някой админ да има желание след това да го качи...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми харесва новия форум, но имам някои въпросчета:

Защо не мога да си кача снимка?

Ще има ли чат?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

има, но не работят

както не работи и падащото меню от ника в темата, откъдето също може да се извеждат

 

poznai при теб работят ли ?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е малко странно още, но мисля че е въпрос на свикване. Шрифтовете (особено този за в заглавното поле на цитатите), не ми харесват. Другите неща хората са ги казали по-горе :)

Link to comment
Share on other sites

При мен си работи.

 

и при меня работают.

 

черната тема рулз. преди имаше една на poznai - много ми липсваше от както я махнаха. сега съм доволен, че има пак подобна.

 

Side Panel-а е просто разкош. разкарах го веднага. почти всичко от него което може да му потрябва на човек го има изведено на бутони в редактора за постване. Даже и любимите на някои смайлита, дето ораваха света за тях, че не можело да се скролват в сайд панела...

Link to comment
Share on other sites

тоя фрости директно трябва да се изтрие и като потрябва да се сложи версията му за този форум

а разширеното търсене от нормалните скинове на 2.3 се вика от допълнителния линк, който ти излиза като се отвори сърча при натискане на бутона

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам, че като се махне float: left от споменатия файл, празното място изчезва, при писане на пост.

 

EDIT:

Това ли имате предивд?

Цък

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Да. Не работят (т.е. излиза някакво меню с почти нищо вътре и седи някак странно) само ако се гледа топика като нелогнат потребител, но тогава е ясно те опциите явно са си достъпни само за логнати.

Link to comment
Share on other sites

bulforum2.jpg

 

bulforum3.jpg

 

tedy, ако си ен БГ език, не очаквай да виждаш всичко от форума - този превод не е за 2.3

 

п.с.: атачнатите хави на ov3rm4n аз не ги виждам. Сигурно само определени групи го могат :)

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Ползвам .. ба ли го кво е, гледам English е в дропдауна долу :) . Преди не се сещам, май на Бг ли да ми беше.... не знам, аз вчера цъкнах изтриване на всички куки от тоя форум, че мислех, че едни хави са нещо от куките..

 

Поне сега бутона Едит си го има..

За атачмънтите вероятно някоя опция има.

Link to comment
Share on other sites

Поне сега бутона Едит си го има..

За атачмънтите вероятно някоя опция има.

има.., на пермишън маската на групата, за всеки форум дали може да точат качените хави от +саджиите :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...