Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва ми стругар да изработи 4 шайби, но понеже ще се вграждат в окачването на автомобили ми трябва да са от някакъв материал с добра якост.

Да ме насочи някой?

Link to comment
Share on other sites

...

Хосте,пробва ли смесителя вече ?

А иначе да питам дали някой е имал проблем с пощата на абв. Днес сутринта влизам и гледам че кутията ми празна...всички писма изчезнали безкрайно :) Проверих влизанията последните дни...нищо съмнително.От съпорта казаха че нищо не могат да направят...

Link to comment
Share on other sites

Ужас.

Аз сега проверих, нямам такъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

Ами смесителя по злощастно стечение на обстоятелствата го закупих точно след като си измих колата. Сряда-Четвъртък ще пиша... ще изчакам да се замърси и да го пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Ще може ли захранване Fortron 400W да издържи тази конфигурация:

GB Z87-HD3 /1150,

8G DDR3 1600,

I5-4430 /3.0G/6MB/BOX/LGA1150,

GTX650 TI 2G D5

Link to comment
Share on other sites

Уж трябва да е достатъчно, минималното за това видео е 400W. Ако нямаш много дискове, не би трябвало да имаш проблеми

Погледни дали PSU-то има захранващи кабелчета за видеото, ако на видеото са му нужни такива. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако захранването е ново, а не някакво подритвано 5-6-годишно, ще издържи, ама не клоквай нищо, че си на ръба. Ако е старо, пак ще държи, но аз бих го заменил при първа възможност.

Arpa, тези карти са с 1 6-пинов захранващ.

Link to comment
Share on other sites

Уж трябва да е достатъчно, минималното за това видео е 400W. Ако нямаш много дискове, не би трябвало да имаш проблеми

Погледни дали PSU-то има захранващи кабелчета за видеото, ако на видеото са му нужни такива. :)

Ако говориш за 6пин. буксичката която се включва в картата - да, има такава. Имам два харддиска на компа.

В една тема за ЮПС-и четох, че горепосочената конфигурация в IDLE режим изразходва 120W, а в гейминг режим с тежка игра на макс настройки изразходва 220W, което ми навя едни спомени, че този тип Фортрон покриват на 90% тези ватове и запазваха стабилната си работа, което ме изненада, че още се произвеждат и предлагат и си държат почти същата цена както преди 8г., със 120мм. охлаждане.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам един преобразовател? не съм сигурен как се казва, та, една джаджа дето преобръща тока от 220 на 110 волта и си я ползвам доволно над година, обаче последно време нещо много почна да бражди (като електрожен горе - долу) и се чудя това браждене може ли да се разкара по някакъв начин и дали това е предизвестие, че ще издава багажа, че ако ми изгори техниката която захранва и трябва да се хвърля от някъде :sad1:  

Link to comment
Share on other sites

Предизвестие е ,че сдава багажа. Малко вероятно е да ти навреди, по-скоро ще изгори, но това е като да хвърляме боб... По-добре си купи нов.

Link to comment
Share on other sites

Да ми препоръчате хубав минерален басейн,близо до Пловдив,който да работи вечер (без Хисар)

 

Освен Велинград и Ветрен Дол другаде по-наблизо не се сещам

Link to comment
Share on other sites

В стрелча преди работеше денонощно басейна и беше супер. Само дето последно съм ходил преди 4-5 години.

Link to comment
Share on other sites

Магазина срещу Молдавия - има всичко от този вид. Има и един на Жан Жорес, но там купувам крачета, амортисьори и колела, не съм се заглеждал за кошчета. В първия 100% има.

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа доставка до България за 12лв, ако го изпратиш до адрес в Англия.В случай, че доставката ти Англия продавач-Англия получател е безплатна още по добре за теб.Получавам пратки от Англия ако не 4ри пъти в месеца, то задължително по 2 пъти.Пратките идват за 6 дена, спрямо изпращането.Тоест товари се в uk в понеделник и пристига в събота.

 

Turn off this option! LT26i using Xparent BlueTapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...