Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, пробвах доста, исках да си изтегля Little miss sunshine, но въобще не мога да опра до замунда - непрекъснато ми дава bad gateway...


За Замунда или нещо от Замунда? Иначе линкът е zamunda.se

Благодаря ти много, ще опитам пак... 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча добър Keylogger?

http://zamunda.net/details.php?id=229128&hit=1 по-стара версия е, но не дава грешка седмица след кракването, тази е много лека и дори да я настроиш на всяко натискане на ЕНТЕР да прави снимка, пак не лагва. Добре разгледай опциите за невидимост и промени и запомни клавишната комбинация при която се отваря панелът.

http://zamunda.net/details.php?id=339124&hit=1 тази е с по-лесен интерфейс, но също си върши работата.

 

На който и да е от двата кейлогъра, погледни формата и пикселите на снимките на десктопа които прави, защото с цел да олекотят програмите не са вкарали допълнителна обработка на изображението и ако си на Уайдскрийн няма да се разчита нищо. Виж си резолюцията на декстопа и раздели на 2 и такива парамеетри сложи на програмите.

Пробвай двете защото незнам с каква антивирусна си, защото някой ги разпознават като хакове.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

В коя от фирмите мога да намеря хубава термопаста за процесор? И да не е най-добрата, пак ще ми свърши работа де.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде телефон на добър ел. техник(ако е в кичука още по-добре), че имам малко дребна работа по ел. инсталацията, а не е за моите ръце :shy:

Link to comment
Share on other sites

В коя от фирмите мога да намеря хубава термопаста за процесор? И да не е най-добрата, пак ще ми свърши работа де.

 

Точно преди 5 минути си поръчах по нета. ;) Разбира се преди това изчетох и изгледах 100 ревюта с тестове и данни на поне 50 вида термопасти, тъй като далеч не всички дават добър резултат.

Иначе от Пловдив досега съм купувал от JAR, Викиват и ако не се лъжа - от ЕРА. Не е задължително да е сребърна - само гледай термалното съпротивление да е поне около 0.1 ℃-in2/W, а проводимостта да е 3 W/m-K или повече....разбира се ако ще я ползваш за нещо, дето не грее чак толкова, работа ще ти свършат и пасти с по-слаби характеристики.

Link to comment
Share on other sites

Поръча си по нета ама не даваш линк?

 

______________________________

Айде дай линка де?! Кво се стискаш?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде телефон на добър ел. техник(ако е в кичука още по-добре), че имам малко дребна работа по ел. инсталацията, а не е за моите ръце :shy:

 

0888523332 - Ники. Много е добър, но не очаквай да е евтин. 

Link to comment
Share on other sites

Понеже в кино "Арена Фламинго" последно съм ходил, когато още се казваше "Кочо Чистеменски", някой знае ли залата дали е климатизирана добре, защото утре или другиден смятам да отида да се поизмъча малко с 3D-то на Z-тата...предполагам, че имат повече от една зала, но конкретно ме интересува тази, в която пускат 3D-тата.

 

world_war_z_38192.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ми климатизирана е но аз там не съм ходил откакто стана арена :D Май онова кино в мола е по-добре от фламингото.

Link to comment
Share on other sites

Понеже в кино "Арена Фламинго" последно съм ходил, когато още се казваше "Кочо Чистеменски", някой знае ли залата дали е климатизирана добре, защото утре или другиден смятам да отида да се поизмъча малко с 3D-то на Z-тата...предполагам, че имат повече от една зала, но конкретно ме интересува тази, в която пускат 3D-тата.

Не ходи там. Аз останах много разочарован от посещението си на последния Черен Рицар.

 

Екрана е над нивото на очите, малък е, имаше дефект, в единия ъгъл, който направо ми избоде очите цял филм. За звука не помня, защото тоя дефект не ми даде мира. Една жълта дъга, дали от лампата на апарата, дали от нещо зад екрана или върху самия екран - не разбрах, но не ми даде мира.

 

Иди с в Синема Сити като пич и това е. Аз там го гледах този филм. Сядаш на 6-ти ред и си си супер.

Link to comment
Share on other sites

Идеята беше да "прескоча" до фламингото, понеже ми е на едната крачка, но щом не си заслужава, ще яхна колата и ще отида до синемата. Казваш 6-ти ред ама в коя зала, че го дават в няколко или няма значение...

Link to comment
Share on other sites

Евтин, скъп?

Вече Някой ли ми е името? Или не ми знаеш номера, да ти се не знае :P

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Идеята беше да "прескоча" до фламингото, понеже ми е на едната крачка, но щом не си заслужава, ще яхна колата и ще отида до синемата. Казваш 6-ти ред ама в коя зала, че го дават в няколко или няма значение...

 

1-ва зала. По-напред като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Евтин, скъп?

Вече Някой ли ми е името? Или не ми знаеш номера, да ти се не знае :P

:lol:

Еми... Не знам - ти ми препоръчай, пък ако не ми по джоба, ще ти се обидя и ще те питам пак... Намусено. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам и аз - кой е най-свестният хотел в Хисар. Аугуста не ми хареса последния път като бях. Във една от стаите на санаториума си прекарах страхотно преди 7-8 години а тогава дори не беше ремонтирана но причината не беше стаята, а жената с мен, но това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Ами тогава бяхме в един апартамент но приличаше на старо комунистическо жилище с тежките завеси и т.н. Сега ако са го ремонтирали може да е по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...