Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Понеже в кино "Арена Фламинго" последно съм ходил, когато още се казваше "Кочо Чистеменски", някой знае ли залата дали е климатизирана добре, защото утре или другиден смятам да отида да се поизмъча малко с 3D-то на Z-тата...предполагам, че имат повече от една зала, но конкретно ме интересува тази, в която пускат 3D-тата.

 

 

Не си го причинявай...нито с киното,нито с филма :)

Link to comment
Share on other sites

ПилИнца, някой от вас да е ползвал някога програма, която не позволява презаписването на двд-та? Потърсих в нетЯ за такова нещо, но повечето неща са за преодоляването на тази защита. Имаше и няколко платени програми като PTProtect и Protectburn, но няма как да дам близо 5к лева за такава програма, която предлага определена бройка "предпазени" двд-та и след това лиценза й се изпарява, а имайки предвид, че понякога в месеца записвам по над 200 двд-та, лиценза й при мен бързо ще изчезне :).

Та ако някой знае таквоз нещо, да споделя. Няма проблем да ме упъти и към платена версия (еднократно и завинаги), няма да откажа и торент тракер :).

Link to comment
Share on other sites

Да попитам ако съм изпратил нещо през Еконт с наложен платеж, как да разбера дали ми е платено за стоката и кога мога да си взема парите ?

Link to comment
Share on other sites

Ще ти пратят и СМС, когато трябва да си взимаш парите. Иначе с номера на товарителницата, в нета може да проследиш пратката и получателя, като я вземе там ще е отразено.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Благодаря, а не би ли трябвало ако е отказана пратката да се свържат с мен същия ден за да ми съобщят за това ? За пръв път изпращам така и затова толкова питам.

Link to comment
Share on other sites

Да попитам ако съм изпратил нещо през Еконт с наложен платеж, как да разбера дали ми е платено за стоката и кога мога да си взема парите ?

Да речем, че днес си изпратил кока... стоката по Еконт, утре твоят дилъ... човек я взима и другиден към 9 сутринта ще получиш смс да си разчистиш сметките вземеш парите от Еконт след 11:30. По принцип това е стандарта. :)

Иначе пратката може да си я следиш по всяко време, ако имаш регистрация в сайта им. http://www.econt.com/

 

PS. На Мидекс тъй като е спИцЯлен му звънят лично. :P

Link to comment
Share on other sites

PS. На Мидекс тъй като е спИцЯлен му звънят лично. :P

 

Често ползвам Еконт или Спийди, офисите им са ми на 1 крачка и вече се познаваме и с едните, и с другите ; освен SMS-те,  2 пъти се е случвало да ми звънят лично и не е било заради познанството.

 

 

А ти, вместо да се правиш на оригинален, вземи проучи малко и ще разбереш за "кучето на Еконт" - пускат го да души всяка пратка и като усети в някоя от тях кока или друга благинка, пратката се отваря и съдържанието отива за лична употреба в офиса...така че по Еконт няма далавера да пращаш такива мат'ряли. :woot

 

Link to comment
Share on other sites

В коя фирма конкретно,могат да ми изрежат от плексиглас две такива формички за вентилатора. http://www.overclockear.com/foro/showthread.php/9479-TT-Big-Typhoon-para-1155?s=e371142b7a3c0ccae808eafb15604386

Зографа ул Георги Бенев 9 . Но ще ти отрежат и главата. Но пък имат всякаква дебелина плексигласи. А също и Мето в  кв Смирненски.("Методи Кълчищаров" ЕТ изделия от плексиглас гр. Пловдив бул. "Хаджи Димитър "№42. Тел.: 0888/576 859) При него нещата са малко по нормални и човека работи за себе си. Кажи квартал да те пратя за по лесно. Ако пък не те мързи и имаш материал пробвай се сам.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички, които се включиха!

Интересуват ме и двете планки, предна и задна, от Кичука съм.

Може да се изреже, но е играчка пък и трябва специален нож и ще стане гадно, а е на видимо място.

В какъв формат трябва да са размерите които ще нося, става ли от книжен формат или трябва да е с вектори.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Как да видя защо един сървис не се стартира.Искам да го дебъгна.

В event-а пише:

 

The service did not respond to the start or control request in a timely fashion.

 

Пробвах с ntsd -p [PID for spoolsv] -g -G , но там излиза кои dll и exe зарежда без да връща грешка...

 

П.С. Става дука за къстъм сървис, който до сега си е работил нормално.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Разгледай логовоте на самият app който се опитваш да пуснеш като сървис, там ще има повече инфо.

И изобщо опитай да стартираш апп-а ръчно, може да получиш по-смислена грешка. 

Link to comment
Share on other sites

Разгледай логовоте на самият app който се опитваш да пуснеш като сървис, там ще има повече инфо.

И изобщо опитай да стартираш апп-а ръчно, може да получиш по-смислена грешка. 

 

Ами няма логове (криво са го писали, явно за да си просят пари при подобна случка).Ръчно също не стана, но пък успяхме да го подкараме с преинсталиране на дотнет-а.Просто ми е интересно има ли начин за дебъг, ако друг път ми се наложи.

Link to comment
Share on other sites

Ами това е начина. Първо си минаваш през всякаквите уин логове - app, system, security. Ако няма нищо смислено там, трябва да се види самият апп дали не поддържа разни дебъг модове, или да има начин да му се разреши да прави лог, и съответно по-детайлен такъв. Стартирането през команд промпт помага понякога, защото може да ти покаже разни опции, или ще видиш как точно забива. Всъщност през команд промпт е начина да видиш дали екзето си има и разни променливи които да ползваш. 

Но става ли дума за забиващ апп, вече не го разглеждай като сървис, а като стандартно апче. 

Link to comment
Share on other sites

Ами те са 3 сървиса към един апп които служат за сродни неща (и трите бяха свързани с принтирането чрез този апп.)

Ясно мерси все пак за инфото ;)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ауа, момци, тряат ми 30-тина ТУРБО ефтини флашки. Няма значение колко са големи, ако ще и 512-ки да са. Цената е определяща. Щото тряа да кача 1 файл на шлаката и да я подаря... И поради този факт не знам дали мога да го пусна у "купувам", щото е пряко с търговска цел, а у....

 

Или ако някой знае нещо - да каже....

Link to comment
Share on other sites

Иване, грешно разбираш точка 12А - тя се отнася най-вече за "Продава", нищо че лично аз добавих навремето и "Купува", заради една временна вълна на тарикатене и в този раздел. Така че си пусни спокойно темата в "Купува", пък ако съм на кеф довечера, ще ти хакна и един временен БАН за неправилно тълкуване на правилата. :bgrin:

 

П.П. Още повече че твоят случай не е системен - търсиш еднократно малко по-голямо количество флашки за подаряване/раздаване.

Link to comment
Share on other sites

Преди време имаше възможност за сваляне на клипчетата в youtube-сега не я откривам.Гювеча ли свърши или се е изместила тази опция в поредното пренареждане на интерфейса?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...