Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тези 12 лв. ми се струват доста относителни, в смисъл че ако си поръчам 2 тениски е едно, а ако си купя 4 спирачни диска за колата е съвсем друго...би трябвало да е обвързано с теглото.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Естествено, че не.Аз съм си преценил горе долу колко тежи един електронен четец.Обади ми се, когато искаш да си поръчаш дискове и ще ти ги сметна.

@По принцип се калкулира и на обем и на тегло.Ако имаш лимит в килограмите и надвишиш със съвсем малко обема, то тогава ще ти го сметнат на обем.Така поне правят българите превозващи от Англия.

Ние ползваме немска фирма имаща договор с българска такава. 

Edited by marty979
Link to comment
Share on other sites

Да попитам някой поръчвал ли е от Англия с посредник ? И заслужава ли си ? Става въпрос за един e-reader. 

 

Аз редовно ползвам.Доставят на 2.40 за кг.

Да не правя реклама, пусни в google и ще намериш поне 2 фирми които имат офиси в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аз за еконт се сещам но мисля че доста по-скъпо от 2-3лв взимат. Но са куриери. 

 

Продавача що не ти го прати през Royal Mail Signed For - това е препоръчана пратка - за 6-7 лири идва по пощата и ти го дават само срещу подпис. 

Link to comment
Share on other sites

При компютърните захранвания с 24пин конектор имат един кафяв кабел, който не мога да намеря на едно по-старо 20пин захранване, но иначе и разположението на кабелите в 20пин частта при съвременните захранвания и при това старо е едно и също с изключение на липсващата четворка, която е едно към едно с 4пин конектора който влиза в дъното горе в ляво от процесора.

1. Каква е ролята на кафевия кабел, защото на старото захранване има червен.

2. От кой магазин мога да си набавя, че до сега където и да съм питал или не ме разбират или нямат:

- 4пин конектор за дъно (горе в ляво)от процесора;

- 4пин конектор (мъжки и женски или смесен такъв) за останалите неща в кутията като вентилатори и прочее

- 6пин конектор за захранване на PCIе видеокарта.

- кабели със същото сечение и характеристика за компютърно захранване.

Link to comment
Share on other sites

Ми не работни маратонки нещо такова.С мека подметка.Мисля си че маратонки за тичане също ще станат.Видях едни намалени от 49 на 16 евро ама магазина е на майната си :( 

Link to comment
Share on other sites

това го прочетох, стори ми се някак невъзможно да няма транспорт до летището : )))
благодаря ви за бързите отговорите

Link to comment
Share on other sites

Най-добре им звънни утре и ги питай, защото информацията изглежда стара на тоя сайт. Едно такси ще ти вземе 15лв до там.

Link to comment
Share on other sites

това беше и идеята на въпроса ми - по-скоро някой, ако се е сблъсквал с проблема да сподели. Таксито е ясно, дори по-малко ще излезе.....

Link to comment
Share on other sites

това беше и идеята на въпроса ми - по-скоро някой, ако се е сблъсквал с проблема да сподели. Таксито е ясно, дори по-малко ще излезе.....

Пътувам всеки работен ден приблизително в тази посока. Сутрин към 7 ако те устройва - ще те закарам.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, това са Reebok RealFlex Transition. Около $50 са в Амазон. ;)

Аз докато не премеря обувки не взимам. Последно в магазина на адидас мерих 25 различни модела и нищо не си хареса. В магазина на Nike мерих 8-9 докато си харесам 1. Така на вънщен вид всичките са готини.
Link to comment
Share on other sites

Аз докато не премеря обувки не взимам. Последно в магазина на адидас мерих 25 различни модела и нищо не си хареса. В магазина на Nike мерих 8-9 докато си харесам 1. Така на вънщен вид всичките са готини.

Марката е само една: Oakley

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...