Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

 

А някой може ли да ми отговори на въпроса?

Възможно ли е да са ти включени и жичния и безжичния интерфейс? А ако забраниш единия?

 

 

 

 

 

 

Откъде да си намеря 2-3 броя такива шестограмни микровинчета?

 

П.П. Снимките се увеличават след цъкване:

 

c807c173f704de9e.jpg

c731004da6c7a2fe.jpg

 

Наричат се стоперни винтчета.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

За единия ми иска пин. И не. Само безжичния е включен в момента  и пак го показва.

Link to comment
Share on other sites

Откъде да си намеря 2-3 броя такива шестограмни микровинчета?

 

П.П. Снимките се увеличават след цъкване:

 

c807c173f704de9e.jpg

c731004da6c7a2fe.jpg

 

И аз търся от много време насам!!! Галин знае къде има и се скатава! 

Link to comment
Share on other sites

Дедо пак чете през ред...имаш ли представа за габаритите на това, дето го търся...че и милиметри за сверка даже съм сложил...?

Link to comment
Share on other sites

И аз търся от много време насам!!! Галин знае къде има и се скатава! 

Ако почерпите ще ви кажа :)

 

П.п. Аве, маруло! Нали преди време пак ме беше питал за такова и ти казах точно къде да отидеш!?

Link to comment
Share on other sites

Дедо пак чете през ред...имаш ли представа за габаритите на това, дето го търся...че и милиметри за сверка даже съм сложил...?

Добре де, подобни са там :)
Link to comment
Share on other sites

Дедо пак чете през ред...имаш ли представа за габаритите на това, дето го търся...че и милиметри за сверка даже съм сложил...?

 

Не чете през ред - точно за това и аз търся такива - на две от бравите ми липсват.

 

Добре де, подобни са там :)

 

СЪЩИТЕ са. Чичо Пламен просто явно не знае.  :laughing:

 

=========================================================

 

Галицин - не се прави на стрелнат, казвай къде са! Ще черпим, това не е проблем. 

Link to comment
Share on other sites

Абе съберете си палеца и показалеца на 1мм, погледнете пред "дупката" и тогава пак се обаждайте...

 

Хайде като за старци. Понеже си нямам 1 тон работа нали.... И снимки да правя...

 

0o01.jpg

 

Показал си размери 2 и 3 мм. Ето точно този моят е 3мм. 

 

Още спам ПАК в тая тема ще има ли?

Link to comment
Share on other sites

Показал си размери 2 и 3 мм. Ето точно този моят е 3мм. 

 

Още спам ПАК в тая тема ще има ли?

 

Да, на моята снимка е по-малък...и не съм показал два винта, а само един. А и спамът се трие от модераторите - ти да не си забравил, че си такъв? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, не е по-малък, освен ако не си сляп. Ако е един и същ, то е все 3мм. Но той така и така е некадърно сложен и сниман.

Само че НЯМА да свалям моя и да го налагам на метър и да го снимам. Никакъв шанс. 

Link to comment
Share on other sites

Не, не е по-малък, освен ако не си сляп. Ако е един и същ, то е все 3мм. Но той така и така е некадърно сложен и сниман.

Само че НЯМА да свалям моя и да го налагам на метър и да го снимам. Никакъв шанс. 

 

Язък, таман се надявах да се амбицираш и да си разглобиш цялата врата. :pirate

 

...и не е 3, вгледай се хубаво....две и половина и си стискаме ръцете?

 

771e40568407e1e1.jpg

 

Сега к'во, ще подкупваме ли Гадински, че да ни каже къде има такива....

Link to comment
Share on other sites

За това ти казах, че има и 2.5 и 3, може би и още 15 размера. Аз на вратите имам два вида - 2.5 и 3. А тук снимката е толкова некадърна - и едната и другата, че едва ли ще се разберем. Така че майната му. 

Link to comment
Share on other sites

Язък, таман се надявах да се амбицираш и да си разглобиш цялата врата. :pirate

 

...и не е 3, вгледай се хубаво....две и половина и си стискаме ръцете?

 

771e40568407e1e1.jpg

 

Сега к'во, ще подкупваме ли Гадински, че да ни каже къде има такива....

 

Ето от тук. Има от пиле... болт :D

Link to comment
Share on other sites

Кажете някаква програма или метод да "оправя" по някакъв начин една флашка, че нервите ми се скъсаха от глупави и некомпетентни хора. Става въпрос за флашка, която е или развалена, или е тръгнала да се разваля или не е форматирана от много време, а в нея има към 1200 снимки, 1000, от които или не се отварят, или изкарват някакви зелени,сини, червени и всякакви други черти по част от снимката или по цялата такава. Интересно е, че част от тях на thumbnail-a се виждат нормално, но като ги отворя са в киреча отвсЕкъде. Според мен е кауза пердута това, което съм тръгнал да правя, но ...

Link to comment
Share on other sites

Кажете някаква програма или метод да "оправя" по някакъв начин една флашка, че нервите ми се скъсаха от глупави и некомпетентни хора. Става въпрос за флашка, която е или развалена, или е тръгнала да се разваля или не е форматирана от много време, а в нея има към 1200 снимки, 1000, от които или не се отварят, или изкарват някакви зелени,сини, червени и всякакви други черти по част от снимката или по цялата такава. Интересно е, че част от тях на thumbnail-a се виждат нормално, но като ги отворя са в киреча отвсЕкъде. Според мен е кауза пердута това, което съм тръгнал да правя, но ...

И според мен.Най-вероятно просто влашката е взела-дала... Не знам ако опиташ с нещо от рода на Recover my files дали няма да помогне.

А иначе файловете/снимките с каква големина са?

 

Ееее, най-после един човек да не върти и суче и да иска (като някои :evil ) да го черпят, за да каже. :bowdown:

Ще черпя! :beerchug

;) нп

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ееее, най-после един човек да не върти и суче и да иска (като някои :evil ) да го черпят, за да каже. :bowdown:

Ще черпя! :beerchug

 

Не бързай, че аз доста съм пазарувал там, но стопери не съм мернал.  :laughing:

 

Дано да има и да спасим положението!

 

Кажете някаква програма или метод да "оправя" по някакъв начин една флашка, че нервите ми се скъсаха от глупави и некомпетентни хора. Става въпрос за флашка, която е или развалена, или е тръгнала да се разваля или не е форматирана от много време, а в нея има към 1200 снимки, 1000, от които или не се отварят, или изкарват някакви зелени,сини, червени и всякакви други черти по част от снимката или по цялата такава. Интересно е, че част от тях на thumbnail-a се виждат нормално, но като ги отворя са в киреча отвсЕкъде. Според мен е кауза пердута това, което съм тръгнал да правя, но ...

 

Моите съболезнования... И все пак щом показва нормални тъмбове може би има някаква надежда. Физически повреди има ли? 

Link to comment
Share on other sites

Кажете някаква програма или метод да "оправя" по някакъв начин една флашка, че нервите ми се скъсаха от глупави и некомпетентни хора. Става въпрос за флашка, която е или развалена, или е тръгнала да се разваля или не е форматирана от много време, а в нея има към 1200 снимки, 1000, от които или не се отварят, или изкарват някакви зелени,сини, червени и всякакви други черти по част от снимката или по цялата такава. Интересно е, че част от тях на thumbnail-a се виждат нормално, но като ги отворя са в киреча отвсЕкъде. Според мен е кауза пердута това, което съм тръгнал да правя, но ...

Забравяш. Те може да са изкопирали няколко директории и при копирането да са ги намазали но thumbnails.db файла да се е копирал успешно другите да са омазани.
Link to comment
Share on other sites

Между другото - може да пробваш да отвориш с някакъв по-сериозен текстов редактор, като notepad++ някоя от снимките и да разгледаш началото ѝ. И да го сравниш с някоя нормална. Преди време един младеж така фиксна проблеми по едни снимки...

Тончетирио - със самия кондензатор - във ВикиВат, Квазер, Конрад. Така търсиш ;)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Между другото - може да пробваш да отвориш с някакъв по-сериозен текстов редактор, като notepad++ някоя от снимките и да разгледаш началото ѝ. И да го сравниш с някоя нормална. Преди време един младеж така фиксна проблеми по едни снимки...

 

Тончетирио - със самия кондензатор - във ВикиВат, Квазер, Конрад. Така търсиш ;)

Мне, грешиш, има разлика въпреки параметрите, като температура и качество.

Link to comment
Share on other sites

И според мен.Най-вероятно просто влашката е взела-дала... Не знам ако опиташ с нещо от рода на Recover my files дали няма да помогне.

А иначе файловете/снимките с каква големина са?

Тази програма позакърпи малко насраното положение. Благодаря :beerchug Въпреки че все още копирам (вече близо 8 часа), а преди и това не искаше, май ще успея да извлека към 90% от информацията. Лошото е, че много голяма част от снимките са перманентно повредени, но все пак по-добре от нищо. :)

Ти намери ли си джаджата за звуковата карта? :)

 

Моите съболезнования... И все пак щом показва нормални тъмбове може би има някаква надежда. Физически повреди има ли? 

Физически повреди няма, но жената, която ми даде флашката, хич не е компетентна и пере едно към гьотере. Кофти, че голяма част от снимките й за последните 3 години са заминали, ама шанс.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...