Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой имал ли си е вземане даване с радио за кола Pioneer 140ub? Нещо не ебава да ми прави random на дисковете и usb-то с mp3-ки. Уж избирам random, а то продължава да ги праска по ред на номерата с папките.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

....

 

Ей затова не ме кефи идеята всеки един въпрос да се слага в тая тема и на хората отворили нова тема с въпрос в правилният раздел, да се дърпат ушите все едно са бутнали базата данни на форума.

 

Защото от 3 страници си говорите за градинарство.

 

Някой имал ли си е вземане даване с радио за кола Pioneer 140ub? Нещо не ебава да ми прави random на дисковете и usb-то с mp3-ки. Уж избирам random, а то продължава да ги праска по ред на номерата с папките.

 

Упътването си го прочел предполагам? Тогава значи е дефект.

Link to comment
Share on other sites

Ей затова не ме кефи идеята всеки един въпрос да се слага в тая тема и на хората отворили нова тема с въпрос в правилният раздел, да се дърпат ушите все едно са бутнали базата данни на форума.

 

Защото от 3 страници си говорите за градинарство.

 

 

 

Упътването си го прочел предполагам? Тогава значи е дефект.

 

А ти реши да влезнеш и да напишеш мнение дето също няма нищо общо с темата, нищо че се опитваш да го представиш едва ли не като такова.

Link to comment
Share on other sites

А ти реши да влезнеш и да напишеш мнение дето също няма нищо общо с темата, нищо че се опитваш да го представиш едва ли не като такова.

 

Абсолютно никаква връзка с темата няма мнението ми, но не намерих по-добро място да го напиша след като нагледните примери са точно отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Излишно е да коментираме безсмислени казуси. Ангеле точно ти не се обаждай, че не знам колко пъти си правил говорилня от тая тема в страници, та се е налагало и забележки да правя.

Link to comment
Share on other sites

Някой да си е купувал скоро реплики на маркови парфюми?Ако да, от къде и какво им е качеството (външен вид, издражливост и т.н.)?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да видя един до друг последните модели на Samsung и HTC (но искам и трите HTC One да ги видя един до друг)

 

Последния модел на самсунг е галакси с 2. Него ли искаш да видиш? Хтц оне х в ония магазин до авеню го нямаше в понеделник. Хтц оне С го няма в българия още. Хтц оне В го имаше в един онлайн магазин, но той е леко несравним с другите 2, та не знам какво искаш да му гледаш.

 

Виден пак с грешна информация. Тцтцтц. Прави впечатление обаче увереността с която говори. Confidence is key!

Link to comment
Share on other sites

Честно казано - бабината ти трънкина, момче. Не се научи кога да млъкнеш, че да не се излагаш!

 

Ники пита къде може да види всичките модели на двете марки накуп.

 

Понеже скоро бях там поради СЕРВИЗНИ ПРИЧИНИ (които знаеш), пообиколих докато чаках, та ми направи впечатление, че де що има от двете марки е изложено, заедно с таблетите.

 

Ако си много отворен дай да сложим по 50 лева къде е в момента сервиза на М-тел, а?

Link to comment
Share on other sites

Tочно HTC One *.* исках да видя заедно с галакси 2 (въпреки че чакам да излезе тройката и ще мисля)

Ти не кандиса на телефон, да му се не види. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Хтц оне С го няма в българия още.

 

Цели два са вкъщи...

 

Баси, да идва събота, че да се размажа в Рила.

Link to comment
Share on other sites

Магазин-сервиза на М-тел до Авеню - мисля всичко има изложено...

Там са възможно най - некадърните техници на които можеш да попаднеш. Преди 4 месеца имах проблема с телефона. По - точно с мрежата на ментел, но те решиха да обвинят телефона. Най - вече защото не е купен от тях. Явно не знаеха, че е с международна гаранция и те са представителя в Бг...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано - бабината ти трънкина, момче. Не се научи кога да млъкнеш, че да не се излагаш!

 

Ники пита къде може да види всичките модели на двете марки накуп.

 

Понеже скоро бях там поради СЕРВИЗНИ ПРИЧИНИ (които знаеш), пообиколих докато чаках, та ми направи впечатление, че де що има от двете марки е изложено, заедно с таблетите.

 

Ако си много отворен дай да сложим по 50 лева къде е в момента сервиза на М-тел, а?

 

Ти, който разнасяш словото на "млъкни, че да не се излагаш", не си се научил кога да млъкнеш, че да не се излагаш, а на мен говориш.

 

Ники е написал какво пита. Иска да види One S, One X, One V. Не иска да види всички модели на марката. А дори да искаше, в тоя магазин дето го прати - ги няма. Ти дори не знаеш кои са моделите на марката! Там няма дори един елементарен Sensation XE!

 

Tочно HTC One *.* исках да видя заедно с галакси 2 (въпреки че чакам да излезе тройката и ще мисля)

 

Те са просто несравними. Изобщо няма какво да ги гледаш. One X/One S са 2 пъти по-бързи. One X има HD резолюция на екрана. И двете HTC-та са с по-добра изработка. Камерите им са по-хубави в пъти. Изчакай да обявят Galaxy S 3 на 3-ти Май, но ще трябва да чакаш още преди да го пуснат в продажба.

 

Цели два са вкъщи...

 

От къде ги купи и за колко пари, защото искам да си взема тоя телефон.

Link to comment
Share on other sites

Там са възможно най - некадърните техници на които можеш да попаднеш. Преди 4 месеца имах проблема с телефона. По - точно с мрежата на ментел, но те решиха да обвинят телефона. Най - вече защото не е купен от тях. Явно не знаеха, че е с международна гаранция и те са представителя в Бг...

 

Изживяват се като топ мастъри, но навремето ми съсипаха една Нокия 6210, за което имахме зверски скандали. Самочувствието им е на ниво... направо не знам как да го определя колко високо. Последния път пак щяхме да се изпокараме, но реших, че все още няма основателна причина. Откровено казано се притеснявам да им оставям техника, въпреки че обслужиха доста прилично C905-цата преди 2 години... Между другото там основните разправии са да се пребориш за собствената си гаранция. ВСЯЧЕСКИ се опитват или да се измъкнат от нея, или да ти я отменят. Има една особвено нагла очилата кокошка, която едва ли не те посреща с "гаранцията ви отпада"....laughing1.gif

 

Ники е написал какво пита. Иска да види One S, One X, One V. Не иска да види всички модели на марката. А дори да искаше, в тоя магазин дето го прати - ги няма. Ти дори не знаеш кои са моделите на марката! Там няма дори един елементарен Sensation XE!

 

От приказките ти реших, че се опитваш да обясняваш как не е там официалният сервиз на М-тел. По простата причина, че послдено това потвърдих изрично на Ники. А както казах - видях много модели на двете марки там докато чаках, не съм ги раглеждал поединично, но толкова много не съм виждал по другите им магазини. Ти не виждам да си го насочил към някъде, където ги има ми се струва....

Link to comment
Share on other sites

От приказките ти реших, че се опитваш да обясняваш как не е там официалният сервиз на М-тел. По простата причина, че послдено това потвърдих изрично на Ники. А както казах - видях много модели на двете марки там докато чаках, не съм ги раглеждал поединично, но толкова много не съм виждал по другите им магазини. Ти не виждам да си го насочил към някъде, където ги има ми се струва....

 

Защото никъде ги няма. Как да го насоча?

Link to comment
Share on other sites

Изживяват се като топ мастъри, но навремето ми съсипаха една Нокия 6210, за което имахме зверски скандали. Самочувствието им е на ниво... направо не знам как да го определя колко високо. Последния път пак щяхме да се изпокараме, но реших, че все още няма основателна причина. Откровено казано се притеснявам да им оставям техника, въпреки че обслужиха доста прилично C905-цата преди 2 години... Между другото там основните разправии са да се пребориш за собствената си гаранция. ВСЯЧЕСКИ се опитват или да се измъкнат от нея, или да ти я отменят. Има една особвено нагла очилата кокошка, която едва ли не те посреща с "гаранцията ви отпада"....

Точно там имах проблеми и аз. При мен обаче телефона не е закупен от България. С международна гаранция директно от Епъл е. Най - интересното е, че имаше проблеми само в мрежата на ментел. На всеки друг оператор и в роуминг си работи без проблеми. Можеш да си представиш как тъпо гледаха когато им занесох телефон без никакви документи. Култов момент беше когато дойде шефа на сервиза да ми каже да са им покажел гаранционна книжка :bowdown:. Отне ми време да им обясня, че такова нещо само в Бг съществува. Накрая им разпечатох фактура на плащането и така смениха телефона. Цялата история е по - дълга, но ме мързи да я описвам в детайли. Иначе с голяма надежда бях, че ще ми откажат гаранционно обслужване. После не е истина какво обещетение щях да искам от Епъл.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...