Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Повтаряш упражнението докато не осъзнаеш, че има и други неща за правене :)

 

Другия вариант - взимай една кофа сладолед, пускай някъв сълзлив филм и... питай woman.bg к'во се прави :D :D

 

Бъзикам се де :) Просто си трябва време. Всеки минава през такъв момент рано или късно. Колкото до тоя човек - слагаш го в "Шит листа", пък белким се осъзнае къде се е насрал. Лошото е, че щом веднъж се е осрало положението, дори и за момент да се оправи, пак ще се стигне до лайната. Никой не казва, че е лесно, но живота продължава със или без нея. От теб зависи какво ще направиш със себе си ;)

 

 

 

Да, боли по-малко, но не се забравя...

Именно, няма начин да се забрави такова нещо.То остава за цял живот.

Тончо, универсална рецепта как по-бързо да отмине, поне част от болката...ми просто няма.Просто не забравяй, че винаги ще има утре. :P Клише, но вярно такова.

Както се изрази Чистача, веднага в "шит листа" и главата горе.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Повтаряш упражнението докато не осъзнаеш, че има и други неща за правене :)

 

Другия вариант - взимай една кофа сладолед, пускай някъв сълзлив филм и... питай woman.bg к'во се прави :D :D

 

Бъзикам се де :) Просто си трябва време. Всеки минава през такъв момент рано или късно. Колкото до тоя човек - слагаш го в "Шит листа", пък белким се осъзнае къде се е насрал. Лошото е, че щом веднъж се е осрало положението, дори и за момент да се оправи, пак ще се стигне до лайната. Никой не казва, че е лесно, но живота продължава със или без нея. От теб зависи какво ще направиш със себе си ;)

 

 

 

Да, боли по-малко, но не се забравя...

 

От "Другия вариант" ми олекна спонтанно одеве на работа и успях да изтърча до тоалетната, то затова и изфирясах, преди да се издам. Кофти е когато си изградиш имидж като на Щирлиц и в следващия момент - тъжен, и нали знаеш, падналото дърво всеки го сече, такива са хората. А тук е по друга бира, перфектна тема, за всякакви въпроси, на никого не пречиш и винаги се намира някой да ти отговори и най-важното - никой не те познава.

За "забравянето" също си прав и то как да забравишм като абсолютно същото ми се случи и миналата с малка разлика в датите :D

Link to comment
Share on other sites

За "забравянето" също си прав и то как да забравишм като абсолютно същото ми се случи и миналата с малка разлика в датите :D

 

Ако е било със същия човек - ти си за онождане :)

Link to comment
Share on other sites

Ако е било със същия човек - ти си за онождане :)

 

Не естествено.. В случая беше по засвет. Виж, би ли обяснил на непросветеният човечец, какво означава "онождане" :laughing: . Напиши ми на лични, за да не спамим

Link to comment
Share on other sites

Виж, би ли обяснил на непросветеният човечец, какво означава "онождане".

Лечебен масаж. Задължително се използва в комбинация с крем "Кураж". Гарантирано ще помогне в описаната от теб ситуация ;).

Link to comment
Share on other sites

Ton4o, няма според мен лесен начин да забравиш предателството. Ако сте развалили калимерите съвсем, опитай да я замениш с нещо друго.

Не е задължително да е обезателно любов, някаква сходна различна близост бих потърсила на твое място. Нали знаеш, че всяка раздяла е вид малка смърт?

Когато хората си купуват куче, са наясно, че си вземат една драма, че това животно все някога ще умре болезнено...

Т.е. това са думи на великия Джордж Карлин, можеш да видиш част от този стенд ъп тук:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ktp-Zsm25dU

 

А аз искам да кажа, че болката от предателството е не по-малка от навиците, които имаш с тази жена.

Съветът ми към теб е да опиташ да промениш тези навици, това малко помага, поне при мен.

Edited by Triti
Link to comment
Share on other sites

Какво правите когато сте предадени от човек който обичате, когато се чувствате в безисходна ситуация.

 

Каква е ситуацията?

Може да умреш преди кучето си,просто трябва да разбереш че си сам на този свят.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Тончо, намери ли духовно лице, с което да побеседваш? Ако не си, но ти се бие път - иди до Разбоишкия манастир...Далечко е от Пловдив, вярно. Ама ще има полза.

Link to comment
Share on other sites

Колко цигари мога да си взема с мен в куфара в самолета?Едни ми казват 2 кутии,други ми казват 2 стека,трети 1 стек :confused .С Eazyjet ще пътувам ако има значение,за Англия

Link to comment
Share on other sites

някой да знае откъде може да се купи в БГ от сиренето Boursin ?

BOURSIN - http://www.boursincheese.com/

или някой онлайн магазин , който доставя до БГ?

един приятел си поръчва онлайн наденици от Германия, но в оня магазин това го няма :(

Link to comment
Share on other sites

Да сте засичали някъде из града видеотека, където да си разпродават видеокасетите? То едва ли са останали повече от 4-5 видеотеки в целия град, но все пак :)

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Щик за Манлихер, като че ли. Но може и да е берданов. Питай във форумите на Традиция.

 

Ако имаш късмет, може и да е ценен. Не го обработвай.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Нищо не викаме, защото няма база за сравнение и не знаем дължината каква е. На мен също не ми се струва да е щик за манлихера, най-малкото с тази извивка не се връзва...по-скоро е нещо самостоятелно.

Link to comment
Share on other sites

Може...1 година съм гърмял с манлихери (за инфо и радост на Гадин - през Първата световна война :bgrin:), но онези ножове, дето се слагаха нямаха такава извивка (не че ги слагахме изобщо). Вероятно този е оригинален...то си му и личи, а нашите са били няк'ви модвани, по-нови...тогава още нямаше китайски копия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Щик за Манлихер, като че ли. Но може и да е берданов. Питай във форумите на Традиция.

 

Ако имаш късмет, може и да е ценен. Не го обработвай.

 

 

манлихер е.

Ц, щик за берданка е... имам такъв в наследство от прадядо ми. Само дето на този някой се е постарал да ну огъне цевния пръстне по начин такъв, че ножката да позаприлича на сабя...

 

Може...1 година съм гърмял с манлихери (за инфо и радост на Гадин - през Първата световна война :bgrin:), но онези ножове, дето се слагаха нямаха такава извивка (не че ги слагахме изобщо). Вероятно този е оригинален...то си му и личи, а нашите са били няк'ви модвани, по-нови...тогава още нямаше китайски копия. :lol:

Абе..., ти ще си признаеш и за стрелбата ти с аркебузи по време на великата конкиста.... и за кръстоносните походи... и за Изходът на евреите от Египет..., но старческата памет не се слави с особена яснота за отдавнащни събития, та ще ти е нужно време да се сетиш...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Може. Не отричам. Но на мен много ми заприлича на манлихеров... Още повече, че има сръбски такива у нас.

 

Ред. питах - не струва много, особено в това състояние. Пази си го такъв, само питай някой знаещ, как да го консервираш, че да не гние.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Благодаря. :) Нямам никакво намерение да го продавам, на каквато и да е цена. Просто ми е интересно колко стара част от оръжие притежавам. :)

Link to comment
Share on other sites

Сложи го 1900г примерно.

 

http://www.mannliche...jie-Berdana.htm

 

http://ru.wikipedia....%B0%D0%BD%D0%B0

 

 

Ето ти за Бердана.

 

Ред. И на снимката има щик, това е основанието, да се усъмня, че е от Бердана. Но може, като се имат предвид модернизациите.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...