Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой има ли си на идея от електронни апарати за измерване на кръвното? Общите неща и аз ги знам, но ми трябва някой с повече опит за да си изкаже мнението за 2-3 апарата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Друг въпрос. Някой,който разбира от електроника? Трябва ми схема за увеличаване на напрежението към източник на светлина(LED диод). А пък ако направо ми предостави готова схема с диод и прочие, цена няма да има. Захранването се осигурява от 3бр батерии ААА или АА. То си е цяла задача де....По-нататък ще дам и някакви изисквания за лумени при диода.

 

Ред. Лумените са 350. Диодите са 7, обединени в "звездичка".

Изпрати ми на лично какво точно искаш да направиш.

 

Май намерих принципната схема. Ако някой потвърди дали е това unsure.gif

 

http://www.napravisam.bg/forum/download/file.php?id=17090

Ако правилно съм разбрал въпросът ти, не, не е това.

Link to comment
Share on other sites

Виж цената на доставката. За 1 бройка излиза скъпарско. Аз съм поръчал 5 (повече не може) на цена от 24 паунда за бройка (без доставка). 1-та може да остане обаче и ще я пусна във форума за продажба. Ако ти се чака до тогава... :)

Ми то след като това е най-бързия начин да се сдобия с играта - ща не ща, ще трябва да чакам. Само, че тъй като нямам нито карта нито нищо, мислех да я поръчам на брат ми, който живее в Англия и от там той да ми я изпрати.Така става много сложно, та ако си сигурен, че ще ти артиса 1 бройка - направо я резервирам още от сега! :)

 

Иначе, казват, че бетата ще излезе до 1-2 месеца, а играта до края на годината... до колкото може да се вярва на близард...

Link to comment
Share on other sites

Ако си чел в Диаблофанс, те казаха, че не задължават никого с това си изказване. Бетата ще излезе на следващия Близкон (май), после 6 месеца тест, после ще уволнят всички заради новата система за скиловете и ще играем играта 2012. :woot

Link to comment
Share on other sites

Диаблото от Амазон, ще ти го пратят на дата-на излизане. Кога ще дойде при теб зависи от куриера. Диабло от американския амазон 99% ще с код за сървърите за САЩ. От британския ще е с кодове за европейските сървъри.

Link to comment
Share on other sites

Ми то след като това е най-бързия начин да се сдобия с играта - ща не ща, ще трябва да чакам. Само, че тъй като нямам нито карта нито нищо, мислех да я поръчам на брат ми, който живее в Англия и от там той да ми я изпрати.Така става много сложно, та ако си сигурен, че ще ти артиса 1 бройка - направо я резервирам още от сега! :)

 

Иначе, казват, че бетата ще излезе до 1-2 месеца, а играта до края на годината... до колкото може да се вярва на близард...

 

Ами не съм сигурен. Точно това е. Просто имам съмнения, че ще артиса.

Link to comment
Share on other sites

Ако си чел в Диаблофанс, те казаха, че не задължават никого с това си изказване. Бетата ще излезе на следващия Близкон (май), после 6 месеца тест, после ще уволнят всички заради новата система за скиловете и ще играем играта 2012. :woot

Дано изобщо не си прав, защото нещо много се зарибих напоследък и искам да излиза вече. През 2 часа проверявам форума на Бнет дали не са я пуснали. Мисля, че няма да издържа така още 1 година.... :)

 

 

Диаблото от Амазон, ще ти го пратят на дата-на излизане. Кога ще дойде при теб зависи от куриера. Диабло от американския амазон 99% ще с код за сървърите за САЩ. От британския ще е с кодове за европейските сървъри.

От британския ще да е...

 

 

Ами не съм сигурен. Точно това е. Просто имам съмнения, че ще артиса.

Ок. Аз ще си го поръчам.

 

Мерси на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако скоро е минимум 1 година, значи да. По-скоро заложи на Heroes VI, доката от близард се натутат да пуснат Диаблото

HMM 6 официално е обявена а излизане на 08.09.2011. Няма как диабло да го изкарат по-рано.

Мхх онзи ден в ел. им магазин беше тази дата - 8.9, сега на сайта им гледам обявено 13 октомври 2011. Ако знам какво става...

Ще поживеем, ще видим. Ама после излиза Skyrim, надявам се и SWTOR, та стана една... :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

HMM 6 официално е обявена а излизане на 08.09.2011. Няма как диабло да го изкарат по-рано.

Мхх онзи ден в ел. им магазин беше тази дата - 8.9, сега на сайта им гледам обявено 13 октомври 2011. Ако знам какво става...

Ще поживеем, ще видим. Ама после излиза Skyrim, надявам се и SWTOR, та стана една... :)

Точно това и аз казах, че е по-добре да захванеш НММ 6, отколкото да чакаш за Д3

Link to comment
Share on other sites

Точно това и аз казах, че е по-добре да захванеш НММ 6, отколкото да чакаш за Д3

Ммм, гледах някви клипчета и скрийншоти от 6-цата. Имам чуството, че са я омазали като 4-ката. Взели нещо от предишната добре направена версия, и напляскали някви тъпотии, дето си мислят, че са хубави. Ама като знам, че най-вероятно са питали само корейци... Ще взема да я пропусна тази и да си остана на добрите 3 и 5.

Link to comment
Share on other sites

На стадион "Пловдив". Където е триъгълникът, паркинг или каквото там се води. Мисля, че работят и в неделя.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

На стадион "Пловдив". Където е триъгълникът, паркинг или каквото там се води. Мисля, че работят и в неделя.

Триъгълник :confused?

Link to comment
Share on other sites

Не знам триъгълници ли или други геометрични фигури, но намерих едно местенце на улица Екзарх Йосиф 17. Явно е некакъв нов хостел, който се нарича Bike Hostel. Цената им е 3лв/час като за 8 часа цената е 12лв

Link to comment
Share on other sites

Триъгълник :confused?

 

Иииииии, ама как обичам някой да ми се д*рви, само защото днес е станал с г*за нагоре, да знаеш...

Завиваш наляво по бул. "Копривщица", минаваш автомивката, навлизаш към входа на стадиона, каква фигура има там, направена като градинка, заобиколена от коли, т.е. около нея се ползва като паркинг?!?!??!?!?!?!?!?!?!

 

3671099u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ама по принцип и де факто, нали знаеш...

Щях да съм милионер, пък имам две ку*ви вкъщи...

Link to comment
Share on other sites

Принципно му казват остров, но щом си рекла триъгълник ще му викаме вече.

 

Аааа, к'во? Понеже днес цял ден ме нямаше...за жени ли нещо си говорите? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа, к'во? Понеже днес цял ден ме нямаше...за жени ли нещо си говорите? :lol:

По-скоро за на жените триъгълниците, но май вече се разбраха. :lol:

Link to comment
Share on other sites

То жените вече отдавна нямат триъгълници, а всевъзможни други формички като сърчица, линийки или за още по-лесно - нищо. :devil

 

 

Едит: Упс, сори - чак сега видях, че съм в другия раздел...досега си мислех, че пиша в темата с лаф-моабета...:shy:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си на идея от електронни апарати за измерване на кръвното? Общите неща и аз ги знам, но ми трябва някой с повече опит за да си изкаже мнението за 2-3 апарата.

 

Ванка, купуваш си OMRON. Представител и продавач е аптеката срещу Държавна болница. Апарат без компромиси и грешки, на който може да вярваш без притеснения. Никакви боклуци тип гривна, общо взето всичко друго е компромис...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...