Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой има ли си на представа дали ще работи библиотека Иван Вазов в Понеделник.

Съмнявам се, нали е неработен ден.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся хора,членуващи в партия,неправителствена организация,учители,лекари,служители в публичния сектор,община,полицаи,журналисти, които са склонни да помогнат с кратко интервю.Става въпрос за момче,който учи в Швеция и е тук за да пише дипломната си работа и прави конкретно проучване.Ето защо търси гореспоменатите хора,за да проведе кратко интервю с тях. Моля, ако някой може да помогне,да се свърже с мен на ЛС :) Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Привет! =]

Aм сетих се да питам - нали едно време имаше една компания, която купуваше апартаменти на възрастни хора и им даваше "част" от парите, а после всеки месец им даваше нещо като "пенсия"..а когато човека почине му взимаха апартамента..Сетих се, какво стана с тази компания? Какво да направя..това се сетих да питам.. =]

Link to comment
Share on other sites

здраейте,нуждая се от безжично озвучаване за всекидневната , какво ще кажете за това http://www.amazon.co.uk/Samsung-YA-SBR510B-Surround-Bluetooth-Connection/dp/B001DXIUW8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1303751305&sr=1-1-catcorr като непретенциозно решение ?

Link to comment
Share on other sites

Колко върви смяната на зимни/летни гуми и къде да ги сменя?Казаха ми, че по 10лв на гума ама нещо ми се вижда доста...

 

На мен ми взеха 26лв. до Хирургиите : Сваляне на 4-те зимни , слагане на летните в/у старите джанти , баланс, монтаж на летните.

 

т.е. 6,50лв. на гума , отне им 15-20мин.

Edited by REDLINE
Link to comment
Share on other sites

На мен ми взеха 26лв. до Хирургиите : Сваляне на 4-те зимни , слагане на летните в/у старите джанти , баланс, монтаж на летните.

 

т.е. 6,50лв. на гума , отне им 15-20мин.

 

И ми е на близо, супер ( това е кръстовището на дясно и после пак в дясно нали? )

Мерси ;)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

USB->PS2 мога да ти подаря... PS2->USB аз не съм виждал (то че има - има ама общо взето е излишно)

Не просто не ми се дават 10 лв като имам работеща клавиатура.Преди имаше в Мултирама,но пък беше към 5 лв защото е с 2 жака...

Link to comment
Share on other sites

Може ли софтуерно да се направи Caps Lock бутонът да включва само когато се задържи продължително време (напр. 2-3 секунди), че вече ми писна като пиша нещо на лаптопа и го засегна случайно, чак след 1 минута да установя, че съм изписал 5 изречения само с главни букви...:pirate ......и защо по дяволите са го сложили на толкова "удобно" място, все едно че през 1 минута ми се налага да пиша нещо само с главни букви....:angry:

 

 

P.S. Както между другото и шибания Windows windows-key.gif бутон - точно между 'контрол'-а и 'алт'-а...

Link to comment
Share on other sites

P.S. Както между другото и шибания Windows windows-key.gif бутон - точно между 'контрол'-а и 'алт'-а...

 

Новата ми клавиатура има едно копченце дето го изключва тоя бутон, за да не го натискаш по време на игра.

Link to comment
Share on other sites

Shift+F3 обръща големината на буквите, които си маркирал...

 

Ваньо, светът не се ограничава само с M$ Word - кажи ми как ще го направя в лисицата например....или дори в ноут-пада?

 

Виж тук

 

 

Сега ако кажеш как става и на XP, цена няма да имаш, понеже не ми се минава на Виста, само за да си блокирам клавиша. :P

 

Всъщност 100% някой някъде го е написал в нета, но точно сега нямам време да се ровя....май ще се наложи обаче...

 

Едит: Намерих, бързо стана...

Link to comment
Share on other sites

Някой от форумчаните ще се подвизава ли на Националната Спортна Панорама? Ако да - аз съм в шатрата на Федерацията по спелеология, на 28 и на 30, обадете се ей. :)

Сайт на събитието - http://www.nsp.bg

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае магазин за техника втора употреба, интересуват ме хладилници, в частност?

Link to comment
Share on other sites

Ако няма някакви промени ей тука имаше магазин за хладилници втора ръка:

 

 

unledio.th.jpg

 

В другия случай питате батко си Галин.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае магазин за техника втора употреба, интересуват ме хладилници, в частност?

На Петко Д. Петков след IV РПУ има магазин, в който продават всякаква бяла техника, даже и на изплащане дават.

Link to comment
Share on other sites

ако отида в Globul, с гаранционна карта издадена на друг човек, сте ми я признаят ли при нужда ?

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...