Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой да има познат, който скоро ще се прибира от САЩ? Трябват ми 2 опаковки хранителни добавки. Спешно е. Моля някой ако има възможност, да пише.

 

Ангеле, защо не ползваш куриер ако е толкова спешно? Баба ми си идва на 26-ти май, по рано нямам пристигащи tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангеле, защо не ползваш куриер ако е толкова спешно? Баба ми си идва на 26-ти май, по рано нямам пристигащи tounge.gif

 

Перфектно е! Дали ще може да ми помогне?

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че въпроса е задаван, но беше отдавна и не ми се рови из темата...Та, коя е песента и кой е изпълнителя, от рекламата на Глобул, която пускат по телевизията?

 

П.П.Намерих я.Всъщност търсех тази от рекламата на Германос.

Madcon - Begin. :music

http://www.youtube.com/watch?v=8YVrnLa8V8M

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да намеря варовикови камъни. С пореста структура, може надупчени, необработени безформени с големина до 30см (може и по-големи, ще си ги счупя). Да не са плътни, тези които са плочи не ми вършат работа. Колкото по-надупчени по-добре. Прилагам примерни снимки.

 

limestone400.jpg

Rock_Ocala_Limestone.jpg

limestone.jpg

CLselect.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пробвай на околовръстното. По цялата яка между Коматево и Асеновградско шосе има фирми, които продават камъни

 

Там погледнах, но камъните им са за алпинеум и не са варовик ... а и са толкова обрани че нищо не ми хвана окото. По-скоро в някоя фирма, която обработва варовик, ако им карат големи блокове и те си режат плочите, да взема от отпадъците :unsure: Сещам се само за Монолит, ама там наблягат на мрамор и гранит и не съм видял необработени блокове.

Link to comment
Share on other sites

Там погледнах, но камъните им са за алпинеум и не са варовик ... а и са толкова обрани че нищо не ми хвана окото. По-скоро в някоя фирма, която обработва варовик, ако им карат големи блокове и те си режат плочите, да взема от отпадъците :unsure: Сещам се само за Монолит, ама там наблягат на мрамор и гранит и не съм видял необработени блокове.

За каква цел ти трябват тези камъни? Ако размерът не е от голямо значение и ти е важна порьозноста, тогава отиди до магазин "Скалар" - до профсъюзният дом и си купи коралови парчетии (продават ги на килограм). От това по-чист и по-порест варовик... здраве му кажи!

Link to comment
Share on other sites

Точно за тази цел ми трябват, за която ги продават в магазин Скалар (и другите подобни магазини). Обаче там цената им е умножена по 2,3,4 ... Иначе имам и предложения за скромната сума от 20 лева / килограм (около 20 см камък) с вид точно като за аквариум ама ... и като ми трябват десетина такива камъни ... Въпроса е да е от фирма, която го ползва (или го продава) за други цели, че иначе цената ... А иначе се срещат най-вече в северна България и по морето но и двете са ми далечко.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, на новия Firefox 4.0 как да си направя бутоните за Reload и Homepage да са си на старите места, именно най-вляво, до Back и Forward? Че сега всичко е пръснато и ме дразни адски.

Също още един подобен въпрос. На другия ми ПС не позволява да се отварят нови подстраници от "+" - чето, но ако си задържа десния бутон на мишока върху нещото, което искам да отворя, си го отваря в нов подпрозорец. Защо бе, да му се не знае само така работи?

 

Аз да се самоцитирам, че никой не ми каза нещо по въпроса... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

View > Toolbars > Customize

 

после директно с мишката влачиш бутоните по местата, които искаш да им зададеш ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз да се самоцитирам, че никой не ми каза нещо по въпроса... :unsure:

 

Аз все още не съм инсталирал четворката, но тъй като предполагам, че принципът е същия - не става ли с "drag and drop" от менюто за настройка на лентите с инструментите?

 

Едит: Забавих се с пускането на този пост, че пишех ЛС през това време...host отговори първи. ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

16-ти път, майка и баща. Направих го. Ама по друг начин действах преди. Мерси, момчета.

А за другия проблем идеи?

Link to comment
Share on other sites

Аз да се самоцитирам, че никой не ми каза нещо по въпроса... :unsure:

Може ли такова отношение! :cry Още на предишната страница съм ти отговорил! :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

16-ти път, майка и баща. Направих го. Ама по друг начин действах преди. Мерси, момчета.

А за другия проблем идеи?

Google Chrome, според мен това е отговора и на двата ти въпроса. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Може ли такова отношение! :cry Още на предишната страница съм ти отговорил! :cry :cry :cry :cry

 

Оле, съжалявам, не съм видяла. Благодаря за своевременния отговор. От тия камъни съм ти изпуснала поста.

Явно възрастта си казва думата и имам нужда от очила.

А вие ми да ми събирате по левче на човек за хубави очила с диоптър, че аз съм бедна касиерка...

 

Google Chrome, според мен това е отговора и на двата ти въпроса. :beer:

 

Тц, докато не оакат Мозила тотално, не я сменям. Ние с нея сме си стари дружки. Майка ми и баща ми ползват Хром, ама не ме радва хич.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

Ще ви помоля да помогнем на една дама.

Проблемът се състои в това, че жената трябва до 15 дена да си напусне апартамента и трябва да направи няколко неща:

 

1. Има голяма колекция от класическа литература и научна класическа фантастика в 80-90 книжчици също и други, който го интересува ще се сети и името. Жената така или иначе ще напусне апартамента и имайте на предвид, че книжата ще ги купите на по-малко и от символична цена, дори някой ще ви дойдат и бонус, жената далеч не е дребнава.

 

2. Книжата са на една секция, която също трябва да бъде разкарана. Секцията е огромна, цяла стена, цялата по нея, правена е по поръчка от орех преди години, но е запазена, не е изтрита. Тя е подарък, безплатно, за този който се навие в срок да я разглоби.

 

Ако никой не желае да я веме въпросната секция, Моля препоръчайте ми фирма която ще я разглоби и отнесе, и както разбрахте самата секция е самото заплащане за работата.

 

Жената се казва Мая и телефонът и е 0882 52 31 48

Link to comment
Share on other sites

Ще ти излезе скъпо да дойде човек за толкова елементарно нещо. Освен това ако искаш да стане точно сега и веднага - не съм сигурен дали е свободен, но може да питаме.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...