Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От къде мога да си купя пожарогасител и аптечка за колата и кфи пари струват??

 

Около КАТ и на руския пазар е пълно с комплекти за кола.

Link to comment
Share on other sites

Гледай да не си вземеш прекалено евтин, защото един познат се подлъга и после му гръмна в багажника. :) Не съм сигурен от къде го беше взел.

Link to comment
Share on other sites

На бул. "Христо Ботев", около номер 120 -130 има специално магазин за пожарогасители. Жоро си взе неговия оттам. Засега не го е ползвал (опазил ни Бог), ама мисля, че е хубав някакъв. Май 20-тина лв. беше...

Link to comment
Share on other sites

Пожарогасителят ми струва 21 лв. точно от магазина на Христо Ботев около 120 130 номер. Магазина е само за пожарогасители и такива неща. Не се лъжи да си взимаш от Метро или някой мангал до КАТ ако иска да разчиташ на това нещо. С очите си видях как един от тея цигански спрейчата каза "плюв" и умря......

 

Аптечка ми донесоха от аптека Марешки и беше около 16 лв. ама вътре има дори и ножичка.Какво ли не.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

4 всесезонни и си цар на пътя.

 

Ъхъ... особено зимата в сняг недай си боже и с лед ще трябва да има и връзки с Господ или да кара малко по-бързо отколкото ходи ако сложи всесезонни втора ръка. Не стига че всесезонните са по-скоро летни и за дъжд но определено не и за минусови температури, сняг и лед ами и втора ръка при които каучука е станал още по-твърд...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

За каране САМО в Плд си стават всесезонни. Ако ще се кара зимата извън града, високоскоростно лятото - 2 комплекта си трябват, летни и зимни.

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... особено зимата в сняг недай си боже и с лед ще трябва да има и връзки с Господ или да кара малко по-бързо отколкото ходи ако сложи всесезонни втора ръка. Не стига че всесезонните са по-скоро летни и за дъжд но определено не и за минусови температури, сняг и лед ами и втора ръка при които каучука е станал още по-твърд...

 

върху голям сняг и лед и със зимни да си пак може да стане белята ако не караш внимателно. за човек който кара малко километри и много предпазливо и не може да отдели много пари всесезонните са отлични.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме притеснява че са и втора ръка а колкото повече време е минало толкова по-различна е гумата от самото начало въпреки че грайфер може и да е останал. Аз ако съм ще ида при някой свестен гумаджия да ми препоръча нещо според бюджета ми... и ако не са толкова зле задните ще взема само 2 предни...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някой да е пазарувал онлайн парфюми да препоръча сайт.Тука гледам няколко, но цените са подозрително ниски.

ДядоМраз :) ти май взимаше за жена ти, я дай мнение.

 

Сега като разгледах, на доста места има фрапиращи разлики в цените ( продукт за 65лв, на друго място се предлага за 35лв ), които явно идват от това, че артикула е тестер ( но никъде не е обявено! ).

 

върху голям сняг и лед и със зимни да си пак може да стане белята ако не караш внимателно. за човек който кара малко километри и много предпазливо и не може да отдели много пари всесезонните са отлични.

 

ще цитирам един гумаджия :) всесезонните гуми са като да си купиш всесезонен балтон :bgrin:

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Какви документи и други неща трябва да подготвя, като отивам да си подновявам личната карта ?

 

 

Внесена такса по сметка на МВР - във всяка банка ще ти дадат образец и приберат 3лв комисионна ;)

И нищо повече- снимки, акт за раждане и др. подобни ?

 

 

Имам някакъв проблем с телефона- беше му паднала батерията максимално и се беше изкючил. Заредих го, след което пробвах да го включа, но не стана. Зареждал съм го почти два пълни дни. Пробвах да отворя телефона, да махна батерията и сим картата, после пак да ги сложа, но няма ефект. Някой да има идея за какво става въпрос или да го нося на сервиз?

П.П. Ако има значение телефона е Моторола L7(SLVR).

Link to comment
Share on other sites

И нищо повече- снимки, акт за раждане и др. подобни ?

 

 

Имам някакъв проблем с телефона- беше му паднала батерията максимално и се беше изкючил. Заредих го, след което пробвах да го включа, но не стана. Зареждал съм го почти два пълни дни. Пробвах да отворя телефона, да махна батерията и сим картата, после пак да ги сложа, но няма ефект. Някой да има идея за какво става въпрос или да го нося на сервиз?

П.П. Ако има значение телефона е Моторола L7(SLVR).

Имал съм подобен проблем и причината беше че батерията е паднала под минималния си заряд и телефона не я разпознава.

Решението: директно с голи жички от подходящо зарядно допираш '+' в '+' и '-' в '-' и я възбуждаш. След като мине над минималния си заряд, телефона отново ще я разпознае и ще почне да си я зарежда...

Link to comment
Share on other sites

Имал съм подобен проблем и причината беше че батерията е паднала под минималния си заряд и телефона не я разпознава.

Решението: директно с голи жички от подходящо зарядно допираш '+' в '+' и '-' в '-' и я възбуждаш. След като мине над минималния си заряд, телефона отново ще я разпознае и ще почне да си я зарежда...

 

Предложения откъде да ги вземе тея голи жички ли ще са, зарядно ли ще е, за да го направя това наещо.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е пазарувал онлайн парфюми да препоръча сайт.Тука гледам няколко, но цените са подозрително ниски.

ДядоМраз :) ти май взимаше за жена ти, я дай мнение.

 

Не ти препоръчвам вече. Имаше един www.fragrancex.com но той е в щатите и последните поръчки ги чакахме близо месец а поръчаш ли повече или пратят ли ги по куриер моментално отиват нещата на митницата и се губи смисъла. Освен ако не е нещо което го няма тука.

 

Другия сайт от който взимахме www.strawberrynet.com също много се бавят напоследък и имат навика особено козметика като е по-намалена да си имат причини да е така (примерно остават 2 месеца до изтичане на срока на годност) при което като сложиш поне половин месец докато пристигне тука...

Link to comment
Share on other sites

Не ти препоръчвам вече. Имаше един www.fragrancex.com но той е в щатите и последните поръчки ги чакахме близо месец а поръчаш ли повече или пратят ли ги по куриер моментално отиват нещата на митницата и се губи смисъла. Освен ако не е нещо което го няма тука.

 

Другия сайт от който взимахме www.strawberrynet.com също много се бавят напоследък и имат навика особено козметика като е по-намалена да си имат причини да е така (примерно остават 2 месеца до изтичане на срока на годност) при което като сложиш поне половин месец докато пристигне тука...

 

говорих за нещо родно или по-точно за това ;)

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да купя стреч фолио?

Опаковъчно вчера си купих от една книжарница, в голямата търговия, точно до Прокредит банк се намира.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...