Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой с перфектен английски дали би се отзовал, да му метна една препоръка за проверка? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aко си изкарам ограничителна заповед срещу някой и той я наруши, полицията ще направи ли нещо по въпроса?

Би трябвало, но няма да си мръднат пръста. Преди 2-3 дена имаше предамане на тази тема в сутрешният блок по БТВ....

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея от къде мога да изнамеря програмка,която директно взима звуците от звуковата карта.Че искам да си направя една песен от myspace на мп3-ка

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как най-лесно да стигна до Цигов Чарк от Пловдив, че утре ще пътувам и ми е пълна мъгла?

 

- Най-кратко: 700fc75828973560.jpg

 

 

 

- Най-удобно: e1b87ed3bd4ac8a0.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички,

Искам да ви питам, от къде мога да изкарам сертификат за компютърно знание? Нещо като това, но като се досещате - сайтът не работи

В частност ми трябва за PHP и MySQL (и всичко, което си върви с тези неща) Или някакъв курс? След завършването му да се получава нещо като диплома или... нещо да доказва знания. Не знам точно... Явно работодателите държат много на това и за това ми трябва.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5.1 ми е полудяло - винаги си е било така. Когато стандартно работи картата всички канали си отговарят при проверка - преден десен, ляв, среда, задни ляв, десен + бас. Пусне ли се нещо бас-а въобще не играе.

 

Пусне ли се ASIO4ALL плъгин-а за WinAmp задни ляв, десен и център, бас си разменят... т.е. трябва кабелите да им се разменят защото само така им подава парилния звук - но при проверка от софруера на картата си ги дава точно объркани като се разменят. Т.е. реалния звук е правилния, картата обаче не мисли така. Като се настрои по нея, звука който получава човек е предни ляв, десен, център, задни ляв, десен, но без бас-а.

 

!??!?!?!?!?! Win7 x64 hi def audio е някакво.

 

________________

 

Няма, той директно дава звука или там каквото прави - без да го обработва, няма еквалайзери и т.н. Няма как да го пусна постоянно за вс. програми иначе нямаше да питам.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

5.1 ми е полудяло - винаги си е било така. Когато стандартно работи картата всички канали си отговарят при проверка - преден десен, ляв, среда, задни ляв, десен + бас. Пусне ли се нещо бас-а въобще не играе.

 

Пусне ли се ASIO4ALL плъгин-а за WinAmp задни ляв, десен и център, бас си разменят... т.е. трябва кабелите да им се разменят защото само така им подава парилния звук - но при проверка от софруера на картата си ги дава точно объркани като се разменят. Т.е. реалния звук е правилния, картата обаче не мисли така. Като се настрои по нея, звука който получава човек е предни ляв, десен, център, задни ляв, десен, но без бас-а.

 

!??!?!?!?!?! Win7 x64 hi def audio е някакво.

 

________________

 

Няма, той директно дава звука или там каквото прави - без да го обработва, няма еквалайзери и т.н. Няма как да го пусна постоянно за вс. програми иначе нямаше да питам.

 

А защо го използваш този плъгин?

Link to comment
Share on other sites

Ами звука е много по-добър. Не съм музикант, не мога да го обясня, но всички което се пусне през този плъгин звучи идеално - несравнимо по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че беше до края на януари (спират ти изходящите разговори), след това ще ти блокират и входящите, но февруари все още ще може да си я отблокираш, само че това е за последно. Май беше така, в нета би трябвало да има информация за това...

Link to comment
Share on other sites

На М-тел Surf пакетите за данни трябва ли да си изкарвам нова сим карта О_о? Не мога ли да прекрепя даден план към сегашния си СИМ? За тея пакети говоря http://mtel.bg/mc/pricebroadband.php? - може ли поне 1 от тях да си се прекрепи към настояща сим карта за разговори?

Link to comment
Share on other sites

А някой наскоро да си е сменял свидетелството за правоуправление, че моето изтича след месец и ми се ще да знам подробности предварително, а не да ме сюрпризират с нещо като отида там...;)

 

За категория "В" - Медицинско само то джипи-то и очен, платена такса за подновяване и актуална снимка.

За категория "С" - Медицинско, като минаваш през всички лекари, платена такса и актуална снимка.

 

Наблягам за снимката защото декември подадох снимка правена януари и ме върнаха понеже не била актуална.

 

както каза layri срокът е удължен.

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички,

Искам да ви питам, от къде мога да изкарам сертификат за компютърно знание? Нещо като това, но като се досещате - сайтът не работи

В частност ми трябва за PHP и MySQL (и всичко, което си върви с тези неща) Или някакъв курс? След завършването му да се получава нещо като диплома или... нещо да доказва знания. Не знам точно... Явно работодателите държат много на това и за това ми трябва.

 

http://www.brainbench.com е твоят сайт...

Link to comment
Share on other sites

Тази тема е широко отворена за всякакъв вид незначителни въпроси. :)

 

Предполагам, че по пазарите (конкретно четвъртък пазара) може да се намери, а аз съм купувал точно вишнево от сергиите около Бачковския манастир. Надали ще се разкараш дотам за 2 буркана сладко, но принципно точно там има изключително разнообразие от всякакви видове сладко - почти какво се сетиш, го има.

Link to comment
Share on other sites

Ей писна ми... с всеки нов релииз това Убунту става все по-нестабилно.

И тук идва въпросът... ФрееБСД 8 или опенСусе 11.2 или да си стоя на гадният прозорец и да гледам мъглата навън? XD

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...