Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичуи, как се оправяше това 66161459.jpg? Не искам текстът да е ограден в цвят.

Control Panel -> System -> отиваш на Advanced таба -> в полето на Performance цъкаш Settings -> скролваш надолу и слагаш отметка на Use drop shadows for icon labels on the Desktop

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Ами това ми беше първата работа - откачих cd-rom у-вото и всичко по USB портовете. И пак същото. А и захранването все пак е 550W...

 

 

На мен ми прилича на влошено охлаждане на процесора. Да си свалял/местил радиатора?

Link to comment
Share on other sites

Имам клипове с разширение .MOV, муви мейкъра посмъртно отказва да ги отвори. Искам само да ги поорежа.

Link to comment
Share on other sites

Имам клипове с разширение .MOV, муви мейкъра посмъртно отказва да ги отвори. Искам само да ги поорежа.

 

Споко, просто movie maker-a се е поуплашил след последния клип, който ти пратих :)

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss , често проблема е защото си разрешил "web content" на десктопа. Спри го и ще се оправи.

 

 

Откъде и каква акумулаторна отверка да си взема но да може "спусъка" като се натиска по-силно да върти по-бързо и съответно ако го натисна по-слабо да върти по-бавно. Почти съм сигурен че в Практикер преди време съм виждал такава но днес там имаше само огромни винтоверти тип пистолет а аз търся нещо съвсем малко. Примерно нещо такова

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Откъде и каква акумулаторна отверка да си взема но да може "спусъка" като се натиска по-силно да върти по-бързо и съответно ако го натисна по-слабо да върти по-бавно. Почти съм сигурен че в Практикер преди време съм виждал такава но днес там имаше само огромни винтоверти тип пистолет а аз търся нещо съвсем малко. Примерно нещо такова

 

http://bg.bosch-pt.com/boptocs2-bg/Product.jsp?country=BG〈=bg&division=gw&ccat_id=101326&object_id=16844

 

Това чудо в комплект с 2 батерии, чанта (и мисля 24 бита) мога да ти го достава за 199лв. с включен ДДС и 3 години гаранция (след регистрация по Интернет).

Макита също имат много яки неща, ама са по-скъпи...

 

P.S. Сега като се замисля, не знам дали това не беше нарушение на правилата :huh:

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

... дали това не беше нарушение на правилата :huh:

 

Това нестандартен въпрос ли беше? Отговарям - не, стига да не пренесете за постоянно алъш-вериша от търговската секция - тук.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам клипове с разширение .MOV, муви мейкъра посмъртно отказва да ги отвори. Искам само да ги поорежа.

 

Virtual dub нистаа ли?

 

За аудио дискове ползвам EAC (Exact Audio Copy)

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Има линякаква подобна на Хановете, Империя и др. игра, само, че да е на тематика космос, а не Средновековие?

 

Само Bulfleet ли е?

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Препоръка: не я започвай! В свободното си време, през ден - да ; като сериозен играч - НИКОГА!!! :excl:

:lol: :lol: :lol: Спомени, спомени. То нямаше такова положение "през ден". Щото мощно те източват.

Сега в тази erepublik се правят няколко неща и можеш да влизаш за по 1-2 мин - много малко време отнемала... Е иди ги разбери :)

Link to comment
Share on other sites

Как стои въпросът с валидността на паспортите и пътуване до Турция. Примерно искам да отида организирано с група на екскурзия за 3 - 4 дни, обаче паспортът ми изтича 2 седмици след датата, на която ще се връщам - ще има ли проблеми по границите?

 

Да. По принцип искат валидност 6 месеца след датата на заминаването.

 

Е точно това е въпросът :) Кой го иска така - служителите в туристическата агенция ли, някой така си е въобразил, на границата ли, в официални докумети ли пише, че паспортът ти е валиден с 6 месеца по рано отколкото е изписано на него, или просто ей така за презастраховане - нищо че аз отскачям за няколко дни и пак обратно?

Edited by sheep
Link to comment
Share on other sites

Как стои въпросът с валидността на паспортите и пътуване до Турция. Примерно искам да отида организирано с група на екскурзия за 3 - 4 дни, обаче паспортът ми изтича 2 седмици след датата, на която ще се връщам - ще има ли проблеми по границите?

 

Да. По принцип искат валидност 6 месеца след датата на заминаването.

Link to comment
Share on other sites

Как стои въпросът с валидността на паспортите и пътуване до Турция. Примерно искам да отида организирано с група на екскурзия за 3 - 4 дни, обаче паспортът ми изтича 2 седмици след датата, на която ще се връщам - ще има ли проблеми по границите?

 

 

 

Е точно това е въпросът :) Кой го иска така - служителите в туристическата агенция ли, някой така си е въобразил, на границата ли, в официални докумети ли пише, че паспортът ти е валиден с 6 месеца по рано отколкото е изписано на него, или просто ей така за презастраховане - нищо че аз отскачям за няколко дни и пак обратно?

http://www.mfa.bg/bg/index.php?option=com_content&task=view&id=13896&Itemid=388

Тук нищо не пише за тази валидност. По принцип и аз го знам това за 6-те месеца. Най - добре е да звъннеш в МВнР или още по - добре в някое от посолствата в Турция и да ги попиташ.

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да попитам: На кола със Софийски номер могат ли да се плащат всички неща(глоби, актове, данъци и прочие) в КАТ Пловдив. Или за всяко нещо трябва да се търчи до КАТ софия ?

Link to comment
Share on other sites

Има линякаква подобна на Хановете, Империя и др. игра, само, че да е на тематика космос, а не Средновековие?

 

Само Bulfleet ли е?

nemexia.bg е добра.Аз бях зарибил,но зарибих прекалено много и я оставих :D

 

Кажете ми някой хубав outlet с богат избор анцузи,защото днес ходих на майната си до Метро за един адидас,който се оказа,че е свършил ;(

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да попитам: На кола със Софийски номер могат ли да се плащат всички неща(глоби, актове, данъци и прочие) в КАТ Пловдив. Или за всяко нещо трябва да се търчи до КАТ софия ?

 

актовете и наказателните постановления са по постоянен адрес на водача. пътния данък е според регистрацията на собственика.

 

едит: естествено, че си прав, овърмане.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

актовете и наказателните постановления са по постоянен адрес на водача. пътния данък е според регистрацията на собственика.

 

а защо да не се плащат онлайн? с всяка банка... просто трябва да преведеш парите по правилната сметка на управлението към което те водят... данъка - по правилната сметка на съответната ТД...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Кажете ми някой хубав outlet с богат избор анцузи,защото днес ходих на майната си до Метро за един адидас,който се оказа,че е свършил ;(

 

на коматевско шосе има нов outlet на пума и адидас

от дясната страна в посока коматево

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...