Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

актовете и наказателните постановления са по постоянен адрес на водача. пътния данък е според регистрацията на собственика.

 

едит: естествено, че си прав, овърмане.

 

мерси

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дайте някаква идея за място, където могат да се съберат 60 човека делегация с преспиване + някаква механа например. Нещо като вила/хижа, не много далече от Пловдив. Много ще съм ви благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Дайте някаква идея за място, където могат да се съберат 60 човека делегация с преспиване + някаква механа например. Нещо като вила/хижа, не много далече от Пловдив. Много ще съм ви благодарен.

еко хотел Здравец

Link to comment
Share on other sites

Време за реклама - хижа "Воден камък", малко над Хисар. Топла вода на корем, евтинийка, супер кухня, големи порции. На 50-тина км. от Пловдив е.

Link to comment
Share on other sites

Ами най-добре питай в Роял, 9ball или Joss (а там някой с впечатления след ремонта, много ми го хваля?). Но не мисля, че има голям пазара за щеки втора ръка у нас.

 

А някой да има инфо за кратък справочник по поддръжка на щеки. Т.е. как да си я поддържам. Имам снукър щека 2 части и предполагам има специални препарати и т.н. - едно време толкова бях зарибен, подариха ми я колежките и за 2 години съм играл 6 пъти.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали въпросът ми е точно за тук, ама ще попитам :) : защо когато влизам във форума, всеки път трябва да си пиша потребителско име и парола, при положение, че отметката да ме запомни е натисната? ( в сайтове като арена и замунда нямам този проблем) Ако може някой по-простичко да ми обясни какво трябва да направя! Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли в Пловдив някъде, където дават смокинги или костюми под наем? Трябва ми за веднъж, а не искам да си купувам.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, днес отивам за една кафе машина, подарък. Трябва ми препоръка за нисък клас - до 200лв.

 

______________

 

Ей това ми е избора, ако някой има по-добра идея да свирка http://www.techno-mix.com/KAFEMASHINI/S-RYKOHVATKA/SAECO-VIA-VENETO-DE-LUXE-NERO.html

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Търси нещо на Саеко или Делонги, гледай да имат крема диск за цедката и не си взимай Бриел, ако случайно продавачите почнат да те лъжат, че е много хубава, аз си купих такава, за нищо не става.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив може да се намери nokia n900? Обиколих целия град и всички които попитах ме гледаха като гръмнат... Виваком,които даже го имат на сайта си,ми казаха че от ноември до сега в Пловдив са докарали само 3 бройки и то в мола декември месец и чакали за доставка от месец вече -_- По 'непотвърдена информация' те имат договор с nokia за да си пробутват програмите до 25ти с тоя телефон,но днес е 24ти и още няма в нито 1 сайт даже намек че телефона ще го има :S

 

Остава да си го поръчам от българските онлайн магазини,където естествено е 'нелегален' внос от дубай примерно :/

 

Всякаква информация е добре дошла ! :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера, след като си разопаковах новия нетбук, се оказа, че накрайникът на кабела е за английски контакт. Нямаше и указания на никакъв език, различен от английски.

Вкъщи ми се намираха преходници, и указанията си прочетох, ама не е ли противозаконно да се пускат на пазара неща, които не са пригодени за него? Компютърът е закупен от голяма верига магазини.

 

Някаква идея какви са глобите за такива търговци?

Link to comment
Share on other sites

Зависи дали е със статут "готов за употреба продукт" и какво точно трябва да включва закупната цена. Ориентирай се към КЗП - комисия защита правата на потребителите.

 

______________________

 

Моя грешка. Хем съм го разписал правилно ама съкратил грешно :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Зависи дали е със статут "готов за употреба продукт" и какво точно трябва да включва закупната цена. Ориентирай се към КЗК - комисия защита правата на потребителите.

По - скоро към КЗП трябва да се ориентира. КЗК е друго ;).

Можеш да им се обадиш за консултация. Много са учтиви.

Link to comment
Share on other sites

кажете някои форуми с обяви за продаване на лаптопи втора ръка че тук се отчаях да гледам 4 годишни модели за по 400-500 лева, за тези на по година и половина-две да не говорим :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Вчера, след като си разопаковах новия нетбук, се оказа, че накрайникът на кабела е за английски контакт. Нямаше и указания на никакъв език, различен от английски.

Вкъщи ми се намираха преходници, и указанията си прочетох, ама не е ли противозаконно да се пускат на пазара неща, които не са пригодени за него? Компютърът е закупен от голяма верига магазини.

 

Някаква идея какви са глобите за такива търговци?

 

Ако си го взела от Плезио или Мултирама - няма да се учудя, ако и клавиатурата ти не е била "надписана" на кирилица

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...