Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря ви и на двамата и за плъгина дето улеснява и за въпросния линк,улесняват от всякъде.Наистина ги има качвани по няколко пъти.но на някой потребители просто файла кат осе свали не се сваля докрая и го дава развален,явно се опитват да вкарват някакви защити,което е тъпо,понеже все пак всеки дърпа от другаде,където няма такава защита и ако всеки сайт си сложи,то вибокса ще изгори,така,че някак си не е клегиално да правят такива щуротий,било то от страна на сайта или особено от страна на ъплодери :)

 

-Може ли да ми кажете платена програма,която конвертира от всякакъв към всякакъв вид видео формат,както и да прави видео файловете на MP3,че да си ги слушам на емпИ3ката :)

-А можете ли да ми кажете програма,която да оправя и дава начин да се гледа видео файл,който преди години ми вървеше на компа,а сега ми дава грешка с какъвто плеър или кодек да кача

 

колко кратко и ясно се изяснявам,няправо се изумявам от себе си :woot Благодаря за помоща ви.

Не е вид защита. Много хора си ги конвертират на flv-тата преди да ги качат с каквато програма намерят, защото се появяват веднага, докато другите трябва да ги конвертира сървъра. От тези програми идва и проблема, защото имат разлика в кодирането/четенето... Плейърът на сайта си ги чете всички, имаш ли подходящия плейър ще го отваряш и ти...

 

-Format Factory 2.15 e добра безплатна програмка. Поддържа какви ли не файлове.

-Много програми инсталират собствени кодеци, за да не зависят от качените ти. Напр. kmp player за плейър и format factory за конвертор, с който да се пробваш да го конвертираш, за да ти тръгне...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добър ден. Бих искал да получа малко информация относно хотел ЛАЙПЦИГ. Та въпроса ми е: има ли зала в хотела която се нарича Гьоте(или нещо от този род)?

 

Намерих си информацията която ми трябва. Благодаря.

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

Не е вид защита. Много хора си ги конвертират на flv-тата преди да ги качат с каквато програма намерят, защото се появяват веднага, докато другите трябва да ги конвертира сървъра. От тези програми идва и проблема, защото имат разлика в кодирането/четенето... Плейърът на сайта си ги чете всички, имаш ли подходящия плейър ще го отваряш и ти...

 

-Format Factory 2.15 e добра безплатна програмка. Поддържа какви ли не файлове.

-Много програми инсталират собствени кодеци, за да не зависят от качените ти. Напр. kmp player за плейър и format factory за конвертор, с който да се пробваш да го конвертираш, за да ти тръгне...

 

Благодаря ти,знатен си,вече ми стана супер ясно всичко!!ЗНачи тази програма формат фактори сега я свалям и ще я разуча,но що се отнася до плеъра и аз съм със КМП и точно той ми дава грешка,но явно защото е последен ъпдейт и е бъгав,защото ми дава много други грешки,ти с коя версия си,Благодаря ти отново

 

EDIT:Всичко през цялото време е било от шибаната версия КМП която съм ползвал и търпял сумати време,дръпнах супер последната версия и всичко си заспа..Добре че го спомена!!

 

:) и Отново EDIT:И Format Factory 2.15-то е програмата която съм имал предвид (от всичко на всичко да конвертира),сега е разучих,който иска да я ползва,чудесна е!!С уважение към всички!

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

от руския може - seeitfree - до колкото знам трябва да се регистрираш и май имаше някакъв лимит .... свалянето става (по спомен) с бутончето в края на плейъра - едно като стрелка надолу.

Link to comment
Share on other sites

Има много руски, напр. http://mp3ex.net/

 

 

Знаеш ли някаква комбинирана програма за видео и аудио обработка,в смисъл да си режа отделни моменти от клипчета и да урязвам моменти от аудио файлове

Link to comment
Share on other sites

Оле мале! Това как така съществува? Не го знаех до сега. Много ценно.

Мхм, и аз не го знаех до вчера - оня ден. Попадение си е, особено като не си си вкъщи...

Link to comment
Share on other sites

От бая време си ползвам uTorrent, че BitComet ми правеше проблеми. Сега обаче като зарежа само да сийдва и си променя сам настройките на връзката.

 

Ъп-а ми го прави на 30kb/s ,а реалния ми е 2MB/s. Отварям си настройките, слагам го на правилните и е ок. След 15 минути пак се е прецакал. Какво да правя? Така само ми разваля акаунти по разни торент сайтове.

 

Ако не друго предложете някой друг торент клиент който да е лек и надежден.

Link to comment
Share on other sites

И аз забелязвам друг подобен проблем при моя uTorrent 1.8.5, който определено го нямаше преди с по-старите версии. Когато поседи повече време (10-20 часа) и реша да изтегля някакъв нов торент, без значение колко човека го сийдват в момента - задачата седи на 0% и не се тегли въобще, дори и да чакам с дни, като през това време си сийдвам старите торенти без проблем. В момента в който затворя uTorrent и го стартирам отново, всички задачи, които са на 0% автоматически тръгват и се изтеглят за нула време, тъй като вече са се натрупали голямо количество сийдъри.

Нямам представа какво точно се запушва и дали нова преинсталация или просто друга версия няма да реши проблема.

 

@host, по-добре пиши в темата за uTorrent да го дискутираме там.

Link to comment
Share on other sites

По принцип и сам можеш не много трудно, но съм го правил преди години, а повечето информация и програми са се затрили... 10-тина лв е.

Link to comment
Share on other sites

Малко странен въпрос : има ли някое кино в Пловдив , където да продават и да дават да се влиза в кинозалите със сандвичи, тостери и тем подобни изпълнения за ядене ? Щото ми е писнало да ми продават само скапани пуканки за филмите - аз не съм американски тъпигьоз ...... искам да гледам хубав филм ..... да хрупам чипс ( не пуканки) , да пия коя , да захапя няколко пържени картофа от дюнера или тостера..... абе мечтата на повечето мъже . Та въпроса е : има ли кино в Пловдив , дето това може да стане възможно ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...