Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи имам един по-сериозен въпрос.

 

Искат да ме назначат на една работа, на някаква чуждестранна фирма, да отразявам мачове за букмейкъри. И искат да им кажа от кой район мога да го правя и да им изпратя сканирана личната си карта. ( :confused ) Така... доколкото знам има закон за защита на личните данни, не съм го чел, но мисля че никой работодател няма право да ми иска личните данни. Още повече, че тия не са от тука и знам ли ги дали няма да злоупотребят нещо. Аз по-късно днес ще говоря с човека по въпроса, защото не е на разположение в момента, но бих бил благодарен, ако ми се дадат някакви разяснения и съвети относно проблема. :)

 

Няма как да се изготви трудов договор без да имат ЕГН, номер на лична карта и прочее. То тези ги има и в трудовата ти книжка ако имаш такава. Виж обаче тези които си описал това по интернет как ще стане и за какво им е не знам.

 

Място: която и да е оптика.

Цени:

две стъкла - 20лв.;

антирефлексно покритие - 20лв.;

рамки - 40-50лв.

т.е. 80-90лв.

 

Има и малко по-хубави стъкла с повече защити и ако не се бъркам преди няколко години един приятел даде около 90лв на стъкло отделно рамките. Някакви самопочистващи се стъкла ужким...

Link to comment
Share on other sites

Абе не държа да се почистват сами, но държа да ми пазят очите, че с тая ми работа зимно време ми се събират поне 15 часа на ден пред монитор...

Link to comment
Share on other sites

Пешо, мога да ти препоръчам оптиката на ул. "Сан Стефано" 91. То се води Очен център (нещо подобно). Добре работят и имат хубави рамки. Майка ми има оттам 2 или 3 чифта очила. Намира се срещу Военна болница в уличката (зад будката за вестници, като отляво ти остава магазин Капри).

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Абе тъпия last.fm не знам кво му става, ама с квито и таг едитори да се пробвам, не мое да разбере как се пишат някои неща... сичко е написано правилно и пак продължава да ги праска по първоначалния там идиотски начин... идеи? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават джанти Децент?За чисто нови говорим.

 

Също ме интересува има ли някво представителство на часовниците Ориент?Търсих в нета ама не излиза представител.Или магазин в който със сигурност могат да ми доставят точно от тази марка, точен модел.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават джанти Децент?За чисто нови говорим.

 

Също ме интересува има ли някво представителство на часовниците Ориент?Търсих в нета ама не излиза представител.Или магазин в който със сигурност могат да ми доставят точно от тази марка, точен модел.

 

Ориент продават в един магазин почти срещу енергото.

Link to comment
Share on other sites

Ориент продават в един магазин почти срещу енергото.

 

То и в Асто до нас има Ориент ама само няколко модела.Това което искам го няма.

Link to comment
Share on other sites

То и в Асто до нас има Ориент ама само няколко модела.Това което искам го няма.

 

Аз бях търсил представител и като магазин в Пловдив ми излезе този, за който ти казвам.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях търсил представител и като магазин в Пловдив ми излезе този, за който ти казвам.

 

Къде е този точно?Някакъв адрес или ориентир?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават джанти Децент?За чисто нови говорим.

 

Също ме интересува има ли някво представителство на часовниците Ориент?Търсих в нета ама не излиза представител.Или магазин в който със сигурност могат да ми доставят точно от тази марка, точен модел.

Motoexpert за Dezent. Ориентирай се по каталозите в сайта и едва тогава иди примерно на пещерско шосе да ги видиш, но в никакъв случай на В. Левски, че там нямат нищичко изложено.

Link to comment
Share on other sites

Motoexpert за Dezent. Ориентирай се по каталозите в сайта и едва тогава иди примерно на пещерско шосе да ги видиш, но в никакъв случай на В. Левски, че там нямат нищичко изложено.

 

Благодаря ти много.Аз модела съм го харесал въпроса е да проуча цената, понеже мога да ги поръчам и онлайн. :)

Link to comment
Share on other sites

То и в Асто до нас има Ориент ама само няколко модела.Това което искам го няма.

 

АСТО са ми близки приятели. Но не са представители на ОРИЕНТ. ОРИЕНТ има в Джулиани, там вероятно може и да заръчаш модел. Ама ще да почакаш

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли магазин за падове, в който има повече от 2 - 3 между които може да се избира?

П.П. Тея на Razer по 70 лв. не ми вършат работа, до 20 лв. си търся нещо.

П.П. 2) 1111 поста :D :D :D

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Сещате ли се за кафе от типа на "Бохеми", около Форума и Санито?

Darkside Bar е подобно. Има и интернет. Другият вариант в самите Форум и Сани. В Сани обаче е във втората сграда.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчаха ми очна клиника, която се намира някъде в уличките срещу Военна Болница. Някой има ли представа как се казва и какъв й е точния адрес?

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти препоръчам оптиката на ул. "Сан Стефано" 91. То се води Очен център (нещо подобно). Добре работят и имат хубави рамки. Майка ми има оттам 2 или 3 чифта очила. Намира се срещу Военна болница в уличката (зад будката за вестници, като отляво ти остава магазин Капри).
Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Някакви изроди са блокирали стълбището с няк'ви боклуци в чували... Тая работа за Пожарната ли е, или за Гражданска защита? Или просто 166? :rolleyes:

 

Първо провери на кой са и какво е това. Би трябвало да си ги почистят и може да са ги оставили временно до утре там...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...