Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Първо провери на кой са и какво е това. Би трябвало да си ги почистят и може да са ги оставили временно до утре там...

Знам на кой са. Чувалите са там още отпреди лятото. Казват, че правели ремонт, но никакви не се мяркат вече. Идеята ми беше, да им ускорят "ремонта" с някоя глоба, все пак блокират авариен изход за повече от 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой знае ли аптека в която да приготвят крем по рецета ?

7-ма аптека . Намира се в Кичука зад читалище Христо Ботев . Адреса е Архимандрит евлоги 1 http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=df5baf2...a7df3&tip=1

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде мога да намеря знаме на град Пловдив ?

Имаше един на Джумаята продаваше знамена на България , Пловдив , тениски и други сувенири .

Link to comment
Share on other sites

A някой купувал ли си е скоро формуляр/бланка за смяна на личния лекар? Защото днес трябва да го свърша това, но идея си нямам в коя книжарница ще имат.

Link to comment
Share on other sites

Едно момиченце иска да да вкара интернет,но само интернет. Живее някъде до Кап. Райчо, и достъпът да е неограничен. В смисъл да си плати веднъж в месеца,и от там нататък да си го ползва без да се натрупват някакви парички,които да дава.

Нещо да препоръчате?

Link to comment
Share on other sites

Едно момиченце иска да да вкара интернет,но само интернет.

 

В смисъл - само интернет ѝ позволяват да вкарва, но мъже в никакъв случай? :lol:

 

 

Сега сериозно : ВСЕКИ нормален доставчик става - Langame, Cooolbox, N3... само от Visio, БТК и Евроком да се пази. Cooolbox са с оптика и май имат покритие там. Langame със сигурност имат, за N3 не съм особено сигурен - да пита най-добре (и да гледа картата). Някои хора го считат за особен плюс това, според мен и останалите 2 доставчика са си супер.

Link to comment
Share on other sites

Значи има някакъв проблем със свалянето на клипове от вибокса,пробвах с две програми,нестава,дадох на познат и той не успя ако някой може да ми каже как може да се свали това http://vbox7.com/play:feea8009

Link to comment
Share on other sites

Значи има някакъв проблем със свалянето на клипове от вибокса,пробвах с две програми,нестава,дадох на познат и той не успя ако някой може да ми каже как може да се свали това http://vbox7.com/play:feea8009

Аз ще го сваля и ще ти дам линк, къде съм го качил...най-вероятно в ютюб-а, от там най-лесно се сваля "в движение". :)

 

Edit: Я дай идея къде да го кача, че YouTube дава грешка "Failed (unable to convert video file)" - интересно какво има да го конвертира, при положение, че файлът си е *flv"... :blink:

 

Edit2: А, той Vetim свърши работата. :punk

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Значи има някакъв проблем със свалянето на клипове от вибокса,пробвах с две програми,нестава,дадох на познат и той не успя ако някой може да ми каже как може да се свали това http://vbox7.com/play:feea8009

http://media16.vbox7.com/s/fe/feea8009.flv

Link to comment
Share on other sites

със каква програма успя да го свалиш,аз пробвах със Videoget и един познат с HUnter някакъв си,ама и той не успя точно същия

 

 

нестава за жалост,същия като моя проблем,сваля файла,но развален,благодаря за помоща иначе

Link to comment
Share on other sites

Най лесната е realplayer аз принципно с нея сваля.Има си специален toolabar който се появява горе над клипчето.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

нестава за жалост,същия като моя проблем,сваля файла,но развален,благодаря за помоща иначе

Ама още ли не си успял да го свалиш? Дай ми някой фрий сървър, дето да мога да го кача, че наистина не знам къде (файлчето е 76 Mb) и ще ти дам линк.

А иначе го свалих с плъгин към лисицата.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря много!

Значи докато си прекопавах форума прочетох,че обичаш да четеш литература за коли.Значи в книжарница ХЕЛИКОН,до касата има едни книги с гланцирани цветни страници с твърди цветни корици с история за коли,от-до като история,струва 70лв,но сега е пусната с коледна промоция,без ПРОМОЧИП мисля,не съм сигурен,но цената и е 29лв,може би ще ти е интересно!

Link to comment
Share on other sites

със каква програма успя да го свалиш,аз пробвах със Videoget и един познат с HUnter някакъв си,ама и той не успя точно същия

 

 

нестава за жалост,същия като моя проблем,сваля файла,но развален,благодаря за помоща иначе

От тук http://havevid.com/

 

Всъщност при теб проблема е във флв файла. Има го същия клип качен още няколко пъти, свали го от друг.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви и на двамата и за плъгина дето улеснява и за въпросния линк,улесняват от всякъде.Наистина ги има качвани по няколко пъти.но на някой потребители просто файла кат осе свали не се сваля докрая и го дава развален,явно се опитват да вкарват някакви защити,което е тъпо,понеже все пак всеки дърпа от другаде,където няма такава защита и ако всеки сайт си сложи,то вибокса ще изгори,така,че някак си не е клегиално да правят такива щуротий,било то от страна на сайта или особено от страна на ъплодери :)

 

-Може ли да ми кажете платена програма,която конвертира от всякакъв към всякакъв вид видео формат,както и да прави видео файловете на MP3,че да си ги слушам на емпИ3ката :)

-А можете ли да ми кажете програма,която да оправя и дава начин да се гледа видео файл,който преди години ми вървеше на компа,а сега ми дава грешка с какъвто плеър или кодек да кача

 

колко кратко и ясно се изяснявам,няправо се изумявам от себе си :woot Благодаря за помоща ви.

Link to comment
Share on other sites

-Може ли да ми кажете платена програма,която конвертира от всякакъв към всякакъв вид видео формат,както и да прави видео файловете на MP3,че да си ги слушам на емпИ3ката :)

А защо държиш непременно да е платена, не щеш ли да спестиш някой лев с безплатна, дето върши същата работа? :)

 

С нея може да конвертираш от 'flv' файловете (клиповете от ютюб, ви бокс и др.) в стандартен avi контейнер или пък само да измъкнеш аудиото от видеото просто като сложиш една отметка да не се вади видеопотока.

Link to comment
Share on other sites

На МАМЕ32 имаше една игра, която е като CABAL, само че е с един каубой и един индианец. Някой случайно да се сеща как се казва, че я търся от няколко дни и не мога да я открия.

Link to comment
Share on other sites

Със CdBurner XP записвах едно СД и РС-то тотално умря точно преди да го завърши. Дайте идея къде трябва да има копие на файла с това кои файлове са били за писане, че беше MP3 диск и то цяла сутрин съм избирал какво да се качва, а нямам пак време за това.

 

___________

 

Win-a e Win7 x64

 

CD-то не е завършено и само го върти и от него не мога да видя кои са файловете.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Със CdBurner XP записвах едно СД и РС-то тотално умря точно преди да го завърши. Дайте идея къде трябва да има копие на файла с това кои файлове са били за писане, че беше MP3 диск и то цяла сутрин съм избирал какво да се качва, а нямам пак време за това.

 

___________

 

Win-a e Win7 x64

 

CD-то не е завършено и само го върти и от него не мога да видя кои са файловете.

Много малко вероятно е да има такъв файл. Преди години когато имаше проблем с скоростта на трансфер се използваше този начин на работа. В момента никоя съвременна програма не го прави това освен ако не си го задал ръчно. Ако си го бил задал би трябвало да знаеш къде е този файл. Потърси в настройките на самата програма.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...