Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не си струва да отварям нова тема, затова питам тук, пък който иска - да отговаря.

 

На какво максимално натоварване сте подлагали компютъра си?

Пример - работа на Photoshop, докато гледате 1080р филм и поддържате трафик от 5 мб/с.

Link to comment
Share on other sites

Мирси, пичуи! :)

 

Ред.: Уф, а знаете ли й работното време? :rolleyes:

Понеделник първа смяна и след това се редуват.Като на нечетни дни в петък мисля че беше втора.Намира се в втория кабинет вдясно като идваш от вратата на детска регистратура.

Link to comment
Share on other sites

Не си струва да отварям нова тема, затова питам тук, пък който иска - да отговаря.

 

На какво максимално натоварване сте подлагали компютъра си?

Пример - работа на Photoshop, докато гледате 1080р филм и поддържате трафик от 5 мб/с.

 

При мен е : Работа на Illustrator и зададен Copy на сложен обект, отворен Photoshop сейващ големи файлове, отворен CorelDraw на Idle, отворен InDesign с голям файл вътре, отворен браузър с няколко таба. Компютъра беше на разположение след 7-8 минути.

Link to comment
Share on other sites

Някой сайт за приложения за Win Mobile? 6.1 ако има значение.

И най-важното-да не е платен!

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Пресияна, такива имаше по едно време в Метро, но ги водят под друго име. В София бих ти препоръчал да отидеш при сириеца, от който си купувам наргилетата - продава арабски хляб със същата форма и дебелина и невероятен вкус - редовно си купувам като ходя. Ако се заинтригуваш пиши ми.

Link to comment
Share on other sites

Някой сайт за приложения за Win Mobile? 6.1 ако има значение.

И най-важното-да не е платен!

във форума на all4smartphone(точка)com не може да няма : ))

Link to comment
Share on other sites

Викам да направим една тема за тия компютри не да флоодим тая за нестандартните въпроси.

ПС:Иначе на тия мексиканските питки не им ли се вика тортили ??? Или това бяха царевичните ?

Link to comment
Share on other sites

Имаше ли в града заведени на име "Liquid" или аз нещо се бъркам ?

 

Има малко след техникума по електротехника е в посока прелеза от същата страна.

 

От одеве ровя из форума но не намирам някоя тема в която да е засяган въпроса с инсталирането на "хакнат" чип на PS2.Къде мога да получа повече информация като цени и други такива за да вървят всякакви игри ?

Link to comment
Share on other sites

Мисля че трябва да потърсиш.Човек който може да го прави това.Един приятел наскоро си купи хакнато от един пич който му сложи чип.А има и втори начин.Софтуерно хакване,така няма шанс да се счупи чипа понеже е оригинален(там нещата нз как стоят )

Link to comment
Share on other sites

Някой засичал ли е къде се продават тортии (т.нар. мексикански питки)? Търсих в МЕТРО, но не видях.

 

 

Това не са ли питките, от които правят дюнери? Ако е така - във всяка "дюнерджийница" на Аладин предлагат и такива питки. Със сигурност в тази на Четвъртък пазара продават.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да закупя маркова нокторeзачка в Пловдив?

След като питах гуугле - ми отговори това: http://www.feyashop.com/profesionalni-akse...torezach-8.html но цената е двойна от тази в немско... не е проблем да дам и повече пари въпросът да е на същата или близка до цената у чужбина.

Някакви други идеи?

 

ЕДИТ:

 

Така, намерих точно каквото ми трябва(след като питах точните хора:)):

http://www.starnails.bg/bg/catalog/product/206/ - Нокторезачка Ерлинда - голяма 8см. цена: 4.20 еуро

у немско същата е 5.40 еуро http://www.erlinda.de/english/index.htm?/e...ukte/46020.html :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

7 лева не са чак толкова много,ако наистина искаш качествена нокторЕзачка.Моята я купих от една аптека за 4.70 евро,заслужава си парите.

Edited by FalleN_213
Link to comment
Share on other sites

Често причината е в апарата ти. Виж някой друг на Глобул в същия район как ще се държи.

С различни апарати си е все в дивия. Та, пак към въпроса:

Има ли някакъв начин за оплакване от териториалното покритие на мобилен оператор? Става въпрос за Глобул на територията на Съединение. :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...