Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Апа ти спри да си на сяка манджа мерудията , а ? :laughing:

тва че на ТЕБ не ти харесва, не означава че на ПОВЕЧЕТО не им харесва . Още ли не си схванал разликата между "аз" и "всички" ? :confused Твоето понятие за култура и т.н. .......... никой не е казал приятелю, че е понятие на всички. Ша си праа квот си искам в киното , и заради мерудий като тебе : нарочно ша вкарвам дюнери и ша мажа картофи и сос по седалките ! :laughing: :laughing: :laughing: Искрено ще се надявам , някой път да се излъжеш да отидеш на кино и да се оцапкаш на моето мацано ....... повярвай..... аз често ходя на кино..... :laughing: :laughing: :laughing: Та драги мерудийко : знам че си компетентен в една камара области...... обичаш си и клавиатурката при това........винаги съм се смял с коментарите ти в особен стил ( не казвам че са били некомпетентни, по скоро - смешни ) , радвам се ,че си решил да развихриш перото отново макар и за толкова елементарен въпрос...... :laughing: И викаш че нямаш цокало ? Леле........ да не акаш у комшийте бе ?!!!!! :wacko: :wacko: :rolleyes: :laughing: :laughing:

Edited by LaN
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва ми телефон с wifi и се спрях на два евтини.

E63 - qerty клавиатура, по-голям дисплей и това много ме устройва!

5630 XpressMusic - по-добър във всяко друго отношение!

Цената и на двата е около 360лв приблизително!

Кой да си взема... Nokia E63 или 5630 XpressMusic, а може и да предложите друг?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми телефон с wifi и се спрях на два евтини.

E63 - qerty клавиатура, по-голям дисплей и това много ме устройва!

5630 XpressMusic - по-добър във всяко друго отношение!

Цената и на двата е около 360лв приблизително!

Кой да си взема... Nokia E63 или 5630 XpressMusic, а може и да предложите друг?

За какво ще го ползваш за браузване? Ако е така и това си мисля, че ще правиш с него Е63.

Нещата който знам за Е63

- джойстика е много по ускорен от колкото на другите Нокии и модела за браузване е просто перфектен. Ровиш се из страницата като луд.

- клавиатурата е голям плюс за браузване пак все пак е пълна, и няма да ти е зор

- симбиан е и можеш да качваш софтуер на него

- дисплея е по голям което ти предоставя по голяма видимост.

 

 

Според мен си вземи Е63.

За другия си нямам и идея :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та за мен....

Някой знае ли колко пари и Ферибота на Видин? И колко пари е една винетка в Ромъния?

Link to comment
Share on other sites

Че то такава държава има ли ?

Има, има...това е нещо средно между Румъния и Romania - намира се около улиците "Ландос", "Бъндерица" и др., като някои от щатите й се простират чак до Руския пазар. :P

Link to comment
Share on other sites

Пф... Lan... Дай да се съберем 30 човека , да накараме нечия баба да сготви яхния с поече лук и да идем задружно на кино. Като почне филма да се чува едно приятно мляскане и да сме доволни ,че докато гледаме сме си похапнали добре. Това че пречиш на някого пука ли ти ?!?! (няма смисъл от отговор) . Затова сме на такова положение , всеки мисли само за себе си... уф... ДОкато не се усетиш сам какво говориш никой не може да ти помогне .

 

А въпроса ми е : Няма ли някой да махне последните мнения за киното ?

 

 

едит : "Вие на закусвалня ли отивате или да гледате филм ? "

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Дюнери може да не е приятно да се ядат по кината, но само пуканките ли са нормален продукт за кино салон? В Cinema City даже чипс не продават.

Link to comment
Share on other sites

Може ли човек да си асемблира лаптоп? В смисъл да си купиш капаци с матрица и отделно да си избираш дъно с проц etc. :confused

 

Всичко може, но ще имаш прекалено много ограничения. Освен ако няма да го разнасяш в насипно състояние. Кутията за лаптопа ще те ограничи прекалено много в избора на дънна платка и останалите компоненти. Накрая ще разбереш, че е по-лесно да идеш в страницата на избрания производител и да го асемблираш директно там.

Link to comment
Share on other sites

Дюнери може да не е приятно да се ядат по кината, но само пуканките ли са нормален продукт за кино салон? В Cinema City даже чипс не продават.

 

Абсолютна свинщина е да се пречи на околните в киносалон. Естествено у нас това е практика. Защо например да не вкараме вътре детето, нищо че е болно и се съдира от кашлица? Защо да не си пуснем на макс звъненето на телефона вместо обратното? Абе ако може и с кофата за прасето влизаме бе! 'Бал съм маа му, че има още 200-300 човека наоколо. И че са дошли да гледат филм, а не да слушат нечии шушнещи пичии, мляскане, грухтене, хрупане и прочее... Мамка му, аз си отварям всички кутии преди да почне филма, за да не преча на хората наоколо. колко трудни са подобни дребни и елементарни жестове?

 

Я дефинирай Синема сити, ако говориш за нашето - май си прав, но пък винаги може да отидеш подготвен ако ти е мерак - магазини бол преди да стигнеш там. Аз в Арена в София се опарих с ТУБОРГ за 3.50 на кутия и набързо разбрах защо отсреща булеварда има интересен денонощен магазин. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Я дефинирай Синема сити, ако говориш за нашето - май си прав, но пък винаги може да отидеш подготвен ако ти е мерак - магазини бол преди да стигнеш там. Аз в Арена в София се опарих с ТУБОРГ за 3.50 на кутия и набързо разбрах защо отсреща булеварда има интересен денонощен магазин. :laughing:

 

За нашето говоря. Само пуканки и Начос, които не са толкова хубави. Не виждам защо да не продават чипс и някакви зърнени храни? Нормално е да не искат да чистят кетчуп от пода.

 

Аз хубаво ще се подготвя, но не пускат с неща купени дори и от KFC-то в съседство.

Link to comment
Share on other sites

То с пуканките каква свинщина е, а и при нормална климатизация изобщо не трябва да се усеща мирис на скара-бира. Така че, който каквото ще да муфти, стига да не оставя кочина и да не го чувам как млящи, изобщо не ми пука. А не като си тръгнам, да не мога да ходя от пуканки и да ми лепнат обувките... Понеже киното у нас си повъзвърна популярността благодарение на ранните премиери, дано малко и културата ни се вдигне. А не като излизам да се чудя къде съм попаднал....

Link to comment
Share on other sites

Това видя ли го на живо, защото ако е истина специално пак ще идем двамата на кино :laughing:

 

Нe. Питал съм. Не исках да рискувам с външна храна и да трябва да си я ям след прожекцията отвън. Иначе щом успяхте да вкарате една чанта бира, не бих се учудил.

Link to comment
Share on other sites

Лятото като ходихме на ice age 3 няма да забравя как зад нашия ред имаше 2ма на по 14-15 години. Единия явно беше гледал веднъж филма и постоянно спойлваше какво ще се случи в следващият момент.

 

"И сега ще изкочи един друг опусум военен" , "ся тука Скрат ще дойде с жълъда" и т.н и т.н , докато едно бая едро момченце по средата на филма горе-доло не ни изпревари забележката и ги хвана тея двамата за яките и повече не ги чух до края на прожекцията . Не знам кво им каза :)

 

ПП. По темата . Я кажете някоя по-простичка програма за конвертиране на 3gp и mp4 клипове в Avi , mpeg или нещо такова .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

ПП. По темата . Я кажете някоя по-простичка програма за конвертиране на 3gp и mp4 клипове в Avi , mpeg или нещо такова .

Виж тази http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/f...o-converter.htm изглежда проста.

ImTOO 3GP Video Converter също става. Има го в датата.

Link to comment
Share on other sites

Търся игра от рода на онези тетриси с батериите, но тази, която търся, има 3 игри- блекджек, покер и още една, за която не мога да се сетя...Ако някой се сеща от къде мога да си купя, да драсне ЛС

да пише в темата :) или има закътана в някой шкаф? :wub:

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Търся игра от рода на онези тетриси с батериите, но тази, която търся, има 3 игри- блекджек, покер и още една, за която не мога да се сетя...Ако някой се сеща от къде мога да си купя, да драсне ЛС :) или има закътана в някой шкаф? :wub:

Нека да не отговаря на ЛС, а направо тук в темата....и аз вече търся такава ! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой представа през изминалите почивни/празнични дни дали Рондото са работили всеки ден,и ако не-то в кои дни са почивали?

Аз все си мисля,че нямаха почивен ден, а само работното им време беше намалено... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Седя си аз, и си мисля, мисля си... по едно време забелязвам, че само седя...

 

Та... абе има ли файда от защитните очила? Тия, за работа с компютри? Някой може ли да изкаже лично мнение? Дали са му помогнали, осезаем резултат, нещо такова? Че... 100-на лева не ми се дават ей-така - за пробата...

Link to comment
Share on other sites

Май имаха файда докато бяха CRT мониторите. Сегашните LCD/TFT май няма нужда от тях. Беше свързано с излъчването на монитора и антирефлексното покритие на очилата предпазваше. Иначе е нормално стъкло, само с допълнителен слой. Не знам да има нужда от тях вече.

Не виждам как примерно ще помогне за умората на очите.

 

Аз да питам - някой да има под ръка лаптоп Lenovo N100 серията? Че спря да ми се зарежда батерията и искам да видя с друга как ще е - да разбера дали е прецакана батерията или е нещо от дъното - да не иска да предава ток към нея.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...