Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Виждал съм го в Пловдив, над река Марица. Мостът е Герджика или този западния (не му знам името). Предметът е завит в хартия. Не съм го виждал отблизо. Поне 5 пъти съм виждал как специално спират автомобили за да хвърлят нещото в реката. (И не е хартийка от баничка.) Явно наистина е някакъв ритуал. Какво пък, не е чак толкова странно. По-странно щеше да е ако "предметът" бе компютър... :)

Дам възможно е да си видяла и мен :P

kopche е била най-права принципно се хвърля куршум в хартия а пък вече куршума за какво е бил лят само човека който го хвърля си знае . За тези другите ритуали за стинки и предмети с негативна енергия не бях чувал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде мога да си напълня касетите на мастилно-стуйния Hp 5440?

Аз си пълна главата на принтера в Д & Е Computers.. пълнят е до 10мин.. зимат ми 4лв.. ето и къде се намират karta1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Имам питане. На Word-а искам в ъгълчетата на страницата да има някакви мотиви (завъртулки или нещо подобно). Някой да знае как става?

За нещо такова става въпрос =>

 

10368150ih6.jpg

 

Мерси! Ще погледна какво има!

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Ами най-лесно е да ползваш Templates.Ako niamash, chertaesh tablichki i sled towa Insert ->Picture, tam kakwoto si reshil

Moje i s Header and Footer ot View.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Word 2003 - Insert - Picture - Autoshapes, Clipart. AutoShapes често са изведени и на бутон отдолу на прозореца.

 

Общо взето в Isert има с какво да си поиграеш по въпроса

 

Едит: Също и във Format - Borders & Shading има интересни неща

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си напълня касетите на мастилно-стуйния Hp 5440?

 

Центъра - над входа за драматичният театър. Ще видиш рекламата. Входа е в черната врата отдясно на входа за драматичния театър.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е с насоченост към химиците повече...Трябва ми лактоза в чист вид.Някой има ли идея откъде да я намеря?Сухото мляко и някои бебешки разтворими храни вършат ли ми работа?

Link to comment
Share on other sites

имаше цяла тема за внос на автомобили от чужбина ,някой спомня ли си как се казваше ,че не мога да я открия

Предполагам е втората от тези двете:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopi...hl=%EC%E8%F2%EE

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=52969&hl=

Link to comment
Share on other sites

Колко струва билета за цирка в Тракия??
Билетите са различни в зависимост от местата и възрастта. Ако не се лъжа най-евтините за възрастни бяха на къра за 8 лева, а централно на манежа са 12 лева. 4 лева повече ама си заслужава! Приятно гледане!

:) (не вярвам за 1 седмица да са променили цените :) )

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Виждал съм го в Пловдив, над река Марица. Мостът е Герджика или този западния (не му знам името). Предметът е завит в хартия. Не съм го виждал отблизо. Поне 5 пъти съм виждал как специално спират автомобили за да хвърлят нещото в реката. (И не е хартийка от баничка.) Явно наистина е някакъв ритуал. Какво пък, не е чак толкова странно. По-странно щеше да е ако "предметът" бе компютър... :)

Щом в хартийка е било завито начи почти сигурно,че е част от леенето на куршум.Едно време брат ми като беше малък нещо са беше изплашил(куче ли какво беше не помня) та след като му ля майка куршум при една бабка си спомням,че трябваше да хвърли един предмет в марица точно увит в хартиика :)

 

Може да има бум на хората,които си леят куршум :laughing: (мале тфа що го написах да се чуди човек.Както и да е :D )

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми с навигацията в кола. Точно е идеята. Проблемът е с картите и софтуера. Има много малко софтуер за Symbian. В това отношение най - добрият вариант е pocket pc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...